|
|
|
... - egy döntetlen és három vereség - után győzött ismét.
La Liga, 9. forduló:
Valencia-Real Madrid 4-1 (2-1)
Levante-Alavés 1-1 (0-1)
Real Valladolid-Athletic Bilbao 2-1 (1-0)
Real Sociedad-Granada 2-0 (2-0)
Getafe-Villarreal 1-3 (1-2)
szombaton játszották:
Atlético Madrid-Cádiz 4-0 (2-0)
Sevilla-Osasuna 1-0 (0-0)|... |
2020-11-09 12:41:02 |
|
|
|
|
|
|
... Wolverhampton-Everton16.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Arsenal
Spíler2 TV13.55: Labdarúgás, spanyo... |
|
2020-07-10 08:01:01 |
|
|
|
|
|
|
... forduló
Spíler1 TV18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Southampton
Spíler2 TV19.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Mallorca-Levante21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Sevilla
Arena418.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Leeds United-Stoke City
július 10., péntek:
------------------
M4 Sport10.55: Forma-1, Stájer Nagydíj, Spiel... |
2020-07-09 08:00:54 |
|
|
|
|
|
|
... Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Fiorentina
Spíler1 TV18.00: Labdarúgás, angol FA Kupa, negyeddöntő, Norwich City-Manchester United
Spíler2 TV13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Mallorca16.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-FC Barcelona19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Léganes21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid... |
|
2020-06-26 07:51:05 |
|
|
|
|
|
|
... endurance világbajnokság, Le Mans17.15: Tenisz, Ultimate Tennis Showdown, 2. nap
Eurosport 214.00 és 20.00: Tenisz, Adria Tour, 2. n... |
|
2020-06-12 08:01:27 |
|
|
|
|
|
|
... 5. Celtic Park (Celtic Glasgow, Skócia) 6. Monumental (River Plate, Argentína) 7. Vodafone Park (Besiktas, Törökország) 8. Karaiszkákisz Stadion (Olimpiakosz, Görögország) 9. San Mamés (Athletic Bilbao, Spanyolország)10. Maracana (Flamengo, Brazília)11. Turk Telecom (Galatasaray, Törökország)12. De Kuip (Feyenoord, Hollandia)13. San Paolo (Napoli, Olaszország)14. Orange Velodrome ... |
2020-06-03 14:22:12 |
|
|
|
|
|
|
... Chelsea-Everton17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Manchester City
Spíler2 TV11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Espanyol13.55: Labdarúgás, spa... |
2020-03-06 08:02:44 |
|
|
|
|
|
|
... bajnokság, Everton-Manchester United18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Mallorca-Getafe
Spíler 211.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság,... |
2020-02-28 08:00:50 |
|
|
|
|
|
|
... spanyol Király Kupa, Club Haro Deportivo-Osasuna15.00: Lósport, Kincsem+17.00: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, Bistrita-Nasaud - Érd19.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Sestao River-Athletic Bilbao22.30: Amerikaifutball, NFL, negyeddöntő, San Francisco 49ers-Minnesota Vikings
Eurosport 1 9.20: Szánkó, világkupa, Altenberg10.20 és 13.15: Alpesi sí, világkupa, Adelboden... |
2020-01-10 08:01:04 |
|
|
|
|
|
|
... 219.00: Jégkorong, Osztrák liga, Hydro Fehérvár AV19-HC Orli Znojmo
Spíler 218.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Valladolid-Leganés20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Athletic Bilbao
január 4., szombat:
-------------------
M4 Sport16.00: Kézilabda, férfi válogatott felkészülési mérkőzés, Magyarország-Csehország18.00: Kosárlabda, női NB I, DVTK-... |
2020-01-03 08:11:27 |
|
|
|
|