Kajak-kenu-vb - Arany-, ezüst- és bronzérem a pénteki döntőkben
... lett.
A folytatásban Korisánszky Dávid és Mike Róbert kenus duója nyolcadikként ért célba a legrövidebb távon, és bár a tiszaújvárosiak Olaszországban született 20 éves versenyzője, Bragato Giada sem tudott beleszólni a dobogós helyek sorsába női kenu egyes 500 méteren, remek hajrájával feljött az ötödik helyre, tehát nagyszerűen helytállt.

2019-06-20 23:01:01
Kajak-kenu válogató - Kozák 200-on is verhetetlen, Kopasz 500-on is újra győzött
... Medveczky Erika (Budapesti Honvéd SE) 37.4363. Katrinecz Rita, Bodonyi Dóra (Szolnoki KKK) 38.886
C-1 200 m:1. Nagy Bianka (NKM Szegedi VSE) 49.224 mp2. Lakatos Zsanett (UTE) 50.4293. Bragato Giada (Tiszaújvárosi KKSE) 51.759
C-2 200 m:1. Balla Virág, Devecseriné Takács Kincső (Graboplast Győri VSE) 45.599 mp2. Kisbán Zsófia, Bragato Giada (Lágymányosi Spari VS, Tiszaújv...
2019-06-19 19:32:21
Kajak-kenu vk - Két magyar arany, összesen négy érem 5000 méteren
... a maratoni futamokhoz - a nőknél teljes volt a magyar siker, a kajakosoknál ugyanis Kiszli Vanda, a kenusoknál pedig a korábban 500 méteren második Lakatos Zsanett nyert. Utóbbi számban Bragato Giada lett a harmadik. A másik hazai kajakosnak, Csay Renátának technikai probléma miatt fel kellett adnia a versenyt.
A férfiak egy dobogós helyet szereztek a másodikként beérkező kaj...
2018-05-20 17:42:19
Kajak-kenu vk - Hat magyar érem szombaton
... kínai, magyar volt a sorrend a rajt után, és bár az élen többször cserélődött a sorrend, a magyarok végig a harmadik helyen haladtak, és végül újabb bronzérmet szereztek. Kisbán Zsófia és Bragato Giada hatodik lett az utóbbi döntőben.
"Ez a fő számunk, erre készültünk. Elégedettek vagyunk az eredménnyel" - mondta Takács Kincső. Balla hozzátette: nem vett ki belőlük sokat, hog...
2018-05-20 07:06:49
Kajak-kenu válogató - Dombvári mindent vitt, Horváth és a Szabó, Kozák duó is duplázott
... BHSE) 1:43.2383. Katrinecz Rita, Malcsiner Eszter (UTE) 1:46.056
C-2 500 m (nem olimpiai szám):1. Devecseriné Takács Kincső, Balla Virág (Graboplast Győr) 2:08.738 p2. Lakatos Zsanett, Bragato Giada (Graboplast Győr, Tiszaújvárosi KKSE) 2:13.4633. Kaszás Klaudia, Kisbán Zsófia (MTK, Lágymányos) 2:14.401
később:női K-2 200 m (nem olimpiai szám) 17.44
A válogató továb...
2016-06-11 16:53:36
1
Címkék: Korisánszky Dávid, Mike Róbert, Bragato Giada, Bakó Olga, Árok Dorottya Zsóka, Verbőczi Eszter, Szegedi VSE, Nagy Bianka, Tiszaújvárosi KKSE, Kisbán Zsófia, Lágymányosi Spari VS, Lakatos Zsanett, Medveczky Erika, Budapesti Honvéd SE, Katrinecz Rita, Bodonyi Dóra, Szolnoki KKK, Balla Virág, Devecseriné Takács Kincső, Graboplast Győri VSE, Kiszli Vanda, Csay Renátának, Takács Kincső, Malcsiner Eszter, Graboplast Győr, Kaszás Klaudia, pénteki döntőkben, pénteki dobogósok, folytatásban Korisánszky, legrövidebb távon, tiszaújvárosiak Olaszországban, dobogós helyek, ötödik helyre, doppingeltiltása miat, maratoni futamokhoz, nőknél teljes, magyar siker, kajakosoknál ugyanis, kenusoknál pedig, másik hazai, dobogós helyet, másodikként beérkező, rajt után, élen többször, magyarok végig, harmadik helyen, utóbbi döntőben, válogató továb, doppingeltiltása, tiszaújvárosiak, olaszországban, tiszaújvárosi, nyolcadikként, kajakosoknál, szétlövésben, folytatásban, lágymányosi, verhetetlen, versenyzője, eredménnyel, elégedettek,