Milyen levelet ír egy államférfi és milyet a hazaárulók?

MILYEN LEVELET ÍR EGY ÁLLAMFÉRFI ÉS MIL...
2020-11-25 22:00:40
Női kosárlabda EK - A Pécs és a DVTK is vereséggel zárt
... nyolcaddöntőbe kerül, a 9-24. gárda pedig oda-visszavágó rendszerben rájátszást vív.
Eredmény, 6. forduló:
H csoport:PEAC-Pécs - La Seu (spanyol) 55-71 (21-18, 16-19, 11-8, 7-26)Landes (francia)-Aluinvent DVTK 81-66 (14-17, 28-18, 19-11, 20-20)
A csoport végeredménye: 1. Landes 10 pont, 2. La Seu 9, 3. DVTK 9, 4. PEAC-Pécs 6
2019-12-04 19:51:15
Viharos idő miatt 140 ezer háztartásban szünetel az áramszolgáltatás Franciaországban
... elsősorban az utakra dőlt fák és a leszakadt vezetékek miatt kellett intézkedniük, számos mellékút járhatatlan volt vasárnap és a regionális vasúti vonalakon is szünetelt a közlekedés.
Landes megyében 47 ember mentettek ki egy kempingből, Mimizan településen a kaszinó teteje beomlott. A dél-franciaországi Marseille-től húsz kilométerre található Marignane településen három ó...
2019-11-03 14:31:14
Női kosárlabda EK - Harmadik meccsét is elvesztette a PEAC
...
Eredmények:
3. forduló:
H csoport:La Seu (spanyol) - PEAC-Pécs 89-57 (22-16, 24-19, 19-11, 24-11)
korábban:Aluinvent DVTK-Basket Landes (francia) 71-72 (15-17, 21-20, 20-18, 15-17)

korábban:
F csoport:Salamanca (spanyol) - Uni Győr MÉLY-ÚT 83-43 (16-13, 21-7, 29-10, 17-13)
G csoport:Olimpiakosz (görög)-VBW CEKK Cegléd 93-53 (18-21, 23...
2019-10-30 22:42:02
Női kosárlabda EK - Negyven ponttal kikapott Spanyolországban a Győr
... forduló:
H csoport:
később:La Seu (spanyol) - PEAC-Pécs 21.00

korábban:
I csoport:Atomerőmű KSC Szekszárd-Keltern (német) 83-48 (24-15, 29-12, 12-9, 18-12)
G csoport:Olim...
2019-10-30 22:32:20
Női kosárlabda EK - Dudaszós triplával kapott ki a DVTK
...
A diósgyőriek a záró negyedben a maguk javára fordították az állást, ám kétpontos vezetésüknél az utolsó 3 másodpercre a Landes támadhatott. Időkérés után sikerült dobóhelyzetet kialakítani, és a triplával a franciák győztek.
A magyar csapat három fordulót követően egy győzelemmel és két vereséggel áll a PEAC-Pécset is felvonultató H csoportban.

Eredmények:...
2019-10-30 20:32:12
Női kosárlabda EK - Sima szekszárdi győzelem
... 83-48 (24-15, 29-12, 12-9, 18-12)
korábban:
G csoport:Olimpiakosz (görög)-VBW CEKK Cegléd 93-53 (18-...
2019-10-30 19:51:53
Női kosárlabda EK - Súlyos ceglédi vereség Görögországban
... csoport:Olimpiakosz (görög)-VBW CEKK Cegléd 93-53 (18-21, 23-14, 32-10, 20-8)

később:
I csopor...
2019-10-30 19:22:15
Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök
... Napoli-Atalanta20.55: Labdarúgás, angol Ligakupa, Chelsea-Manchester United
Digisport 2 9.00 és 11.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Sencsen18.15: Kosárlabda, női Euro Kupa, csoportkör, DVTK-Landes20.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Genoa
Digisport 318.40: Tenisz, ATP-torna, Párizs20.25: Labdarúgás, angol Ligakupa, Liverpool-Arsenal
Spíler 118.55: Labdarúgás,...
2019-10-30 07:50:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Címkék: MILYEN LEVELET ÍR EGY ÁLLAMFÉRFI ÉS MIL, Győr MÉ, Aluinvent DVTK-Basket Landes, Győr MÉLY-ÚT, CEKK Cegléd, Atomerőmű KSC Szekszárd-Keltern, Chelsea-Manchester United, Euro Kupa, áramszolgáltatás Franciaországban, csoport végeredménye, utakra dőlt, leszakadt vezetékek, regionális vasúti, kaszinó teteje, záró negyedben, maguk javára, franciák győztek, magyar csapat, franciaországban, áramszolgáltatás, spanyolországban, világbajnokság, franciaországi, nyolcaddöntőbe, görögországban, dobóhelyzetet, felvonultató, vezetésüknél, végeredménye, háztartásban, intézkedniük, olimpiakosz, kialakítani, másodpercre, támadhatott, elvesztette, győzelemmel, csoportkört, fordították, diósgyőriek, településen, járhatatlan, kilométerre, rendszerben, államférfi, kosárlabda, eredmények, közlekedés, szekszárdi, rájátszást, csoportkör, vereséggel, labdarúgás, visszavágó, kempingből, manchester, regionális, hazaárulók, elsősorban, csoportban, csütörtök, vonalakon, triplával, salamanca, aluinvent, digisport, liverpool, marseille, szünetelt, negyedben,