Jégkorong Visegrád Kupa - Egygólos előnyt szerzett a Ferencváros
... később Tóth Adrián eldöntötte a mérkőzést.
A visszavágót október 29-én rendezik Csehországban, előtte ezen a héten péntektől vasárnapig a Kontinentális Kupa küzdelmeiben lesz érdekelt az Erste Liga-győztes Ferencváros.
A sorozatban érdekelt másik magyar együttes, az Újpest múlt héten hazai pályán 9-2-re kikapott a lengyel Jastrzebie csapatától, így reális továbbjutási es...
2019-10-14 20:22:50
Jégkorong Erste Liga - Egy gól elég volt a sikerhez a Debrecennek
...
A mindent eldöntő találatot Berta Ákos szerezte a hatodik percben.
Eredmény (a sorozat honlapjáról):Fehérvári Titánok-DEAC 0-1 (0-1, 0-0, 0-0)

M4 Sport17.45: Jégkorong, Erste Liga, alapszakasz, Fehérvári Titánok-DEAC
Sport 113.30: Lóverseny, Kincsem+20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Franciaország-Törökország, Saint-Denis
Sport 220.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Bulgária-Anglia, Szófia
Eurosport 113.45 és 19.45: Sznúker, Brit Open, 1. nap
Digisport ...
2019-10-14 07:51:24
Jégkorong Erste Liga - Kikapott a Dunaújváros
...
Eredmény (a sorozat honlapjáról):Dunaújvárosi Acélbikák-Corona Brasov (román) 1-3 (0-1, 0-0, 1-2)

...
Eredmények:Sport Club Csíkszereda (román) - Schiller-Vasas HC 8-3 (4-1, 3-2, 1-0)Gyergyói HK (román) - FTC-Telekom 2-4 (1-0, 1-2, 0-2)Hokiklub Budapest-Corona Brasov (román) 5-3 (1-0, 2-1, 2-2)

126 - 2 448-3920 4. Duna...
2019-10-12 20:34:31
Jégkorong Erste Liga - Legyőzte a Titánokat az UTE
...
A Titánok sorozatban megnyert három találkozó után kaptak ki újra.
Eredmények (a sorozat honlapja szerint):Fehérvári Titánok-UTE 2-4 (1-3, 1-0, 0-1)
korábban:Hokiklub Budapest-DEAC 3-6 (1-1, 1-2, 1-3)Sport Club Csíkszereda (román) - FTC-Telekom 5-2 (1-0, 3-1, 1-1)Gyergyói HK (román) - Schiller-Vasas HC 2-4 (1-0, 0-2, 1-2)
A tabella: 1. Sport Club Csíkszereda 11...
2019-10-11 20:41:56
Jégkorong Erste Liga - Idegenben nyert a DEAC
...
A fővárosi csapat háromszor is egyenlített a találkozón, ám a debreceniek az utolsó hat percben három gólt ütve maguk javára fordították az összecsapást. A Hokiklub így sorozatban kilencedik vereségét szenvedte el.
Eredmények (a sorozat honlapja szerint):Hokiklub Budapest-DEAC 3-6 (1-1, 1-2, 1-3)
korábban:Sport Club Csíkszereda (román) - FTC-Telekom 5-2 (1-0, 3-1, 1...
2019-10-11 20:22:31
Jégkorong Erste Liga - Kikapott Csíkszeredán a címvédő Ferencváros
...
A budapesti zöld-fehérek sorozatban megnyert három találkozó után kaptak ki újra. A Csíkszereda a Brassó hétfői idegenbeli legyőzése után (4-0) ismét magabiztosan diadalmaskodott.
A Vasas az első harmadot követően még egygólos hátrányban volt Gyergyószentmiklóson, mégis sikerrel távozott.
Eredmények (a sorozat honlapja szerint):Sport Club Csíkszereda (román) - FTC-T...
2019-10-11 19:52:02
Jégkorong Erste Liga - Hosszabbításban nyert kilencgólos meccset az Újpest
...
A fordulatos összecsapáson a brassói csapat került előnybe, majd a találkozó derekán a lila-fehérek már 4-1-re is vezettek, innen mentett ráadásra a Corona.
Eredmény (a sorozat honlapja szerint):UTE-Corona Brasov (román) 5-4 (2-1, 2-2, 0-1, 1-0) - hosszabbítás után
A tabella: 1. FTC-Telekom

117 2 1 156-2126 pont 2. Sport Club Csíkszereda 106 3 - 145...
2019-10-10 21:22:28
Jégkorong Erste Liga - Könnyedén nyert Brassóban a Csíkszereda
...
A csíki együttes vasárnap szenvedte el első vereségét az idényben, miután saját közönsége előtt 3-0-ra alulmaradt a DEAC gárdájával szemben.
Eredmény (a sorozat honlapja szerint):Corona Brasov (román)-SC Csíkszereda (román) 0-4 (0-3, 0-0, 0-1)UTE-Gyergyói HK (román) 1-4 (0-2, 0-1, 1-1)

117 2 1 156-2126 pont 2. Sport Club C...
2019-10-07 20:52:22
1 2 3 ....18 19 ..28 29 ..36 37 38
Címkék: Jégkorong Visegrád Kupa, Jégkorong Erste Liga, Kikapott Csíkszeredán, Tóth Adrián, Kontinentális Kupa, Erste Liga-győztes Ferencváros, Berta Ákos, Fehérvári Titánok-DEAC, Sport Club Csíkszereda, Corona Brasov, Erste Liga, Brit Open, Dunaújvárosi Acélbikák-Corona Brasov, Dunaújvárosi Acélbikák, Schiller-Vasas HC, Gyergyói HK, Hokiklub Budapest-Corona Brasov, Fehérvári Titánok-UTE, Hokiklub Budapest-DEAC, UTE-Corona Brasov, UTE-Gyergyói HK, Sport Club, címvédő Ferencváros, visszavágót október, héten péntektől, sorozatban érdekelt, lengyel Jastrzebie, mindent eldöntő, hatodik percben, sorozat honlapjáról, sorozat honlapja, fővárosi csapat, budapesti zöld-fehérek, első harmadot, fordulatos összecsapáson, brassói csapat, találkozó derekán, csíki együttes, hosszabbításban, diadalmaskodott, csehországban, franciaország, összecsapáson, kontinentális, dunaújvárosi, csíkszeredán, hosszabbítás, magabiztosan, küzdelmeiben, továbbjutási, összecsapást, ferencváros, visszavágót, csíkszereda, kilencgólos, honlapjáról,