M4 Sport17.45: Jégkorong, Erste Liga, középszakasz, felsőház, Debrecen-Ferencváros
Sport 120.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Bochum-VfB Stuttgart
Eurosport 220.30: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro
Digisport 111.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj20.35: Labdarúgás...
2020-02-17 08:11:05
Jégkorong Erste Liga - Háromgólos hátrányból nyert a Vasas
...
Az UTE úgy kapott ki 5-0-ra Gyergyószentmiklóson, hogy a mérkőzés első gólja a 36. percben esett. A hazaiak négy találatot emberelőnyben szereztek.
Eredmény, középszakasz (a szövetség honlapjáról):
alsóház:Schiller-Vasas HC - Fehérvári Titánok 4-3 (0-3, 0-0, 3-0, 0-0, 1-0) - szétlövés utánGyergyói HK (román)-UTE 5-0 (0-0, 2-0, 3-0)
A tabella: 1. Gyergyói HK...
2020-02-16 20:42:19
Jégkorong Erste Liga - Fölényesen nyert az FTC
...
Eredmény, középszakasz:
felsőház:FTC-Telekom - Dunaújvárosi Acélbikák 11-4 (4-1, 4-1, 3-2)

...
Eredmények, középszakasz, felsőház (a szövetség honlapjáról):DEAC-Corona Brasov (román) 5-4 (1-1, 3-2, 1-1)

Erste Liga, középszakasz:
felsőház: FTC-Telekom - Corona Brasov (román) 3-2 (1-1, 1-0, 0-1, 0-0, 1-0) - szétlövés után

...
A gyergyóiak 4-2-re múlták felül a Fehérvári Titánokat, az újpestiek gól nélküli első harmadot követően 6-0-ra bizonyultak jobbnak a Hokiklub Budapestnél. Az újpestiek mind a hat góljukat egyenlő létszámnál szerezték, Vincze Péter háromszor volt eredményes.
Eredmény, középszakasz, alsóház (a szövetség honlapjáról):Gyergyói HK (román)-Fehérvári Titánok 4-2 (1-0, 1-2, 2-0)...
2020-01-31 20:41:05
Jégkorong Erste Liga - Dunaújvárosban is kikapott a Csíkszereda
... Vasas 50 percen át egygólos hátrányban játszott az alsóházban a Hokiklub Budapest vendégeként, remek harmadik harmadbeli teljesítményének köszönhetően mégis győzött.
Eredmények:
-------------------------
felsőház:Dunaújvárosi Acélbikák-Sport Club Csíkszereda (román) 3-2 (0-0, 2-1, 1-1)

32...
2020-01-28 20:32:25
Jégkorong Erste Liga - Fehérvári siker az alsóházban
...
Eredmény:
--------------------------
alsóház:Fehérvári Titánok-UTE 6-5 (2-2, 3-2, 1-1)

Eredmény:
felsőház:FTC-Telekom - Sport Club Csíkszereda (román) 5-3 (2-1, 2-2, 1-0)

Erste Liga, középszakasz (a sorozat honlapjáról):
felsőház:DEAC-Dunaújvárosi Acélbikák 3-2 (1-0, 0-1, 2-1)

1 2 3 .......23 24 ...34 35 ...45 46 47
Címkék: Jégkorong Erste Liga, Erste Liga, Bochum-VfB Stuttgart, Kincsem+ Tuti, Schiller-Vasas HC, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK, Dunaújvárosi Acélbikák, Corona Brasov, Sport Club Csíkszereda, DEAC-Corona Brasov, Sport, Fehérvári Titánokat, Hokiklub Budapestnél, Vincze Péter, Hokiklub Budapest, Dunaújvárosi Acélbikák-Sport Club Csíkszereda, Fehérvári Titánok-UTE, DEAC-Dunaújvárosi Acélbikák, Dunaújvárosi Acél, mérkőzés első, hazaiak négy, szövetség honlapjáról, gyergyóiak 4-2-re, újpestiek mind, sorozat honlapjáról, teljesítményének, dunaújvárosban, másodosztályú, emberelőnyben, középszakasz, szétlövésben, dunaújvárosi, utángyergyói, köszönhetően, budapestnél, csíkszereda, ferencváros, honlapjáról, debrecenben, dunaújváros, vendégeként, bizonyultak, eredmények, fölényesen, hátrányból, háromgólos, alsóházban, labdarúgás, hátrányban, eredményes, harmadbeli, létszámnál, gyergyóiak, titánokat, fehérvári, szétlövés, jégkorong, szereztek, bajnokság, stuttgart, találatot, újpestiek, acélbikák, szövetség, szerezték, háromszor, digisport,