Jégkorong Erste Liga - Tizenegy csapat nevezett a következő szezonra
... nevezési határidő hétfő éjfélkor zárult le, ugyanakkor a dokumentáció több klub esetében még nem teljes, ezek az egyesületek pedig június 2-ig végezhetik el a hiánypótlást.
A bajnokságba a Corona Brasov, a DEAC, a Dunaújvárosi Acélbikák, a DVTK Jegesmedvék, a Fehérvári Titánok, az FTC-Telekom, a Gyergyói HK, a MAC-HKB Újbuda, a Schiller HC, az SC Csíkszereda, valamint az UTE ...
2020-05-05 12:42:09
Erste Liga - A következő idényre is marad a Gyergyói HK kanadai trénere
... irányítását, amelyet döntőbe vezetett a Román Kupában. Az Erste Ligában mind a nyolc meccsét megnyerte a csapat a középszakasz alsóházában, a negyeddöntőben pedig hét mérkőzésen kerekedett a Corona Brasov fölé. A koronavírus-járvány miatt idő előtt lezárt sorozatban végül megosztva bronzérmesként zárt.
"Malcolm Cameron hazautazása óta is folyamatos kapcsolatban van a klubveze...
2020-04-16 15:12:52
Jégkorong Erste Liga - Utolsóként a Gyergyói HK a négy között
... döntős Csíkszeredával találkozik, a másik ágon a címvédő Ferencváros az Újpesttel küzd a fináléért.
Eredmény (a sorozat honlapja alap...
2020-03-06 19:52:38
Jégkorong Erste Liga - Négy között a címvédő Ferencváros
... szerint):
negyeddöntő, 6. mérkőzések:Fehérvári Titánok - FTC-Telekom 2-4 (1-1, 1-1, 0-2)
Az egyik fél negyedik siker...
2020-03-04 21:02:19
Jégkorong Erste Liga - Idegenben egyenlített a Brassó
...
A négy közé jutásról döntő hetedik összecsapást pénteken rendezik Brassóban.
Eredmények, Erste Liga (a szövetség honlapja szerint):
negyeddöntő, 6. mérkőzések:Gyergyói HK (romániai)-Corona Brasov (romániai) 1-2 (1-0, 0-1, 0-0, 0-1) - hosszabbítás után
Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 3-3.
Később:Fehérvári Titánok - FTC-Telekom 18.30...
2020-03-04 20:22:07
Jégkorong Erste Liga - Elődöntőben a Csíkszereda, szépített a Fehérvár
... állása: 3-2 a Ferencváros javára.DEAC-Sport Club Csíkszereda (romániai) 1-3 (0-1, 0-2, 1-0)
Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcot 4...
2020-03-02 20:23:54
Jégkorong Erste Liga - Brassóban került előnybe a Gyergyó
...
negyeddöntő, 5. mérkőzések:Corona Brasov (romániai)-Gyergyói HK (romániai) 3-4 (0-1, 1-0, 2-3)
Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 3-2 a Gyergyói HK javára.
később:FTC-Telekom - Fehérvári Titánok 18.00
Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 3-1 a Ferencváros javára.DEAC-S...
2020-03-02 19:53:31
Jégkorong Erste Liga - Egy sikerre a címvédő az elődöntőtől
... Liga, negyeddöntő, 4. mérkőzések:Fehérvári Titánok - FTC-Telekom 1-4 (1-0, 0-1, 0-3)
Az egyik fé...
2020-02-29 20:12:36
Jégkorong Erste Liga - Tizenegy gólos meccsen került előnybe a Ferencváros
... mérkőzés:Fehérvári Titánok - FTC-Telekom 5-6 (2-3, 2-2, 1-1)
Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 2-1 a Ferencváros javára.
korábban:
3. mérkőzés:Gyergyói HK (romániai)-Corona Brasov (romániai) 5-2 (0-1, 3-1, 2-0)
Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 2-1 a Gyergyó javára.
4. mérkőzés:Sport Club Csíkszereda (romániai)-DEAC 3-...
2020-02-28 21:02:24
Jégkorong Erste Liga - Egy sikerre az elődöntőtől a Csíkszereda
... (romániai)-DEAC 3-2 (0-1, 2-0, 0-1, 1-0) - hosszabbítás után
Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 3-1 a Csíkszereda javára.
3. mérkőzések:Gyer...
2020-02-28 20:23:08
1 2 3 ...............47 48 ........71 72 .......93 94 95
Címkék: Jégkorong Erste Liga, Erste Liga, Gyergyói HK, Corona Brasov, Dunaújvárosi Acélbikák, DVTK Jegesmedvék, Fehérvári Titánok, MAC-HKB Újbuda, Schiller HC, Román Kupában, Erste Ligában, Malcolm Cameron, DEAC-Sport Club Csíkszereda, Sport Club Csíkszereda, következő szezonra, következő idényre, négy között, címvédő Ferencváros, dokumentáció több, egyesületek pedig, nyolc meccsét, középszakasz alsóházában, negyeddöntőben pedig, másik ágon, sorozat honlapja, négy közé, szövetség honlapja, negyeddöntőben, bronzérmesként, csíkszeredával, dunaújvárosi, összecsapást, középszakasz, kapcsolatban, hiánypótlást, hosszabbítás, dokumentáció, alsóházában, ferencváros, csíkszereda, koronavírus, elődöntőtől, irányítását, egyesületek, bajnokságba, jegesmedvék, egyenlített, elődöntőben, hazautazása, negyeddöntő, kerekedett, mérkőzésen, ugyanakkor, találkozik, mérkőzések, sorozatban, utolsóként, eredmények, végezhetik, folyamatos, szépített, brassóban, idegenben, fehérvári, jégkorong, szövetség, párharcot, következő, megosztva, megnyerte, fináléért,