Jégkorong Erste Liga - Tizenegy csapat nevezett a következő szezonra
... esetében még nem teljes, ezek az egyesületek pedig június 2-ig végezhetik el a hiánypótlást.
A bajnokságba a Corona Brasov, a DEAC, a Dunaújvárosi Acélbikák, a DVTK Jegesmedvék, a Fehérvári Titánok, az FTC-Telekom, a Gyergyói HK, a MAC-HKB Újbuda, a Schiller HC, az SC Csíkszereda, valamint az UTE nevezett.
A közleményben az áll, hogy a koronavírus-járvány miatt kialakult...
2020-05-05 12:42:09
Jégkorong Erste Liga - Négy között a címvédő Ferencváros
...
A zöld-fehérek középszakaszgyőztesként az Újpesttel találkoznak a négy között.
Eredmények, Erste Liga (a szövetség honlapja szerint):
negyeddöntő, 6. mérkőzések:Fehérvári Titánok - FTC-Telekom 2-4 (1-1, 1-1, 0-2)
Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcot 4-2-re a Ferencváros nyerte.
Korábban:Gyergyói HK (romániai)-Corona Brasov (romániai) 1-2 (1-0, 0-...
2020-03-04 21:02:19
Jégkorong Erste Liga - Idegenben egyenlített a Brassó
...
A négy közé jutásról döntő hetedik összecsapást pénteken rendezik Brassóban.
negyeddöntő, 6. mérkőzések:Gyergyói HK (romániai)-Corona Brasov (romániai) 1-2 (1-0, 0-1, 0-0, 0-1) - hosszabbítás után
Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 3-3.
Később:Fehérvári Titánok - FTC-Telekom 18.30...
2020-03-04 20:22:07
Jégkorong Erste Liga - Elődöntőben a Csíkszereda, szépített a Fehérvár
...
A Fehérvári Titánok 3-2-re szépítette a negyeddöntős párharc állását, miután 4-2-re nyert a címvédő Ferencváros vendégeként.
negyeddöntő, 5. mérkőzések:FTC-Telekom - Fehérvári Titánok 2-4 (1-3, 0-0, 1-1)
Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 3-2 a Ferencváros javára.DEAC-Sport Club Csíkszered...
2020-03-02 20:23:54
Jégkorong Erste Liga - Brassóban került előnybe a Gyergyó
... mérkőzések:Corona Brasov (romániai)-Gyergyói HK (romániai) 3-4 (0-1, 1-0, 2-3)
Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 3-2 a Gyergyói HK javára.
később:FTC-Telekom - Fehérvári Titánok 18.00
Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 3-1 a Ferencváros javára.DEAC-Sport Club Csíkszereda (romániai) 18.00
Az egyik fél negyedik sikeréig tartó ...
2020-03-02 19:53:31
Jégkorong Erste Liga - Egy sikerre a címvédő az elődöntőtől
...
A másik szombati összecsapáson a Brassó ugyanilyen arányban győzött a Gyergyó vendégeként, ezzel egyenlített a párharcban.
Erste Liga, negyeddöntő, 4. mérkőzések:Fehérvári Titánok - FTC-Telekom 1-4 (1-0, 0-1, 0-3)
Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 3-1 a Ferencváros javára.Gyergyói HK (romániai)-Corona Brasov (romániai) 1-4 (0-2, 1-1, 0-1)
Az ...
2020-02-29 20:12:36
Jégkorong Erste Liga - Tizenegy gólos meccsen került előnybe a Ferencváros
...
Erste Liga, negyeddöntő (a sorozat honlapjáról):
3. mérkőzés:Fehérvári Titánok - FTC-Telekom 5-6 (2-3, 2-2, 1-1)
Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 2-1 a Ferencváros javára.
korábban:
3. mérkőzés:Gyergyói HK (romániai)-Corona Brasov (romániai) 5-2 (0-1, 3-1, 2-0)
Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 2-1 a Gyergyó javá...
2020-02-28 21:02:24
Jégkorong Erste Liga - Egy sikerre az elődöntőtől a Csíkszereda
... javára.
3. mérkőzések:G...
2020-02-28 20:23:08
Jégkorong Erste Liga - Egyenlített a Gyergyó és a Ferencváros
... egyenlítettek, ám fordítani nem tudtak, a hosszabbításban pedig a gyergyószentmiklósiak szerezték meg a győztes találatot.
A Ferencváros hétfőn nagy meglepetésre hosszabbítás után kikapott a Fehérvári Titánoktól, ezúttal azonban a papírformát érvényesítve könnyedén győzött.
Eredmények (a sorozat honlapjáról):Corona Brasov (romániai)-Gyergyói HK (romániai) 2-3 (0-1, 0-1, ...
2020-02-25 22:24:03
Erste Liga - Hazai pályán nyert a Debrecen
... Budapest 5-2 (2-0, 1-0, 2-2)Schiller-Vasas HC - UTE 1-5 (0-4, 0-1, 1-0)
A tabella:1. Gyergy...
2020-02-02 21:02:36
1 2 3 ....19 20 ..28 29 ..37 38 39
Címkék: Jégkorong Erste Liga, Erste Liga, Corona Brasov, Dunaújvárosi Acélbikák, DVTK Jegesmedvék, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK, MAC-HKB Újbuda, Schiller HC, DEAC-Sport Club Csíkszered, DEAC-Sport Club Csíkszereda, Fehérvári Titánoktól, Schiller-Vasas HC, következő szezonra, címvédő Ferencváros, egyesületek pedig, négy között, szövetség honlapja, négy közé, negyeddöntős párharc, másik szombati, sorozat honlapjáról, hosszabbításban pedig, győztes találatot, papírformát érvényesítve, hosszabbításban, összecsapáson, egyenlítettek, dunaújvárosi, érvényesítve, meglepetésre, hosszabbítás, hiánypótlást, közleményben, negyeddöntős, összecsapást, ferencváros, egyenlített, csíkszereda, elődöntőtől, elődöntőben, egyesületek, vendégeként, negyeddöntő, bajnokságba, honlapjáról, találkoznak, koronavírus, jegesmedvék, papírformát, eredmények, titánoktól, végezhetik, mérkőzések, párharcban, ugyanilyen, csíkszered, szépítette, fehérvári, jégkorong, idegenben, könnyedén, szépített, acélbikák, találatot, párharcot, szövetség, kialakult, fordítani,