Jégkorong Erste Liga - Dunaújvárosban nyert a Hokiklub Budapest
...
Eredmények, középszakasz, alsóház:Gyergyói HK (román)-Fehérvári Titánok 4-2 (0-2, 2-0, 2-0)Schiller-Vasas HC - EV Vienna Capitals II (osztrák) 2-4 (0-1, 1-1, 1-2)Dunaújvárosi Acélbikák-Hokiklub Budapest 4-6 (1-4, 2-0, 1-2)
A tabella: 1.Fehérvári Titánok

83 3 - 219-1421 pont 2.Gyergyói HK

84 1 - 326-1818 3.EV Vienna Capitals II...
2019-02-16 20:22:04
Jégkorong Erste Liga - Kikapott Debrecenben a Ferencváros
... 65. Corona Brasov

61 - - 5 9-22 5
Az alapszakasz eredményei alapján a felsőház öt együttese 6, 3, 2, 1, illetve 0 ponttal kezdte meg a középszakaszt.
alsóház:Fehérvári Titánok - Schiller-Vasas HC 3-1 (2-0, 0-1, 1-0)
korábban:Gyergyói HK (román)-Hokiklub Budapest 2-5 (0-1, 1-1, 1-3)EV Vienna Capitals II (osztrák)-Dunaújvárosi Acélbikák 4-2 (2-0, 1-0,...
2019-02-14 21:42:29
Jégkorong Erste Liga - Kikapott Bécsben a Dunaújváros
...
A Hokiklub viszont győztesen távozott Gyergyószentmiklósról.
Eredmények (a sorozat honlapja szerint):
alsóház:Gyergyói HK (román)-Hokiklub Budapest 2-5 (0-1, 1-1, 1-3)EV Vienna Capitals II (osztrák)-Dunaújvárosi Acélbikák 4-2 (2-0, 1-0, 1-2)
később:Fehérvári Titánok - Schiller-Vasas HC 18.30
felsőház:
későbbDEAC - FTC-Telekom 19.00...
2019-02-14 20:22:23
Jégkorong Erste Liga - Fehérváron nyert a Vienna Capitals
...
A székesfehérvári együttesnek ez volt az első veresége a középszakaszban.
Eredmény, Erste Liga, középszakasz, alsóház:Fehérvári Titánok-EV Vienna Capitals II (osztrák) 3-4 (0-0, 2-4, 1-0)

62 3 - 114- 918 pont 2.Gyergyói HK

63 1 - 220-1115 3.Dunaújvárosi Acélbikák
63 - - 317-1811 4.EV Vienna...
2019-02-12 20:53:05
Jégkorong Erste Liga - Továbbra sem bír a Dunaújvárossal a Hokiklub
... alsóház:Hokiklub Budapest-Dunaújvárosi Acélbikák 3-6 (1-2, 1-3, 1-1)
korábban:Gyergyói HK (román) - Schiller-Vasas HC 3-2 (1-0, 1-1, 0-1, 1-0) - hosszabbítás után

51 - - 4 8-19 5
alsóház:Dunaújvárosi Acélbikák-Gyergyói HK (román) 3-0 (3-0, 0-0, 0-0)

52 3 - -11- 518 pont 2.Gyergyói HK

53 - - 217- 913 3.Dunaújvárosi Acélbikák
52 - - 311-15 8 4.EV Vienna Capitals II

52 - 1 21...
2019-02-03 20:52:01
Jégkorong Erste Liga - Először nyert a középszakaszban a Dunaújváros
... negyedik mérkőzésén - három vereséget követően - először nyert.
Eredmény, középszakasz:
alsóház:Dunaújvárosi Acélbikák - Schiller-Vasas HC 4-3 (0-1, 3-1, 1-1)

4- 6 3
alsóház:Hokiklub Budapest-Gyergyói HK (román) 1-2 (1-1, 0-1, 0-0)
52 3 - - 11- 518 pont2. Gyergyói HK

43 - - 1 17- 6133. EV Vienna Capitals II 52 - 1 2 11-16 84. Hokiklub Budapest
41 1 1 1
9- 8 65. Sch...
2019-02-02 21:34:17
Jégkorong Erste Liga - Ötödik mérkőzését is megnyerte a középszakaszban a Fehérvár
...
A székesfehérvári összecsapáson két harmad után 1-1 volt az állás, a záró felvonásban hazai részről Kiss Patrik duplázott.
A játéknap másik mérkőzésén a Dunaújváros otthon 4-2-re kikapott a Vienna Capitalstől, így a harmadik mérkőzését is elveszítette a középszakaszban.
Eredmény (az Erste Liga honlapjáról):
középszakasz, alsóház:Dunaújvárosi Acélbikák-EV Vienn...
2019-01-30 20:53:11
Jégkorong Erste Liga - Nehezen nyert a Fehérvár
...
A székesfehérvári együttes ezt megelőző három találkozóját is megnyerte a középszakaszban, a Vasas a mostani pontszerzéssel elmozdult a sereghajtó pozícióból.
középszakasz, alsóház:Schiller-Vasas HC - Fehérvári Titánok 1-2 (0-1, 0-0, 1-0, 0-0, 0-1) - szétlövéssel

41 3 - -...
2019-01-29 21:22:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Címkék: Jégkorong Erste Liga, Hokiklub Budapest, Kikapott Debrecenben, Kikapott Bécsben, Vienna Capitals, Gyergyói HK, Schiller-Vasas HC, Vienna Capitals II, Dunaújvárosi Acélbikák-Hokiklub Budapest, Fehérvári Titánok, Corona Brasov, Erste Liga, Fehérvári Titánok-EV Vienna Capitals II, Dunaújvárosi Acélbikák, Hokiklub Budapest-Dunaújvárosi Acélbikák, Dunaújvárosi Acélbikák-Gyergyói HK, Debreceni EAC, Hokiklub Budapest-Gyergyói HK, Kiss Patrik, Vienna Capitalstől, Dunaújvárosi Acélbikák-EV Vienn, alapszakasz eredményei, sorozat honlapja, székesfehérvári együttesnek, első veresége, székesfehérvári összecsapáson, záró felvonásban, játéknap másik, harmadik mérkőzését, székesfehérvári együttes, mostani pontszerzéssel, sereghajtó pozícióból, középszakaszban, székesfehérvári, dunaújvárossal, pontszerzéssel, dunaújvárosban, középszakaszt, összecsapáson, dunaújvárosi, szétlövéssel, középszakasz, találkozóját, elveszítette, hosszabbítás, alapszakasz, felvonásban, debrecenben, dunaújváros, honlapjáról,