Férfi kézilabda Magyar Kupa - Először jutott a négy közé a Dabas
... Kupa, negyeddöntő:Dabasi KC VSE-Ferencvárosi TC 26-23 (13-10)
kedden játszották:M...
2019-02-15 20:21:56
Férfi kézilabda NB I - Tizenkilenc góllal nyert a Veszprém
...
A harmadik helyezett Tatabánya is saját közönsége előtt nyert a DVTK-Eger ellen.
Eredmények (a szövetség honlapjáról):Grundfos Tatabánya KC - DVTK-Eger 32-25 (14-13)Telekom Veszprém-CYEB Budakalász 36-17 (18-7)

...
A sorozat négyes döntőjét április 6-7-én rendezik egy később kijelölendő helyszínen.
Eredmény, férfi Magyar Kupa, negyeddöntő:MOL-Pick Szeged - Mezőkövesdi KC 36-24 (17-11)
a további program:február 15., péntek: Dabasi KC-Ferencvárosi TC 18.30március 12., kedd: Grundfos Tatabánya KC-Telekom Veszprém 18.00március 13., szerda: CYEB Budakalász-Balatonfüred 18.00...
2019-02-12 18:43:10
Férfi kézilabda NB I - Idegenben nyert a Csurgó
... Braun Gyöngyös - Dabasi KC VSE 28-27 (11-13)

M4 Sport18.00: Kosárlabda, férfi NB I, Falco-DEAC
Sport 118.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Grundfos Tatabánya-Nexe Nasice21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Moreirense-FC Porto
Sport 220.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Leverkusen
Eurosport 110.45 és 16.00: Alpesi sí, vb, női kombináció, Are...
2019-02-08 08:00:55
Férfi kézilabda NB I - Magabiztos szegedi győzelem
... Szeged - Balatonfüredi KSE 33-22 (17-10)

... élvonalban.
Eredmény: Dabasi KC VSE-Vecsési SE 33-19 (18-10)

... találattal.

Eredmény:CYEB Budakalász - MOL-Pick Szeged 28-33 (14-21)Csurgói KK-Telekom Veszprém 24-31 (11-15)DVTK-Eger - Ferencvárosi TC 26-24 (13-11)
korábban:Balatonfüredi KSE-Grundfos Tatabánya KC 26-30 (11-17)

14 12 - 2487-33124 3.Grundfos Tatabánya K...
2019-02-02 21:57:03
Férfi kézilabda NB I - Megerősítette dobogós helyét a Tatabánya
... vezetőedzőként, aki a magyar férfiválogatott mellett párban látja el a szövetségi kapitányi tisztet.
A mérkőzés sokáig szoros volt, míg nem a szünetig a sikeres részhajrát nyitó Tatabánya hatgólos előnyt szorgoskodott össze (11-17). A második félidőt a hazaiak kezdték jobban, felzárkóztak kéttalálatnyira, majd a 39. percben már csak minimális volt a különbség (18-19), az össz...
2019-02-02 21:49:08
Férfi kézilabda NB I - Vezetőedzője nélkül is simán nyert a Veszprém
... irányította.
Eredmény:Ceglédi KKSE-Telekom Veszprém 23-41 (9-22)

1 2 3 7 8 10 11 13 14 15
Címkék: Magyar Kupa, Dabasi KC VSE-Ferencvárosi TC, Grundfos Tatabánya KC, Telekom Veszprém-CYEB Budakalász, MOL-Pick Szeged, Telekom Veszprém, Mezőkövesdi KC, Dabasi KC-Ferencvárosi TC, Grundfos Tatabánya KC-Telekom Veszprém, CYEB Budakalász-Balatonfüred, Braun Gyöngyös, Dabasi KC VSE, Csurgói KK, HE-DO, Balatonfüredi KSE, Grundfos Tatabánya-Nexe Nasice21, Moreirense-FC Porto, Dabasi KC VSE-Vecsési SE, CYEB Budakalász, Csurgói KK-Telekom Veszprém, Ferencvárosi TC, Balatonfüredi KSE-Grundfos Tatabánya KC, Grundfos Tatabánya, Ceglédi KKSE-Telekom Veszprém, négy közé, sereghajtó Vecsés, harmadik helyezett, szövetség honlapjáról, sorozat négyes, később kijelölendő, további program, magyar férfiválogatott, szövetségi kapitányi, mérkőzés sokáig, sikeres részhajrát, második félidőt, hazaiak kezdték, férfiválogatott, kéttalálatnyira, vezetőedzőként, balatonfüredi, megerősítette, szorgoskodott, felzárkóztak, ferencvárosi, balatonfüred, vezetőedzője, negyeddöntő, tizenkilenc, kijelölendő, irányította,