Férfi kézilabda BL - Nyolcadik alkalommal elődöntős a Veszprém
... pontatlanok voltak, és a védekezés sem bizonyult kellően hatékonynak. David Davis vezetőedző a hatodik percben kikérte első idejét, de ekkor a német bajnokságban címvédő és listavezető vendégek Hampus Wanne vezérletével már 5-0-ra vezettek. A Veszprém két perccel később megszerezte első találatát, majd ahogyan az első meccsen, hamarosan ezúttal is kapuscsere következett, és Mikler...
2019-05-04 19:22:03
Férfi kézilabda BL - Értékes veszprémi döntetlen Flensburgban
... támadhattak a vendégek, de nem jártak sikerrel, ezt kihasználva a német csapat három másodperccel a vége előtt egyenlített (31-31).
A hazaiaknál négy játékos - Holger Glandorf, Kentin Mahé, Hampus Wanne és Lasse Svan - is öt góllal zárt.
A csoport állása: 1. (és negyeddöntős) Paris Saint-Germain 22 pont, 2. Telekom Veszprém 16 (378-356), 3. Flensburg-Handewitt 16 (379-36...
2018-02-25 23:44:21
1
Címkék: David Davis, Hampus Wanne, Holger Glandorf, Kentin Mahé, Lasse Svan, Paris Saint-Germain, Telekom Veszprém, hatodik percben, német bajnokságban, első meccsen, német csapat, vége előtt, hazaiaknál négy, csoport állása, flensburgban, másodperccel, negyeddöntős, bajnokságban, vezérletével, megszerezte, pontatlanok, kihasználva, hatékonynak, listavezető, támadhattak, következett, egyenlített, alkalommal, kapuscsere, hazaiaknál, vezetőedző, kézilabda, veszprémi, bizonyult, hamarosan, döntetlen, flensburg, elődöntős, találatát, nyolcadik, védekezés, handewitt, veszprém, vendégek, vezettek, glandorf, sikerrel, perccel, csoport, germain, meccsen, ezúttal, telekom, értékes, játékos, ahogyan, kellően, címvédő, kikérte, hatodik, percben, voltak, holger, hampus, kentin, mikler, idejét, jártak, később, csapat, góllal,