Férfi kézilabda BL - Értékes veszprémi döntetlen Flensburgban
... támadhattak a vendégek, de nem jártak sikerrel, ezt kihasználva a német csapat három másodperccel a vége előtt egyenlített (31-31).
A hazaiaknál négy játékos - Holger Glandorf, Kentin Mahé, Hampus Wanne és Lasse Svan - is öt góllal zárt.
A csoport állása: 1. (és negyeddöntős) Paris Saint-Germain 22 pont, 2. Telekom Veszprém 16 (378-356), 3. Flensburg-Handewitt 16 (379-36...
2018-02-25 23:44:21
1
Címkék: Holger Glandorf, Kentin Mahé, Hampus Wanne, Lasse Svan, Paris Saint-Germain, Telekom Veszprém, német csapat, vége előtt, hazaiaknál négy, csoport állása, flensburgban, másodperccel, negyeddöntős, támadhattak, egyenlített, kihasználva, hazaiaknál, döntetlen, veszprémi, kézilabda, handewitt, flensburg, sikerrel, glandorf, vendégek, veszprém, értékes, csoport, játékos, telekom, germain, kentin, hampus, csapat, holger, állása, jártak, góllal, saint, paris, lasse, wanne, előtt, három, német, férfi,