... Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Liverpool-Atlético Madrid
Sport 118.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Mönchengladbach-1. FC Köln
Sport 213.45: Lósport, Kincsem+17.30: Jégkorong, KHL, rájátszás
Eurosport 114.40: Kerékpár, országúti kerékpár, Párizs-Nizza, 4. szakasz17.25: Síugrás, világkupa, Trondheim
Digisport 120.15: Labdarúgás, Premier League, M...
2020-03-11 08:00:54
Jégkorong Erste Liga - Kétmeccses előnyben a Csíkszereda
...
A koronavírus-járvány terjedése miatt az illetékes romániai hatóságok március 31-ig nem engedélyezik, hogy a szurkolók a helyszínen tekintsék meg a találkozókat, így a két erdélyi együttes vasárnapi első találkozóját zárt kapuk mögött rendezték. Hétfőn azonban 900 néző belépését engedélyezték a Vákár Lajos Műjégpályán.
A párharc csütörtökön folytatódik Gyergyószentmiklós...
2020-03-09 20:08:15
Jégkorong Erste Liga - Vezet az FTC
...
Mivel a másik ágon két erdélyi csapat, a Csíkszereda és a Gyergyó mérkőzik, ezért a két fővárosi együttes párharca a magyar bajnoki döntő is egyben.
A második összecsapásnak hétfőn ugyancsak az FTC pesterzsébeti csarnoka ad otthont.
Erste Liga, elődöntő, 1. mérkőzés:FTC-Telekom - UTE 6-3 (2-1, 0-1, 4-1)
korábban:Sport Club Csíkszereda (romániai)-Gyergyói HK (ro...
2020-03-08 20:33:16
Jégkorong Erste Liga - Előnyben a Csíkszereda
...
A koronavírus-járvány terjedése miatt az illetékes romániai hatóságok március 31-ig nem engedélyezik, hogy a szurkolók a helyszínen tekintsék meg a találkozókat, így a két erdélyi együttes párharcát zárt kapuk mögött rendezik.
A második összecsapásnak hétfőn ugyancsak Csíkszereda ad otthont.
Erste Liga, elődöntő, 1. mérkőzés:Sport Club Csíkszereda (romániai)-Gyergyó...
2020-03-08 20:13:10
Jégkorong Erste Liga - Utolsóként a Gyergyói HK a négy között
...
A gyergyószentmiklósi együttes - amely kétszer egyenlített az összecsapáson - a következő körben a tavaly döntős Csíkszeredával találkozik, a másik ágon a címvédő Ferencváros az Újpesttel küzd a fináléért.
Eredmény (a sorozat honlapja alapján):
Erste Liga, negyeddöntő, 7. mérkőzés:Corona Brasov (romániai)-Gyergyói HK (romániai) 2-5 (1-1, 1-1, 0-3)
Az egyik fél ...
2020-03-06 19:52:38
Jégkorong Erste Liga - Négy között a címvédő Ferencváros
...
A zöld-fehérek középszakaszgyőztesként az Újpesttel találkoznak a négy között.
Eredmények, Erste Liga (a szövetség honlapja szerint):
negyeddöntő, 6. mérkőzések:Fehérvári Titánok - FTC-Telekom 2-4 (1-1, 1-1, 0-2)
Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcot 4-2-re a Ferencváros nyerte.
Korábban:Gyergyói HK (romániai)-Corona Brasov (romániai) 1-2 (1-0, 0-...
2020-03-04 21:02:19
Jégkorong Erste Liga - Idegenben egyenlített a Brassó
...
A négy közé jutásról döntő hetedik összecsapást pénteken rendezik Brassóban.
negyeddöntő, 6. mérkőzések:Gyergyói HK (romániai)-Corona Brasov (romániai) 1-2 (1-0, 0-1, 0-0, 0-1) - hosszabbítás után
Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 3-3.
Később:Fehérvári Titánok - FTC-Telekom 18.30...
2020-03-04 20:22:07
Jégkorong Erste Liga - Elődöntőben a Csíkszereda, szépített a Fehérvár
...
A Fehérvári Titánok 3-2-re szépítette a negyeddöntős párharc állását, miután 4-2-re nyert a címvédő Ferencváros vendégeként.
negyeddöntő, 5. mérkőzések:FTC-Telekom - Fehérvári Titánok 2-4 (1-3, 0-0, 1-1)
Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 3-2 a Ferencváros javára.DEAC-Sport Club Csíkszered...
2020-03-02 20:23:54
Jégkorong Erste Liga - Brassóban került előnybe a Gyergyó
...
negyeddöntő, 5. mérkőzések:Corona Brasov (romániai)-Gyergyói HK (romániai) 3-4 (0-1, 1-0, 2-3)
Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 3-2 a Gyergyói HK javára.
később:FTC-Telekom - Fehérvári Titánok 18.00
Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 3-1 a Ferencváros javára.DEAC-S...
2020-03-02 19:53:31
Élő tv-sportközvetítések - Hétfő, kedd
...
március 2., hétfő:
------------------
M4 Sport17.45: Jégkorong, Erste Liga, negyeddöntő, 5. mérkőzés, DEAC-Csíkszereda
Sport 120.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Hannover-Kiel
Sport 213.45: Lósport, Kincsem+ Tuti20.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Santa Clara-Porto
Eurosport 1 9.20 és 12.20: Alpesi sí, vk, Hinterstoder
Digisport ...
2020-03-02 08:10:52
1 2 3 .......23 24 ...34 35 ...45 46 47
Címkék: Jégkorong Erste Liga, Gyergyói HK, Bajnokok Ligája, Liverpool-Atlético Madrid, Borussia Mönchengladbach-1, Premier League, Vákár Lajos Műjégpályán, Erste Liga, Sport Club Csíkszereda, Corona Brasov, Fehérvári Titánok, DEAC-Sport Club Csíkszered, Kincsem+ Tuti20, Santa Clara-Porto, négy között, címvédő Ferencváros, illetékes romániai, helyszínen tekintsék, párharc csütörtökön, másik ágon, magyar bajnoki, második összecsapásnak, következő körben, tavaly döntős, sorozat honlapja, szövetség honlapja, négy közé, negyeddöntős párharc, mönchengladbach, összecsapásnak, csíkszeredával, pesterzsébeti, engedélyezték, másodosztályú, összecsapáson, negyeddöntős, engedélyezik, összecsapást, találkozóját, hinterstoder, hosszabbítás, találkozókat, nyolcaddöntő, ferencváros, negyeddöntő, egyenlített, folytatódik, csütörtökön, csíkszereda, vendégeként, elődöntőben, műjégpályán, koronavírus, találkoznak, labdarúgás, csíkszered, visszavágó, eredmények, bundesliga, találkozik, mérkőzések, helyszínen, kétmeccses, utolsóként, szépítette,