Férfi kézilabda NB I - Decemberben és áprilisban lesznek a Veszprém-Szeged rangadók
...
A magyar szövetség honlapja szerint a Bajnokok Ligája-ezüstérmes Telekom Veszprém a Vác, a Magyar Kupa-győztes MOL-Pick Szeged pedig a Csurgó csapatát fogadja az első fordulóban, szeptember 1-jén. A címvédő dunántúliak a Komlót látják vendégül, a csongrádiak pedig a Ferencváros otthonában szerepelnek az utolsó körben, május 10-én.
A két BL-résztvevő december 8-án Veszpré...
2019-07-09 15:31:54
Férfi kézilabda NB I - Tizenegy gólos veszprémi siker a döntő első meccsén
...
A visszavágóra vasárnap 18 órától kerül sor Szegeden.
Eredmény, döntő, első mérkőzés:Telekom Veszprém - MOL-Pick Szeged 35-24 (13-14)----------------------------- ----------------------gólszerzők: Gajic 9, Nenadic 6, Manaszkov 4, Nagy L., Nilsson, Lékai 3-3, Tönessen, Mahé 2-2, Blagotinsek, Mackovsek, Ilic 1-1, illetve Canellas 8, Maqueda 5, Zsitnyikov 4, Bánhidi 3, Sosta...
2019-05-23 20:57:01
Férfi kézilabda BL - A negyeddöntőben búcsúzott a Szeged
...
A párharc első meccsét múlt csütörtökön a Vardar nyerte 31-23-re. A Szeged ötödször szerepelt a BL negyeddöntőjében, de még soha nem sikerült eljutnia az elődöntőig. A 2017-es győztes Vardar harmadszor került a legjobb négy közé.
A veszprémi érdekeltségű, június első hétvégéjén Kölnben sorra kerülő négyes döntő sorsolását jövő kedden rendezik.
Eredmény,
Férfi B...
2019-05-05 21:02:04
Férfi kézilabda NB I - A Csurgó legyőzte az FTC-t
...
Eredmény:
Férfi NB I: Ferencvárosi TC-Csurgói KK 31-34 (19-18)
A tabella: 1.MOL-Pick Szeged

24 23 1 -836-60147 pont 2.Telekom Veszprém

23 20 - 3789-55240 3.Grundfos Tatabánya KC
23 17 2 4653-57436 4.Balatonfüredi KSE

24 17 - 7650-58734 5.Csurgói KK

24 15 3 6676-62733 6.HE-DO B. Braun Gyöngyö...
2019-05-05 19:42:06
Férfi kézilabda BL - Kilencgólos vereséggel elődöntős a Kielce
... eredményes volt.
A lengyelországi találkozón a párizsi játékosok közül Uwe Gensheimer 11 gólt dobott, most pedig Nedim Remili volt a csapat legjobbja 13 találattal.
Később:MOL-Pick Szeged - Vardar Szkopje (macedón) 19.00 (az első mérkőzésen: 23-31)
szombaton játszották:Telekom Veszprém - Flensburg-Handewitt (német) 29-25 (17-13)
Tj.: a Veszprém kettős győzelemm...
2019-05-05 18:51:48
Férfi kézilabda NB I - Továbbra sincs pontja a Vecsésnek
... bennmaradásért.
Eredmények:Mezőkövesdi KC-Vecsési SE 31-26 (14-15)DVTK-Eger - CYEB Budakalász 26-30 (14-13)Grundfos Tatabánya KC-Ceglédi KKSE 28-23 (16-10)

Férfi kézilabda NB I - Győzött a Balatonfüred
... balátlövője, Szita Zoltán, és a vendégek montenegrói balszélsője, Igor Markovic egyaránt hét gólt dobott.
Eredmény:Balatonfüredi KSE - Sport36-Komló 35-24 (18-13)

22 16 2 4625-55134 4.Balatonfüredi KSE

24 ...
2019-05-03 19:51:50
Férfi kézilabda NB I - Tatabányán nyert a Gyöngyös
...
Férfi NB I:Grundfos Tatabánya KC - HE-DO B. Braun Gyöngyös 30-33 (12-20)

...
A két együttes kilencedik alkalommal találkozott egymással tétmeccsen: két döntetlen és egy szegedi győzelem mellett ez volt a Vardar hatodik sikere.
A visszavágót jövő vasárnap rendezik. A négyes döntőre június 1-én és 2-án kerül sor Kölnben.
Férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzés:Vardar Szkopje (macedón) - MOL-Pick Szeged 31-23 (14-12)------------------...
2019-04-25 21:59:34
1 2 3 .............41 42 .......62 63 ......82 83 84
Címkék: Bajnokok Ligája-ezüstérmes Telekom Veszprém, Magyar Kupa-győztes MOL-Pick Szeged, Telekom Veszprém, MOL-Pick Szeged, Nagy, Férfi, Férfi NB, Ferencvárosi TC-Csurgói KK, Grundfos Tatabánya KC, Balatonfüredi KSE, Csurgói KK, HE-DO, Braun Gyöngyö, Nedim Remili, Vardar Szkopje, Mezőkövesdi KC-Vecsési SE, CYEB Budakalász, Grundfos Tatabánya KC-Ceglédi KKSE, Szita Zoltán, Igor Markovic, Braun Gyöngyös, Férfi Bajnokok Ligája, döntő első, negyeddöntőben búcsúzott, negyeddöntő első, magyar szövetség, első fordulóban, címvédő dunántúliak, csongrádiak pedig, utolsó körben, visszavágóra vasárnap, párharc első, 2017-es győztes, legjobb négy, veszprémi érdekeltségű, lengyelországi találkozón, párizsi játékosok, csapat legjobbja, első mérkőzésen, vendégek montenegrói, szegedi győzelem, visszavágót jövő, négyes döntőre, negyeddöntőjében, negyeddöntőben, lengyelországi, bennmaradásért, balatonfüredi, balatonfüred, ferencvárosi, visszavágóra, érdekeltségű, csütörtökön, negyeddöntő, szerepelnek, decemberben, csongrádiak,