Férfi kézilabda NB I - Decemberben és áprilisban lesznek a Veszprém-Szeged rangadók

246 414592-66316...
2019-05-05 19:42:06
Férfi kézilabda NB I - Továbbra sincs pontja a Vecsésnek
...
A borsodiaknak kedvezett a Cegléd és az Eger veresége is, így két fordulóval a bajnokság vége előtt ismét nyílttá vált a küzdelem a bennmaradásért.
Eredmények:Mezőkövesdi KC-Vecsési SE 31-26 (14-15)DVTK-Eger - CYEB Budakalász 26-30 (14-13)Grundfos Tatabánya KC-Ceglédi KKSE 28-23 (16-10)

...
A mezőny legeredményesebb játékosa a Bajnokok Ligája-negyeddöntős hazaiak macedón balszélsője, Dejan Manaszkov volt nyolc góllal.
Eredmény:Telekom Veszprém-Mezőkövesdi KC 37-22 (17-12)

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Címkék: CYEB Budakalász, Mezőkövesdi KC-Vecsési SE, Grundfos Tatabánya KC-Ceglédi KKSE, MOL-Pick Szeged, Bajnokok Ligája-negyeddöntős, Dejan Manaszkov, Telekom Veszprém-Mezőkövesdi KC, Telekom Veszprém, Grundfos Tatabánya KC, Ferencvárosi TC, Mezőkövesdi KC, Ceglédi KKSE, Vecsési SE, borsodiaknak kedvezett, bajnokság vége, mezőny legeredményesebb, legeredményesebb, bennmaradásért, balatonfüredi, balatonfüred, borsodiaknak, negyeddöntős, ferencvárosi, mezőkövesdi, balszélsője, decemberben, budakalász, tatabányán, fordulóval, áprilisban, magabiztos, eredmények, vecsésnek, kézilabda, bajnokság, kedvezett, veszprémi, tatabánya, manaszkov, eredmény, veszprém, rangadók, grundfos, legyőzte, játékosa, gyöngyös, továbbra, bajnokok, veresége, küzdelem, tabella, meccsen, mezőnye, csurgót, telekom, macedón, hazaiak, lesznek, vecsési, nyílttá, ceglédi, győzött, cegléd, pontja, csurgó, mezőny, szeged, góllal, ligája, szoros, dabast,