Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap
... Arsenal-Everton
február 4., vasárnap:
--------------------
M4 Sport13.30: Tenisz, Davis Kupa, világcsoport, nyolcaddöntő, Belgium-Magyarország, Liege17.45: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Moser Medical Graz99ers
Sport 1 4.00: Küzdősport, UFC, Belém, Lyoto Machida-Eryk Anders14.45: Kézilabda, női BL, Midtjylland-CSM Bucuresti16.45: Kézilabda, női BL, Metz - FTC-R...
2018-02-02 08:00:58
Osztrák jégkorongliga - Simán győzött a Fehérvár
... gól nélküli második játékrészt követően a záró húsz percben mindkét csapat egyszer talált be, így a Fehérvár magabiztosan győzött.
Eredmény (a liga honlapjáról):Fehérv...
2018-01-07 20:12:41
Büntetőkkel a Graz nyerte az ifj. Ocskay Gábor Emléktornát
...
A döntőben:Moser Medical Graz 99ers (osztrák) - Fehérvár AV19 3-2 (0-1, 1-1, 1-0, 0-0), büntetőkkel------------------------- ------------------------------------ ---------------------------gól: Poulsen (36.), Walker (48.), illetve Sikorcin (20., 31.)
Agresszív támadásokkal kezdett a Volán, és kapujához szegezte az ellenfelet. A helyzetek azonban sorra kimaradtak, és még eg...
2015-09-06 20:53:39
Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek
... Spanyolország-Algéria21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Rayo Vallecano,
Sport 23.30: Tenisz, ATP-torna, Sydney
Sportklub19.15: Jégkorong, EBEL, KHL Medvescak-Moser Medical Graz99ers
Eurosport16.45: Síugrás, Világkupa, Zakopane19.30: Darts-világbajnokság, Egyesült Királyság
Eurosport 217.30: Síakrobatika, Világkupa, Egyesült Államok18:30, 21.0...
2013-01-10 08:11:11
1
Címkék: Ocskay Gábor Emléktornát, Davis Kupa, Fehérvár AV19-Moser Medical Graz99ers, Lyoto Machida-Eryk Anders14, Midtjylland-CSM Bucuresti16, Moser Medical Graz, Fehérvár AV19, Athletic Bilbao-Rayo Vallecano, Medvescak-Moser Medical Graz99ers, Egyesült Királyság, Egyesült Államok18, záró húsz, liga honlapjáról, helyzetek azonban, világbajnokság, spanyolország, jégkorongliga, magyarország, magabiztosan, síakrobatika, világcsoport, támadásokkal, nyolcaddöntő, emléktornát, midtjylland, honlapjáról, büntetőkkel, küzdősport, ellenfelet, játékrészt, labdarúgás, kimaradtak, kézilabda, világkupa, medvescak, eurosport, sportklub, helyzetek, csütörtök, bajnokság, bucuresti, kapujához, agresszív, királyság, jégkorong, vallecano, zakopane, sikorcin, szegezte, athletic, fehérvár, döntőben, eredmény, követően, egyesült, vasárnap, percben, mindkét, illetve, nélküli, második, belgium, poulsen, osztrák, győzött, medical, február, everton, arsenal, egyszer, kezdett,