|
|
|
... (3-3, 3-1, 3-2, 5-1)
BVSC-Zugló - PannErgy-Miskolci VLC 12-9 (4-3, 2-0, 4-4, 2-2)
a 9-12. helyért:
Metalcom-Szentes- UVSE 10-6 (3-1, 2-1, 4-1, 1-3)
Szeged - PVSK-Mecsek Fűszért 13-9 (3-1, 3-3, 3-3, 4-2)
a 13-16. helyért:
Kaposvári VK-Tatabánya 11-8 (3-1, 3-4, 1-1, 4-2)
KSI SE-Debrecen 15-14 (7-4, 3-2, 3-3, 2-5)
*
- Var... |
2020-08-14 15:14:08 |
|
|
|
|
|
|
... 14-7 (3-3, 3-1, 3-2, 5-1)BVSC-Zugló - PannErgy-Miskolci VLC 12-9 (4-3, 2-0, 4-4, 2-2)
korábban:
a 9-12. helyért:Metalcom-Szentes- UVSE 10-6 (3-1, 2-1, 4-1, 1-3)Szeged - PVSK-Mecsek Fűszért 13-9 (3-1, 3-3, 3-3, 4-2)
a 13-16. helyért:Kaposvári VK-Tatabánya 11-8 (3-1, 3-4, 1-1, 4-2)KSI SE-Debrecen 15-14 (7-4, 3-2, 3-3, 2-5)
később:
elődöntő:FTC-Te... |
|
2020-08-12 14:11:57 |
|
|
|
|
|
|
...
Eredmények:
BENU férfi Magyar Kupa (Margitsziget):
a 9-12. helyért:Metalcom-Szentes- UVSE 10-6 (3-1, 2-1, 4-1, 1-3)Szeged - PVSK-Mecsek Fűszért 13-9 (3-1, 3-3, 3-3, 4-2)
korábban:
a 13-16. helyért:Kaposvári VK-Tatabánya 11-8 (3-1, 3-4, 1-1, 4-2)KSI SE-Debrecen 15-14 (7-4, 3-2, 3-3, 2-5)
később:
az 5-8. helyért:Budapesti Honvéd SE-Eger 13.00... |
2020-08-12 12:51:31 |
|
|
|
|
|
|
... (Margitsziget):
a 13-16. helyért:Kaposvári VK-Tatabánya 11-8 (3-1, 3-4, 1-1, 4-2)KSI SE-Debrecen 15-14 (7-4, 3-2, 3-3, 2-5)
később:
a 9-12. helyért:UVSE - Metalcom-Szentes 11.30Szeged - PVSK-Mecsek Fűszért 11.30
az 5-8. helyért:Budapesti Honvéd SE-Eger 13.00BVSC-Zugló - PannErgy-Miskolci VLC 13.00
elődöntő:FTC-Telekom Waterpolo - A-Híd VasasPlaket 19.00OSC... |
|
2020-08-12 11:22:11 |
|
|
|
|
|
|
... csoport végeredménye: 1. FTC-Telekom Waterpolo 9 pont, 2. Budapesti Honvéd SE 6, 3. UVSE 3, 4. Debrecen 0
Kék csoport (Tatabánya):O... |
|
2020-08-02 18:54:20 |
|
|
|
|
|
|
... csoport végeredménye: 1. FTC-Telekom Waterpolo 9 pont, 2. Budapesti Honvéd SE 6, 3. UVSE 3, 4. Debrecen 0
Kék csoport (Tatabánya):O... |
2020-08-02 15:13:25 |
|
|
|
|
|
|
... Honvéd SE 13-8 (2-2, 4-1, 3-2, 4-3)
később:UVSE - FTC-Telekom Waterpolo 16.00Debrecen-Budapesti Honvéd SE 18.30
később:
Kék csoport (Tatabánya):OSC - BVSC-Zugló 13.00PVS... |
2020-08-01 13:11:34 |
|
|
|
|
|
|
... első körből egy-egy első, második, harmadik és negyedik helyezett kerül.
C csoport (Margitsziget):
FTC-Telekom Waterpolo - KSI SE 22-7
PannErgy-Miskolci VLC - PVSK-Mecsek Fűszért 13-13
PannErgy-Miskolci VLC - KSI SE 16-9
FTC-Telekom Waterpolo - PVSK-Mecsek Fűszért 25-5
B csoport (Kaposvár):
Szolnoki Dózsa - BVSC-Zugló 9-7
U... |
2020-07-25 19:58:31 |
|
|
|
|
|
|
... NEMZET ÚSZÓVERSENY (M4 Sport)
JÚLIUS 25. SZOMBAT:
16:00 FC DAC 1904 -OLIMPIQUE MARSEILLE labdarúgó-mérkőzés (Duna World)
JÚLIUS 26. VASÁRNAP:
14:45 ... |
2020-07-23 12:54:46 |
|
|
|
|