Jégkorong Erste Liga - Egy gól elég volt a sikerhez a Debrecennek

...
2019-10-13 20:32:04
Jégkorong Erste Liga - Győzött a címvédő Ferencváros
...
Eredmények:Sport Club Csíkszereda (román) - Schiller-Vasas HC 8-3 (4-1, 3-2, 1-0)Gyergyói HK (román) - FTC-Telekom 2-4 (1-0, 1-2, 0-2)Hokiklub Budapest-Corona Brasov (román) 5-3 (1-0, 2-1, 2-2)
A tabella: 1. Sport Club Csíkszereda
128 3 - 158-2930 pont 2. FTC-Telekom

138 2 1 262-2829 3. Corona Brasov

126 - 2 448-3920 4. Duna...
2019-10-12 20:34:31
Jégkorong Erste Liga - Legyőzte a Titánokat az UTE
... szerint):Fehérvári Titánok-UTE 2-4 (1-3, 1-0, 0-1)
korábban:Hokiklub Budapest-DEAC 3-6 (1-1, 1-2, 1-3)Sport Club Csíkszereda (román) - FTC-Telekom 5-2 (1-0, 3-1, 1-1)Gyergyói HK (román) - Schiller-Vasas HC 2-4 (1-0, 0-2, 1-2)
A tabella: 1. Sport Club Csíkszereda 117 3 - 150-2627 pont 2. FTC-Telekom

127 2 1 258-2626 3. Corona Brasov

116 -...
2019-10-11 20:41:56
Jégkorong Erste Liga - Idegenben nyert a DEAC
... el.
Eredmények (a sorozat honlapja szerint):Hokiklub Budapest-DE...
2019-10-11 20:22:31
Jégkorong Erste Liga - Kikapott Csíkszeredán a címvédő Ferencváros
... hátrányban volt Gyergyószentmiklóson, mégis sikerrel távozott.

Jégkorong Erste Liga - Első vereségét szenvedte el a Csíkszereda
... győzelmet aratott a Hokiklub Budapest felett, a Fehérvári Titánok hosszabbítás utánkerekedett vendéglátója, a Vasas fölé.
Eredmények:Sport Club Csíkszereda (román)-DEAC 0-3 (0-0, 0-0, 0-3)Schiller-Vasas HC - Fehérvári Titánok 3-4 (0-1, 2-2, 1-0, 0-1) - hosszabbítás utánFTC-Telekom - Hokiklub Budapest 9-1 (3-0, 4-1, 2-0)

1 2 3 6 7 9 10 12 13 14
Címkék: Jégkorong Erste Liga, Kikapott Csíkszeredán, Sport Club Csíkszereda, Schiller-Vasas HC, Gyergyói HK, Hokiklub Budapest-Corona Brasov, Corona Brasov, Fehérvári Titánok-UTE, Hokiklub Budapest-DEAC, Hokiklub Budapest-DE, Hokiklub Budapest, Fehérvári Titánok, címvédő Ferencváros, sorozat honlapja, sorozat honlapj, hosszabbításban, utánkerekedett, csíkszeredán, hosszabbítás, vendéglátója, debrecennek, csíkszereda, kilencgólos, ferencváros, dunaújváros, eredmények, gyergyóval, hátrányban, jégkorong, brassóban, fehérvári, titánokat, szenvedte, vereségét, idegenben, könnyedén, győzelmet, gyergyói, hokiklub, schiller, sikerhez, legyőzte, kikapott, budapest, korábban, sikerrel, távozott, honlapja, titánok, szerint, telekom, címvédő, honlapj, utánftc, sorozat, meccset, aratott, tabella, győzött, corona, újpest, brasov, felett, erste, sport, vasas, nyert, román, mégis,