Női kézilabda EHF Kupa - Ötgólos hátrányról döntetlent játszott a Siófok Kaproncán
...
A Balaton-parti együttes a múlt héten, hazai környezetben is "ikszelt" kaproncai riválisával, akkor 30-30 lett az eredmény.
Eredmény:
B csoport, 4. forduló:Podravka Koprivnica (horvát)-Siófok KC 33-33 (16-15)----------------------------- -----------------------

A kiegyenlített első félidő után a második elején öt góllal meglépett a hazai csapat, előbb 20-1...
2020-01-26 17:28:56
1
Címkék: Siófok Kaproncán, Podravka Koprivnica, múlt héten, kiegyenlített első, második elején, hazai csapat, kiegyenlített, környezetben, riválisával, hátrányról, döntetlent, koprivnica, kézilabda, kaproncai, kaproncán, meglépett, eredmény, podravka, játszott, együttes, ikszelt, csoport, ötgólos, második, balaton, forduló, csapat, siófok, horvát, félidő, elején, góllal, előbb, akkor, héten, hazai, parti,