Mese is lehetne: internetes könyvbemutató a soproni női kosárcsapat történetéről
... csak meséljem el, kérjek meg rá hozzáértőt, írja meg ő. De én pontosan azt akartam kiírni magamból, amit az elmém őriz. A saját szavaimmal."
Török Zoltán 25 éve irányítja a jelenleg Sopron Basket néven működő egyesületet, amely ezalatt - egyedüli magyar csapatként - 2018-ban ezüstérmet nyert az Euroligában, kétszer pedig a negyedik helyen végzett. A gárda 1995 óta 12 bajnoki ...
2020-03-31 18:13:41
Női kosárlabda Magyar Kupa - Szoros csatában győzött a Zalaegerszeg
... legeredményesebb játékosa csapat- és honfitársa, Kirby Burkholder volt 26 ponttal.
Eredmények, negyeddöntő:ZTE NKK - UNI Győr MÉLY-ÚT 77-76 (20-16, 19-27, 17-19, 21-14)
korábban:Sopron Basket-Aluinvent DVTK Miskolc 62-55 (19-20, 18-11, 14-12, 11-12)TFSE-MTK - PEAC-Pécs 82-78 (22-25, 23-22, 22-10, 15-21)
később:NKE-FCSM Csata - Atomerőmű KSC Szekszárd 20.30
A to...
2020-03-05 20:02:37
Női kosárlabda Magyar Kupa - Négy között a címvédő Sopron
...
A soproniak ellenfele a TFSE-MTK lesz a pénteki elődöntőben.
Eredmények, negyeddöntő:Sopron Basket-Aluinvent DVTK Miskolc 62-55 (19-20, 18-11, 14-12, 11-12)
korábban:TFSE-MTK - PEAC-Pécs 82-78 (22-25, 23-22, 22-10, 15-21)
később:UNI Győr MÉLY-ÚT - ZTE NKK 18.00NKE-FCSM Csata - Atomerőmű KSC Szekszárd 20.30
A további program:
péntek:elődöntők 16.30 és ...
2020-03-05 17:22:45
Női kosárlabda Magyar Kupa - A TFSE az első elődöntős
...
A mérkőzés legeredményesebb játékosa, Alisia Jenkins 34 ponttal segítette sikerhez a fővárosiakat, akik a pénteki elődöntőben a DVTK és a címvédő Sopron párharcának győztesével találkoznak.
Eredmények (a szövetség honlapja szerint):
Killik László Női Magyar Kupa, Pécs, negyeddöntő:TFSE-MTK - PEAC-Pécs 82-78 (22-25, 23-22, 22-10, 15-21)
később:Aluinvent DVTK Mis...
2020-03-05 15:02:38
Női kosárlabda NB I - Cegléden nyert a Szekszárd
... 68-88 (16-29, 14-27, 24-14, 14-18)ZTE Női Kosárlabda Klub-ELTE BEAC Újbuda 89-57 (26-12, 14-18, 24-14, 25-13)Vasas Akadémia - TFSE-MTK 77-84 (19-15, 22-24, 18-22, 18-23)

... miatt.
Eredmények: Uni Győr MÉLY-ÚT - Atomerőmű KSC Szekszárd 49-82 (12-30, 14-13, 18-22, 5-17)
Aluinvent DVTK - PEAC-Pécs 88-82 (19-19, 29-17, 21-17, 19-29)

...
Eredmény, B csoport, 9. forduló: Fenerbahce (török)-Sopron Basket 70-52 (21-15, 18-17, 20-10, 11-10) ------------------------------------ -------------------------------a magyar csapat legjobb dobói: Határ 15 pont, Brooks 14
A Sopron 3/5-ös győzelmi mérleggel, a B jelű nyolcas sereghajtójaként kezdte a 2020-as évet az Euroligában, míg a Fenerbahce 6-2-es mutatóval vezette...
2020-01-08 19:32:56
Kosárlabda Magyar Kupa - A DVTK-val kezd a címvédő Sopron
... MK helyszíne.

A magyar szövetség a nemzetközi trendekhez igazodva rendezi meg az MK-t, melyen az NB I első szakaszának nyolc legjobb csapata vehet részt.
Tavaly a nőknél a Sopron nyolcadszor diadalmaskodott a győri végjátékban, a férfiaknál pedig a Szolnok ugyancsak a Rába partján gyűjtötte be nyolcadik elsőségét.
Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa, Debrecen, Főni...
2020-01-07 12:42:06
Női kosárlabda NB I - Harmincegy pontos soproni siker
...
Eredmény (a szövetség honlapja szerint):Sopron Basket - NKE-FCSM Csata 94-63 (23-20, 31-21, 18-11, 22-11)

13 12 11087- 765 25 pont 2. Atomerőmű KSC Szekszárd
13 10 31044- 821 23 3. NKE-FCSM Csata

13 10 31058- 964 23 4. Aluinvent DVTK

129 3 973- 835 21 5. ZTE NKK

|...
2020-01-02 19:51:42
Női kosárlabda NB I - Jogosulatlanul játszott a légiós, törölték a győri győzelmet
... el, hanem a kiállásért járó egy pontot is. Mivel nem érkezett be fellebbezés, így a versenybizottság határozata jogerőre emelkedett.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Címkék: Magyar Kupa, Kosárlabda Magyar Kupa, Török Zoltán, Sopron Basket, Kirby Burkholder, Győr MÉLY-ÚT, Sopron Basket-Aluinvent DVTK Miskolc, NKE-FCSM Csata, Atomerőmű KSC Szekszárd, Alisia Jenkins, Killik László Női Magyar Kupa, Aluinvent DVTK Mis, Kosárlabda Klub-ELTE BEAC Újbuda, Vasas Akadémia, Aluinvent DVTK, Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa, címvédő Sopron, első elődöntős, győri győzelmet, elmém őriz, saját szavaimmal, jelenleg Sopron, negyedik helyen, gárda 1995, soproniak ellenfele, pénteki elődöntőben, további program, mérkőzés legeredményesebb, szövetség honlapja, 2020-as évet, magyar szövetség, nemzetközi trendekhez, győri végjátékban, férfiaknál pedig, kiállásért járó, versenybizottság határozata, módosított tabella, legeredményesebb, versenybizottság, sereghajtójaként, diadalmaskodott, jogosulatlanul, könyvbemutató, zalaegerszeg, isztambulban, történetéről, fővárosiakat, euroligában, szakaszának, találkoznak, negyeddöntő, párharcának, győztesével, elődöntőben, végjátékban, kosárcsapat, nyolcadszor,