Férfi kosárlabda NB I - Döntőben a Szombathely, Körmenden nyert a Pécs
... legeredményesebb kosarasának. A párharc negyedik mérkőzését hétfőn 18 órától Pécsett rendezik.
Elődöntő, 3. mérkőzések:
------------------------Falco-Vulcan o Energia KC Szombathely - Szolnoki Olaj KK 102-75 (28-24, 23-25, 26-10, 25-16)
A végeredmény: 3-0 a Falco javára.Egis Körmend - Pécsi VSK-Veolia 72-87 (20-27, 17-23, 17-16, 18-21)
Az egyik fél harmadik sike...
2019-06-07 19:52:22
Férfi kosárlabda NB I - Szolnokon nyert a Szombathely, és egy győzelemre került a döntőtől
... leblokkolt. A szombathelyiek 21-7-es etappal jelentős előnyre tettek szert a negyed végéig, majd a parázs hangulatú negyedik negyedben is kézben tartották az irányítást.
A vesztes szolnokiaknál Vojvoda Dávid és Nemanja Milosevic is 18-18 pontot dobott, a győztes szombathelyi együttes legeredményesebb játékosaként Perl Zoltán és Váradi Benedek egyaránt 17-17 ponttal zárt, mikö...
2019-06-04 20:21:41
Férfi kosárlabda NB I - Kialakult az elődöntő párosítása
... 3-0-s összesítéssel a Körmend nyerte.Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - KTE-Duna Aszfalt 97-64 (23-18, 29-26, 22-8, 23-12)
A párharcot 3-0-s összesítéssel a Szombathely nyerte.Szolnoki Olaj KK-Atomerőmű SE 92-87 (23-27, 15-24, 31-18, 23-18)
A párharcot 3-0-s összesítéssel a Szolnok nyerte.Pécsi VSK-Veolia - JP Auto-JKSE 88-76 (21-21, 22-26, 25-18, 20-11)
A párha...
2019-05-24 20:09:34
Férfi kosárlabda NB I - Nyert az alapszakaszgyőztes Körmend
... VSK-VEOLIA 88-53 (30-11, 20-14, 23-12, 15-16)

A tabella: 1.Egis Körmend

54 1438-38955 pont 2.Falco-Vulcano Energia KC Szomba...
2019-05-05 20:21:57
Férfi kosárlabda NB I - Jászberényben nyert a Szombathely
...
Eredmények, középszakasz, felsőház:JP Auto-JKSE - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 57-78 (19-19, 17-13, 8-25, 13-21)
korábban:Pécsi VSK-Veolia - Szolnoki Olaj KK 108-87 (30-16, 33-22, 23-24, 22-25)

...
A Szolnok sorozatban hetedik idegenbeli bajnoki meccsét veszítette el.
Eredmény, középszakasz, felsőház:Pécsi VSK-Veolia - Szolnoki Olaj KK 108-87 (30-16, 33-22, 23-24, 22-25)
később:JP Auto-JKSE - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 19.00...
2019-05-02 19:53:38
Férfi kosárlabda NB I - Csak a Kecskemét nyert idegenben
... Debrecen otthonában tudott győzni szoros meccsen, öt ponttal.
Eredmények, középszakasz:
felsőház:Pécsi VSK-Veolia - JP Auto-JKSE 77-56 (23-9, 18-14, 22-17, 14-16)
korábban:Szolnoki Olaj KK-Egis Körmend 88-84 (19-20, 31-23, 18-15, 20-26)

43 1355-330

42 2312-336
523. Falco ...
2019-04-24 21:07:43
Férfi kosárlabda NB I - Szolnokon szakadt meg a Körmend remek sorozata
...
A mezőny legjobbja a szolnoki Vojvoda Dávid volt 35 ponttal.
A Körmend legutóbb február elsején veszített bajnoki meccset.
felsőház:Szolnoki Olaj KK-Egis Körmend 88-84 (19-20, 31-23, 18-15, 20-26)
később:
felsőház:Pécsi VSK-Veolia - JP Auto-JKSE
középház:Sopron KC-Zalakerámia ZTE KKDebreceni EAC - KTE-Duna Aszfalt
a...
2019-04-24 21:03:39
Férfi kosárlabda NB I - A vasi rangadó után is veretlen hazai pályán a Körmend
... Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 95-88 (24-20, 26-19, 22-25, 23-24)

Férfi kosárlabda NB I - A Szolnok kikapott Jászberényben
... játszottak, és végül győztek. Az Olaj a középszakaszban harmadik mérkőzésén a második vereségét szenvedte el.
felsőház:
---------JP Auto-JKSE - Szolnoki Olaj KK 90-82 (25-22, 25-19, 14-26, 26-15)

22 -176-154
50 pont 2.Szolnoki Olaj KK

31 2224-252
50 3.F...
2019-04-21 21:44:37
1 2 3 .........33 34 ....49 50 .....65 66 67
Címkék: Energia KC Szombathely, Szolnoki Olaj KK, Egis Körmend, Pécsi VSK-Veolia, Vojvoda Dávid, Nemanja Milosevic, Perl Zoltán, Váradi Benedek, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely, KTE-Duna Aszfalt, Szolnoki Olaj KK-Atomerőmű SE, Falco-Vulcano Energia KC Szomba, Falco KC Szombathely, Szolnoki Olaj KK-Egis Körmend, Sopron KC-Zalakerámia ZTE KKDebreceni EAC, Auto-Jászberényi KSE31, Zalakerámia ZTE KK-Debrecen, győzelemre került, elődöntő párosítása, vasi rangadó, párharc negyedik, szombathelyiek 21-7-es, negyed végéig, parázs hangulatú, vesztes szolnokiaknál, győztes szombathelyi, párharcot 3-0-s, mezőny legjobbja, szolnoki Vojvoda, középszakaszban harmadik, második vereségét, legeredményesebb, középszakaszban, szombathelyiek, jászberényben, összesítéssel, szolnokiaknál, középszakasz, játékosaként, szombathelyi, szombathely, végeredmény, jászberényi, kkdebreceni, zalakerámia, kosarasának, otthonában, eredmények, irányítást, kosárlabda, párosítása, veszítette, győzelemre, sorozatban, mérkőzések, idegenbeli,