Férfi kosárlabda NB I - A Pécs nyerte a bronzérmet
...
A baranyaiak szombaton 106-68-ra nyerték meg idegenben az első meccset, és 1999, valamint 2007 után harmadszor lettek bronzérmesek az élvonalban.
Eredmény:Pécsi VSK-Veolia - Szolnoki Olaj KK 96-77 (28-18, 28-13, 24-24, 16-22)
Az egyik csapat második győzelméig tartó párharc végeredménye: 2-0 a Pécs javára....
2019-06-19 19:46:34
Férfi kosárlabda NB I - Döntőben a Szombathely, Körmenden nyert a Pécs
... legeredményesebb kosarasának. A párharc negyedik mérkőzését hétfőn 18 órától Pécsett rendezik.
Elődöntő, 3. mérkőzések:
------------------------Falco-Vulcan o Energia KC Szombathely - Szolnoki Olaj KK 102-75 (28-24, 23-25, 26-10, 25-16)
A végeredmény: 3-0 a Falco javára.Egis Körmend - Pécsi VSK-Veolia 72-87 (20-27, 17-23, 17-16, 18-21)
Az egyik fél harmadik sike...
2019-06-07 19:52:22
Férfi kosárlabda NB I - Szolnokon nyert a Szombathely, és egy győzelemre került a döntőtől
... leblokkolt. A szombathelyiek 21-7-es etappal jelentős előnyre tettek szert a negyed végéig, majd a parázs hangulatú negyedik negyedben is kézben tartották az irányítást.
A vesztes szolnokiaknál Vojvoda Dávid és Nemanja Milosevic is 18-18 pontot dobott, a győztes szombathelyi együttes legeredményesebb játékosaként Perl Zoltán és Váradi Benedek egyaránt 17-17 ponttal zárt, mikö...
2019-06-04 20:21:41
Férfi kosárlabda NB I - Kialakult az elődöntő párosítása
... 3-0-s összesítéssel a Körmend nyerte.Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - KTE-Duna Aszfalt 97-64 (23-18, 29-26, 22-8, 23-12)
A párharcot 3-0-s összesítéssel a Szombathely nyerte.Szolnoki Olaj KK-Atomerőmű SE 92-87 (23-27, 15-24, 31-18, 23-18)
A párharcot 3-0-s összesítéssel a Szolnok nyerte.Pécsi VSK-Veolia - JP Auto-JKSE 88-76 (21-21, 22-26, 25-18, 20-11)
A párha...
2019-05-24 20:09:34
Férfi kosárlabda NB I - Nyert az alapszakaszgyőztes Körmend
... VSK-VEOLIA 88-53 (30-11, 20-14, 23-12, 15-16)

A tabella: 1.Egis Körmend

54 1438-38955 pont 2.Falco-Vulcano Energia KC Szomba...
2019-05-05 20:21:57
Férfi kosárlabda NB I - Jászberényben nyert a Szombathely
...
Eredmények, középszakasz, felsőház:JP Auto-JKSE - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 57-78 (19-19, 17-13, 8-25, 13-21)
korábban:Pécsi VSK-Veolia - Szolnoki Olaj KK 108-87 (30-16, 33-22, 23-24, 22-25)

...
A Szolnok sorozatban hetedik idegenbeli bajnoki meccsét veszítette el.
Eredmény, középszakasz, felsőház:Pécsi VSK-Veolia - Szolnoki Olaj KK 108-87 (30-16, 33-22, 23-24, 22-25)
később:JP Auto-JKSE - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 19.00...
2019-05-02 19:53:38
Férfi kosárlabda NB I - Csak a Kecskemét nyert idegenben
... Debrecen otthonában tudott győzni szoros meccsen, öt ponttal.
Eredmények, középszakasz:
felsőház:Pécsi VSK-Veolia - JP Auto-JKSE 77-56 (23-9, 18-14, 22-17, 14-16)
korábban:Szolnoki Olaj KK-Egis Körmend 88-84 (19-20, 31-23, 18-15, 20-26)

43 1355-330

42 2312-336
523. Falco ...
2019-04-24 21:07:43
Férfi kosárlabda NB I - Szolnokon szakadt meg a Körmend remek sorozata
...
A mezőny legjobbja a szolnoki Vojvoda Dávid volt 35 ponttal.
A Körmend legutóbb február elsején veszített bajnoki meccset.
felsőház:Szolnoki Olaj KK-Egis Körmend 88-84 (19-20, 31-23, 18-15, 20-26)
később:
felsőház:Pécsi VSK-Veolia - JP Auto-JKSE
középház:Sopron KC-Zalakerámia ZTE KKDebreceni EAC - KTE-Duna Aszfalt
a...
2019-04-24 21:03:39
Férfi kosárlabda NB I - A vasi rangadó után is veretlen hazai pályán a Körmend
... Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 95-88 (24-20, 26-19, 22-25, 23-24)

1 2 3 .........33 34 ....49 50 .....65 66 67
Címkék: Pécsi VSK-Veolia, Szolnoki Olaj KK, Energia KC Szombathely, Egis Körmend, Vojvoda Dávid, Nemanja Milosevic, Perl Zoltán, Váradi Benedek, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely, KTE-Duna Aszfalt, Szolnoki Olaj KK-Atomerőmű SE, Falco-Vulcano Energia KC Szomba, Falco KC Szombathely, Szolnoki Olaj KK-Egis Körmend, Sopron KC-Zalakerámia ZTE KKDebreceni EAC, Auto-Jászberényi KSE31, Zalakerámia ZTE KK-Debrecen, győzelemre került, elődöntő párosítása, vasi rangadó, baranyaiak szombaton, első meccset, egyik csapat, párharc negyedik, szombathelyiek 21-7-es, negyed végéig, parázs hangulatú, vesztes szolnokiaknál, győztes szombathelyi, párharcot 3-0-s, mezőny legjobbja, szolnoki Vojvoda, legeredményesebb, szombathelyiek, szolnokiaknál, összesítéssel, jászberényben, középszakasz, bronzérmesek, végeredménye, játékosaként, szombathelyi, szombathely, kosarasának, zalakerámia, jászberényi, végeredmény, kkdebreceni, kosárlabda, győzelemre, baranyaiak, bronzérmet, sorozatban, idegenbeli, otthonában, veszítette, harmadszor,