Belépés
Úszó Országos Bajnokság 4. nap
... Jakabos Zsuzsanna (Győri Úszó SE) 59.41

4x100 m vegyes váltó:
1. Győri Úszó SE (Dobos Dorottya, Sebestyén Dalma, Jakabos Zsuzsanna, Gyurinovics Fanni) 4:09.89 perc
2. Vasas SC 4:14.97
3. BVSC-Zugló 4:15.91

*
- Noha Szabó Szebasztián legyőzte Milák Kristófot és Cseh Lászlót 100 méter pillangón a debreceni úszó országos bajnokság szombati zá...
2019-03-30 21:55:37
Úszó Országos Bajnokság 3. nap
... hát:
1. Telegdy Ádám (Kőbánya SC) 1:56.98 perc
2. Kovács Benedek (Érdi Úszó Sport) 1:59.24
3. Zombori Gábor (Budafóka XXII. SE) 2:01.01

200 m mell:
1. Kutasi Máté (Vasas SC) és Horváth Dávid (Kőbánya SC) 2:13.18 perc
3. Okos Ákos (Vasas SC) 2:14.65

400 m vegyes:
1. Verrasztó Dávid (FTC) 4:12.65 perc
2. Bernek Péter (BVSC-Zug...
2019-03-30 09:19:23
Úszó Országos Bajnokság 2. nap
... Touretski Sasha (Győri Úszó SE) 27.00

200 m vegyes:
1. Hosszú Katinka (Iron Swim Budapest) 2:10.05 perc
2. Jakabos Zsuzsanna (Győri Úszó SE) 2:12.75
3. György Réka (Vasas SC) 2:13.81

4x200 m gyorsváltó:
1. FTC (Verrasztó Evelyn, Fehérvári Réka, Mihályvári-Farkas Viktória, Szilágyi Liliána) 8:16.18 perc
2. Kőbánya SC 8:18.00
3. Gy...
2019-03-29 18:46:02
Hazai úszó bajnokság 2019 - Debrecen
... 8:28.19 perc
2. Gál Kincső (DSC-DSI) 8:45.31
3. Mihályvári-Farkas Viktória (FTC) 8:47.84

100 m hát:
1. Burián Katalin (BVSC-Zugló) 1:00.67 perc
2. György Réka (Vasas SC) 1:01.51
3. Dobos Dorottya (Győri Úszó SE) 1:02.70

100 m mell:
1. Békési Eszter (Egri ÚK) 1:08.95 perc
2. Sztankovics Anna (Miskolci VSI) 1:09.40
3. Szu...
2019-03-27 22:05:31
Magyar Kupa női kézilabda érmesei
... MK-döntőkben már több mint 100 gólos Görbicz Anita emelte elsőként a magasba.

- Az eddigi Magyar kupa győztesek::
14-szeres: Győri ETO KC
12-szeres: Ferencváros, Vasas SC
5-szörös: Debrecen, Dunaújváros
3-szoros: Bp. Spartacus SC
2-szeres: Vörös Lobogó, Magyar Posztó, TFSE, Bakony Vegyész
1-szeres: Bp. Vörös Meteor, Bp. Szikra, Goldb...
2019-03-17 21:39:17
Labdarúgó NB II - November óta nyeretlen a sereghajtó Monor
... SC-Credobus Mosonmagyaróvár 4-2 (2-1)
később:Budafoki MTE-WKW ETO FC Győr 19....
2019-03-06 16:32:33
Női röplabda CEV Kupa - Kettős vereséggel búcsúzott a Békéscsaba
... egy hete hazai pályán csak az első játszmában tudta megnehezíteni esélyesebb riválisa dolgát, ráadásul a román vezetőedző, Bogdan Paul tanítványai azóta szombaton a magyar bajnokságban a Vasas otthonában is 3-0-ra kikaptak.
A keddi, olaszországi visszavágón a viharsarki együttes az első szettben nagy küzdelemre kényszerítette a több meghatározó játékosát is pihentető riválisá...
2019-03-05 22:07:05
Elbúcsúztatták Ihász Kálmánt
...
A klub közleménye emlékeztet rá, hogy a Vasas Sport Club, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB), a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) és Budapest XIII. kerületének önkormányzata is saját halottjának tekintette Ihász Kálmánt, aki aranyérmes lett a tokiói olimpián, 27-szer szerepelt a válogatottban, Európa-bajnoki bronzérmes volt, a Vasassal négy bajnoki címet szerzett, emellett MNK...
2019-03-02 16:21:57
Junior vívó Eb - Aranyérmes a párbajtőröző Koch Máté
...
Az esemény honlapja szerint a Vasas SC 19 éves sportolója a 64 között a német Louis Bongardot 15-8-ra, a 32 között a spanyol Gerard Gonellt, majd a nyolcaddöntőben honfitársát, Nagy Dávidot egyaránt 15-11-re, a negyeddöntőben a lengyel Damian Michalakot 15-5-re, az elődöntőben az olasz Davide di Verolit 15-12-re, majd a fináléban az osztrák Alexander Bírót 15-8-ra győzte le.|...
2019-03-01 20:22:27
Asztalitenisz ob - Új győztesek párosban, Fazekas Péter duplázott
... Plüderhausen)-András Csaba, Both Olivér (BVSC-Zugló) 3-0 (6, 7, 9)Szudi Ádám, Ecseki Nándor (Jászkun Volán SC/Wels, Cegléd/TTC Ober-Erlenbach)-Katus Krisztián, Lung Dániel (Komló, Győri Elektromos Vasas SK) 3-1 (7, -11, 8, 9)
döntő:Fazekas, Magyar-Szudi, Ecseki 3-1 (5, 6, -6, 7)
női páros:
elődöntő:Bálint Bernadett, Imre Leila (Szekszárd AC)-Pergel Szandra, Madarász...
2019-03-01 18:52:31
1 2 3 ....19 20 ...29 30 ..37 38 39 
Címkék: Úszó Országos Bajnokság, Magyar Kupa, Labdarúgó NB II, Elbúcsúztatták Ihász Kálmánt, Koch Máté, Fazekas Péter, Jakabos Zsuzsanna, Győri Úszó SE, Dobos Dorottya, Sebestyén Dalma, Gyurinovics Fanni, Vasas SC, Noha Szabó Szebasztián, Milák Kristófot, Cseh Lászlót, Telegdy Ádám, Kőbánya SC, Kovács Benedek, Érdi Úszó Sport, Zombori Gábor, Budafóka XXII, Kutasi Máté, Horváth Dávid, Okos Ákos, Verrasztó Dávid, Bernek Péter, Touretski Sasha, Hosszú Katinka, Iron Swim Budapest, György Réka, Verrasztó Evelyn, Fehérvári Réka, Mihályvári-Farkas Viktória, Szilágyi Liliána, Burián Katalin, Békési Eszter, Egri ÚK, Sztankovics Anna, Miskolci VSI, Görbicz Anita, Győri ETO KC, Spartacus SC, Vörös Lobogó, Magyar Posztó, Bakony Vegyész, Vörös Meteor, SC-Credobus Mosonmagyaróvár, Budafoki MTE-WKW ETO FC Győr, Bogdan Paul, Vasas Sport Club, Magyar Olimpiai Bizottság, Magyar Labdarúgó Szövetség, Budapest XIII, Ihász Kálmánt, Louis Bongardot, Gerard Gonellt, Nagy Dávidot, Damian Michalakot, Alexander Bírót, Both Olivér, Szudi Ádám,
© 2013 TVN.HU Kft.