Férfi röplabda Extraliga - Egyenlített a döntőben a Pénzügyőr
A harmadik mérkőzést szombaton rendezik Kazinbarcikán.
döntő, 2. mérkőzés:LV Sport Pénzügyőr SE-Vegyész RC Kazincba...
2019-04-25 21:29:37
Férfi röplabda Extraliga - Növelte előnyét a bronzcsatában a Kaposvár
...
Eredmény:
a 3. helyért, 2. mérkőzés: Fino Kaposvár SE-Kecskeméti RC 3-2 (-21, 24, 23, -22, 10)
A párharc állása: 2-0, a Kaposvár javára.
később:
döntő, 2. mérkőzés:LV Sport Pénzügyőr SE-Vegyész RC Kazincbarcika 19.00...
2019-04-25 20:59:40
Férfi röplabda Extraliga - A Kazincbarcika jutott előnyhöz a döntő első mérkőzésén
... és az összecsapást - csak nehézségek árán tudták lezárni.
A párharc az egyik fél harmadik győzelméig tart, a következő mérkőzést a fővárosban rendezik csütörtökön 19 órától. A Kazincbarcika az ötödik, a Pénzügyőr az első végső sikerére hajt.
Eredmények:
döntő, 1. mérkőzés:Vegyész RC Kazincbarcika-LV Sport Pénzügyőr SE 3-1 (-23, 23, 20, 23)
korábban:
a 3. ...
2019-04-23 21:12:03
Férfi röplabda Extraliga - Kecskeméten szerzett előnyt a Kaposvár
...
A következő összecsapást csütörtökön Kaposváron rendezik, a párharc az egyik fél harmadik győzelméig tart.
Eredmény:
a 3. helyért, 1. mérkőzés: Kecskeméti RC-Fino Kaposvár SE 1-3 (-22, -23, 21, -24)
később:
döntő, 1. mérkőzés:Vegyész RC Kazincbarcika-LV Sport Pénzügyőr SE 19.00...
2019-04-23 20:31:48
Férfi röplabda Extraliga - Magabiztos kazincbarcikai győzelem
...
Eredmény:Vegyész RC Kazincbarcika-Kecskeméti RC 3-0 (17, 16, 16)
Az alapszakasz végeredménye: 1. (és elődöntős) Vegyész RC Kazincbarcika 27 pont, 2. (és elődöntős) LV Sport Pénzügyőr SE 21, 3. Kecskeméti RC 20, 4. Fino Kaposvár SE 13, 5. MAFC-BME 9, 6. DEAC
0 Az alapszakasz első két helyezettje egyből az elődöntőbe jutott, míg a harmadik a hatodikkal, a negyedik az ...
2019-03-24 19:53:11
Férfi röplabda Extraliga - Simán nyert a Pénzügyőr
...
Eredmény:DEAC-LV Sport Pénzügyőr SE 0-3 (-17, -17, -21)
Az állás: 1. (és elődöntős) Vegyész RC Kazincbarcika 24 pont/9 mérkőzés, 2. LV Sport Pénzügyőr SE 21/10, 3. Kecskeméti RC 20/9, 4. Fino Kaposvár SE 13/10, 5. MAFC-BME 9/10, 6. DEAC 0/10...
2019-03-23 20:33:03
Férfi röplabda Extraliga - Nyert és a negyedik helyen zárt a Kaposvár
... második győzelméig tartó párharcot így a Kaposvár kezdheti hazai környezetben.
Eredmény:Fino Kaposvár SE - MAFC-BME 3-0 (20, 17, 17)
Az állás: 1. (és elődöntős) Vegyész RC Kazincbarcika 24 pont/9 mérkőzés, 2. Kecskeméti RC 20/9, 3. LV Sport Pénzügyőr SE 18/9, 4. Fino Kaposvár SE 13/10, 5. MAFC-BME 9/10, 6. DEAC 0/9
Az alapszakasz első két helyezettje egyből az elődö...
2019-03-22 20:01:56
Férfi röplabda Extraliga - Otthon nyert a Kazincbarcika
...
A vendégek a második szettben öt játszmalabdát hibáztak el és a harmadikban is szívósan küzdöttek.
Eredmény (a szövetség honlapjáról):Vegyész RC Kazincbarcika-Fino Kaposvár SE 3-0 (19, 28, 23)Debreceni EAC-Kecskeméti RC 0-3 (-22, -20, -24)LV Sport Pénzügyőr SE - MAFC-BME 3-1 (24, -19, 12, 12)
Az állás: 1. Vegyész RC Kazincbarcika 21 pont, 2. LV Sport Pénzügyőr SE 18...
2019-03-14 21:52:56
Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek
...
március 14., csütörtök:
-----------------------
M4 Sport19.45: Röplabda, férfi Extraliga, Vegyész RC Kazincbarcika-Fino Kaposvár SE
Sport 120.45: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Arsenal-Rennes
Sport 215.00: Jégkorong, KHL, rájátszás, Avtomobiliszt-Szalavat20.00: Darts, Premier League, 6. állomás, Nottingham
Eurosport 110.15: Alpesi ...
2019-03-14 08:01:03
1 2 3 .5 6 7 8 9 10 11
Címkék: Baróti Árpád, Blázsovics Péter, Csoma Krisztián, Krupánszki Olivér, Deák Márk, Sport Pénzügyőr SE-Vegyész RC Kazincba, Fino Kaposvár SE-Kecskeméti RC, Sport Pénzügyőr SE-Vegyész RC Kazincbarcika, Vegyész RC Kazincbarcika-LV Sport Pénzügyőr SE, Kecskeméti RC-Fino Kaposvár SE, Vegyész RC Kazincbarcika-Kecskeméti RC, Vegyész RC Kazincbarcika, Sport Pénzügyőr SE, Kecskeméti RC, Fino Kaposvár SE, DEAC-LV Sport Pénzügyőr SE, Vegyész RC Kazincbarcika-Fino Kaposvár SE, Debreceni EAC-Kecskeméti RC, Premier League, döntő első, negyedik helyen, eredeti elképzelésekhez, együttes csütörtökön, harmadik mérkőzést, párharc állása, következő mérkőzést, fővárosban rendezik, első végső, következő összecsapást, alapszakasz végeredménye, alapszakasz első, elődöntőbe jutott, második szettben, szövetség honlapjáról, franciaországban, elképzelésekhez, kazincbarcikai, magyarországon, kazincbarcika, bronzcsatában, kazinbarcikán, játszmalabdát, avtomobiliszt, környezetben, összecsapást, nyolcaddöntő,