Jégkorong Erste Liga - Dunaújvárosban nyert a Hokiklub Budapest
...
Eredmények, középszakasz, alsóház:Gyergyói HK (román)-Fehérvári Titánok 4-2 (0-2, 2-0, 2-0)Schiller-Vasas HC - EV Vienna Capitals II (osztrák) 2-4 (0-1, 1-1, 1-2)Dunaújvárosi Acélbikák-Hokiklub Budapest 4-6 (1-4, 2-0, 1-2)
A tabella: 1.Fehérvári Titánok

83 3 - 219-1421 pont 2.Gyergyói HK

84 1 - 326-1818 3.EV Vienna Capitals II...
2019-02-16 20:22:04
Jégkorong Erste Liga - Kikapott Debrecenben a Ferencváros
... ponttal kezdte meg a középszakaszt.
alsóház:Fehérvári Titánok - Schiller-Vasas HC 3-1 (2-0, 0-1, 1-0)
korábban:Gyergyói HK (román)-Hokiklub Budapest 2-5 (0-1, 1-1, 1-3)EV Vienna Capitals II (osztrák)-Dunaújvárosi Acélbikák 4-2 (2-0, 1-0, 1-2)
A tabella:1. Fehérvári Titánok

73 3 - 117-1021 pont2. Gyergyói HK

73 1 - 322-16153. EV Vien...
2019-02-14 21:42:29
Jégkorong Erste Liga - Kikapott Bécsben a Dunaújváros
...
A Hokiklub viszont győztesen távozott Gyergyószentmiklósról.
Eredmények (a sorozat honlapja szerint):
alsóház:Gyergyói HK (román)-Hokiklub Budapest 2-5 (0-1, 1-1, 1-3)EV Vienna Capitals II (osztrák)-Dunaújvárosi Acélbikák 4-2 (2-0, 1-0, 1-2)
később:Fehérvári Titánok - Schiller-Vasas HC 18.30
felsőház:
későbbDEAC - FTC-Telekom 19.00...
2019-02-14 20:22:23
Jégkorong Erste Liga - Fehérváron nyert a Vienna Capitals
...
A székesfehérvári együttesnek ez volt az első veresége a középszakaszban.
Eredmény, Erste Liga, középszakasz, alsóház:Fehérvári Titánok-EV Vienna Capitals II (osztrák) 3-4 (0-0, 2-4, 1-0)

5- - 3 210-17 3
Az alapszakasz eredményei alapján az alsóh...

Jégkorong Erste Liga - Először nyert a középszakaszban a Dunaújváros
... Acélbikák - Schiller-Vasas HC 4-3 (0-1, 3-1, 1-1)

52 3 - - 11-518 pont 2.Gyergyói HK

43 - - 1 17-613 3.EV Vienn...
2019-02-02 21:43:08
Jégkorong Erste Liga - Ismét nyert a Ferencváros
... 3
alsóház:Hokiklub Budapest-Gyergyói HK (román) 1-2 (1-1, 0-1, 0-0)
52 3 - - 11- 518 pont2. Gyergyói HK
...
2019-02-02 21:34:17
Jégkorong Erste Liga - A Dunaújváros leváltotta kanadai vezetőedzőjét
... más feladatot kínált a csapat elnöke, Azari Zsolt.
A dunaújvárosi együttes szerdán a harmadik mérkőzését is elveszítette a bajnokság középszakaszának alsóházában - a vendég Vienna Capitals 4-2-re nyert -, ahol így az utolsó helyen áll.
A csapattal kapcsolatos hír, hogy a szezon hátralevő részére visszatért a korábbi korosztályos finn válogatott Joonas Huovinen, a csatár ...
2019-01-31 11:41:14
Jégkorong Erste Liga - Ötödik mérkőzését is megnyerte a középszakaszban a Fehérvár
... összecsapáson két harmad után 1-1 volt az állás, a záró felvonásban hazai részről Kiss Patrik duplázott.
A játéknap másik mérkőzésén a Dunaújváros otthon 4-2-re kikapott a Vienna Capitalstől, így a harmadik mérkőzését is elveszítette a középszakaszban.
Eredmény (az Erste Liga honlapjáról):
középszakasz, alsóház:Dunaújvárosi Acélbikák-EV Vienna Capitals II (osztrák)...
2019-01-30 20:53:11
1 2 3 ..13 14 .19 20 .25 26 27
Címkék: Jégkorong Erste Liga, Hokiklub Budapest, Kikapott Debrecenben, Kikapott Bécsben, Vienna Capitals, Gyergyói HK, Schiller-Vasas HC, Vienna Capitals II, Dunaújvárosi Acélbikák-Hokiklub Budapest, Fehérvári Titánok, Erste Liga, Fehérvári Titánok-EV Vienna Capitals II, Dunaújvárosi Acélbikák, Hokiklub Budapest-Gyergyói HK, Azari Zsolt, Joonas Huovinen, Kiss Patrik, Vienna Capitalstől, Dunaújvárosi Acélbikák-EV Vienna Capitals II, sorozat honlapja, székesfehérvári együttesnek, első veresége, alapszakasz eredményei, csapat elnöke, dunaújvárosi együttes, harmadik mérkőzését, bajnokság középszakaszának, vendég Vienna, utolsó helyen, csapattal kapcsolatos, szezon hátralevő, korábbi korosztályos, záró felvonásban, játéknap másik, középszakaszának, székesfehérvári, középszakaszban, dunaújvárossal, dunaújvárosban, vezetőedzőjét, középszakaszt, összecsapáson, korosztályos, középszakasz, dunaújvárosi, elveszítette, ferencváros, listavezető, dunaújváros, alapszakasz, honlapjáról, kapcsolatos, debrecenben,