NBA - Townst egyhangúlag választották az Év újoncává
... Sampsonnak (1983/84) sikerült.
A második helyen a lett Kristaps Porzingis (New York Knicks) végzett, míg a harmadik a szerb Nikola Jokic (Denver Nuggets) lett.
Towns az elmúlt alapszakaszban mind a 82 mérkőzésen kezdőként lépett pályára - mindössze hat ilyen játékos volt a ligában -, átlagosan 18,3 pontot szerzett, 10,5 lepattanót szedett le és 1,68 dobást blokkolt. A fi...
2016-05-16 16:55:03
Magyar-román hokiliga - Telt ház vár Miskolcon a Dunaújvárosra
... története legnagyobb sikerére készülő borsodi csapat. Az utolsó, ötödik, idegenbeli találkozón egyetlen gól született, az is a hirtelen halálban.
A Dunaújváros és Miskolc az alapszakaszban ötször találkozott egymással, a három dunaújvárosi találkozón mindig hazai győzelem született (6-1, 3-1, 4-3), míg a két miskolci felvonásban 1-1-re állnak a felek (4-2-es Jegesmedvék-győze...
2012-02-14 11:12:02
Michael Jordan edzésmódszere
... pontok számában is csak Wilt Chamberlain előzi meg.
* A rájátszások tekintetében ő tartja a rekordot mind 33,4 pontos átlagával, mind 5987 pontjával.[54][55]
* Az alapszakaszban elért 30,1 pontos átlaga szintén rekord. [25]
* Ő és Wilt Chamberlain volt a legtöbbször, hétszer, egymás utáni években az alapszakasz gólkirálya. (1986-1993) [25]
* Egy...
2009-08-05 19:39:05
1
Címkék: Michael Jordan, Kristaps Porzingis, York Knicks, Nikola Jokic, Denver Nuggets, Wilt Chamberlain, második helyen, lett Kristaps, szerb Nikola, elmúlt alapszakaszban, hirtelen halálban, alapszakaszban ötször, három dunaújvárosi, rájátszások tekintetében, rekordot mind, alapszakaszban elért, alapszakasz gólkirálya, alapszakaszban, dunaújvárosra, edzésmódszere, választották, dunaújvárosi, tekintetében, egyhangúlag, rájátszások, jegesmedvék, dunaújváros, találkozott, felvonásban, chamberlain, alapszakasz, legtöbbször, találkozón, mérkőzésen, lepattanót, sampsonnak, gólkirálya, legnagyobb, idegenbeli, porzingis, egymással, született, átlagosan, mindössze, miskolcon, története, kezdőként, átlagával, pontjával, egyetlen, szerzett, blokkolt, sikerére, hokiliga, miskolci, számában, újoncává, rekordot, hirtelen, sikerült, halálban, győzelem, harmadik, kristaps, szedett, években, hétszer, szintén, borsodi, michael, miskolc,