Olimpia férfi kézilabda Magyarország – Izland 34:33
... egyenlített.
Jöhetett a 2×5 perces hosszabbítás. Előbb emberelőnyben Iváncsik betalált, majd az izgalom a tetőfokára hágott, senki nem mert kockáztatni. Stefansson távolról eredményes volt, akárcsak Nagy. Atlanson éppen az első “ráadás félidő" végén egyenlített (29-29).
A fordulás után mindkét kapus látványosan védett lábbal, ám Atlason átlövésével 30-29 lett...
2012-08-08 17:44:23
London 2012 - Kétszeri hosszabbításos dráma után jöhet a kézis elődöntő
...
Mocsai Lajos együttese a fináléba kerülésért a svéd-dán párharc továbbjutójával találkozik pénteken.

Negyeddöntő:Magyarország-Izland 34-33 (16-12, 27-27, 30-30), kétszeri hosszabbítás után-------------------------------- ------------------------------------ Kosárlabdacsarnok, 12 000 néző, v: Lazaar, Reveret (francia)
Magyarország:Fazekas - Harsányi 5/1, Nagy L. ...
2012-08-08 14:43:26
1
Címkék: Mocsai Lajos, Nagy, kézis elődöntő, tetőfokára hágott, első &#8220, fordulás után, fináléba kerülésért, svéd-dán párharc, továbbjutójával, hosszabbításos, emberelőnyben, hosszabbítás, magyarország, egyenlített, negyeddöntő, kockáztatni, átlövésével, látványosan, eredményes, kerülésért, találkozik, stefansson, tetőfokára, kézilabda, együttese, távolról, atlanson, kétszeri, fordulás, elődöntő, fináléba, akárcsak, pénteken, iváncsik, betalált, jöhetett, harsányi, reveret, francia, olimpia, párharc, mindkét, izgalom, fazekas, atlason, london, lazaar, izland, védett, mocsai, lábbal, ráadás, perces, hágott, félidő, kézis, lajos, senki, éppen, jöhet, dráma, férfi, kapus, végén, előbb,