|
|
|
...
december 27., péntek:
---------------------
Sport 113.30 és 20.00: Darts, PDC-világbajnokság, London
Sport 210.00: Jégkorong, KHL, Amur-Avtomobiliszt18.30: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Genclerbirligi20.30: Jégkorong, Spengler Kupa
Eurosport11.20: Alpesi sí, világkupa, férfi lesiklás, Bormio
december 28., szombat:
----------------------... |
2019-12-27 08:04:40 |
|
|
|
|
|
|
... Paraguay, csoportkör, Svájc-Egyesült Államok23.00: Strandlabdarúgás, világbajnokság, Paraguay, csoportkör, Uruguay-Mexikó
Sport 117.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Avangard-Avtomobiliszt
Sport 213.30: Lósport, Kincsem+19.00: Kézilabda, német bajnokság, Magdeburg-Füchse Berlin
Eurosport 1 9.00, 14.00 és 19.00: Curling, Európa-bajnokság, Helsingborg
Digisport 2 ... |
|
2019-11-21 08:01:04 |
|
|
|
|
|
|
... Olaszország-Tahiti21.50: Strandlabdarúgás, vb, Paraguay, Svájc-Egyesült Államok23.20: Strandlabdarúgás, vb, Paraguay, Uruguay-Mexikó
Sport 117.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Avangard-Avtomobiliszt
Sport 213.30: Lósport, Kincsem+19.00: Kézilabda, német bajnokság, Magdeburg-Füchse Berlin
Eurosport 1 9.00, 14.00 és 19.00: Curling, Európa-bajnokság, Helsingborg
D... |
2019-11-20 08:01:32 |
|
|
|
|
|
|
...
október 31., csütörtök:
-----------------------
M4 Sport18.45: Röplabda, férfi NB I, Kazincbarcika-MAFC
Sport 114.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Barisz-Avtomobiliszt19.00: Kézilabda, német bajnokság, Kiel-Melsungen
Sport 213.30: Lóverseny, Kincsem+15.15: Szkander, világbajnokság, Konstanca20.45: Labdarúgás, portugál bajnokság, Pacos Ferreira-Sporting... |
|
2019-10-31 07:51:04 |
|
|
|
|
|
|
... Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Brazília, csoportkör, Egyesült Államok-Japán18.45: Röplabda, férfi NB I, Kazincbarcika-MAFC
Sport 114.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Barisz-Avtomobiliszt19.00: Kézilabda, német bajnokság, Kiel-Melsungen
Sport 213.30: Lóverseny, Kincsem+15.15: Szkander, világbajnokság, Konstanca20.45: Labdarúgás, portugál bajnokság, Pacos Ferreira-Spor... |
|
2019-10-30 07:50:56 |
|
|
|
|
|
|
... Extraliga, Vegyész RC Kazincbarcika-Fino Kaposvár SE
Sport 120.45: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Arsenal-Rennes
Sport 215.00: Jégkorong, KHL, rájátszás, Avtomobiliszt-Szalavat20.00: Darts, Premier League, 6. állomás, Nottingham
Eurosport 110.15: Alpesi sí, világkupa-döntő, női szuperóriás-műlesiklás, Soldeu11.30: Alpesi sí, világkupa-döntő, férf... |
2019-03-14 08:01:03 |
|
|
|
|
|
|
... Extraliga, Vegyész RC Kazincbarcika-Fino Kaposvár SE
Sport 120.45: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Arsenal-Rennes
Sport 215.00: Jégkorong, KHL, rájátszás, Avtomobiliszt-Szalavat20.00: Darts, Premier League, 6. állomás, Nottingham
Eurosport 110.15: Alpesi sí, világkupa-döntő, női szuperóriás-műlesiklás, Soldeu11.30: Alpesi sí, világkupa-döntő, férf... |
2019-03-13 08:00:52 |
|
|
|
|
|
|
... Labdarúgás, Bundesliga, Dortmund-Freiburg18.15: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-Schalke23.00: Kosárlabda, NBA, New York Knicks-Milwaukee Bucks
Sport 212.00: Jégkorong, KHL, Barisz-Avtomobiliszt15.00: Kézilabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Norvégia-Németország18.00: Kézilabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Spanyolország-Horvátország20.00: Kézilabda, férfi Bajnokok... |
2018-11-30 08:10:55 |
|
|
|
|
|
|
... csoportmérkőzés, Lengyelország-Magyarország20.30: Kézilabda, női vb, csoportmérkőzés, Csehország-Norvégia
Sport 212.00: Lóverseny, futam17.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Jugra-Avtomobiliszt18.00: Kézilabda, női vb, csoportmérkőzés, Svédország-Argentína
Sport M15.15 és 17.15: Lósport, futam
Digisport 119.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Rijeka-AC Milan21.05... |
2017-12-07 07:51:04 |
|
|
|
|
|
|
... csoportmérkőzés, Lengyelország-Magyarország20.30: Kézilabda, női vb, csoportmérkőzés, Csehország-Norvégia
Sport 212.00: Lóverseny, futam17.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Jugra-Avtomobiliszt18.00: Kézilabda, női vb, csoportmérkőzés, Svédország-Argentína
Sport M15.15 és 17.15: Lósport, futam
Digisport 119.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Rijeka-AC Milan21.05... |
2017-12-06 07:51:15 |
|
|
|
|