OLIMPIÁK: Amszterdemtól Londonig
... győztesek - Az amszterdami olimpia egyéni kardbajnoka Szarvason született. Az I.világháborúban megsérült a jobb keze, és szívós akarattal megtanult ballal vívni. A sors iróniája ,hogy a csapatbajnokság során hibátlanul vívó Petschauer ,,csak" ezüstérmes lett, mert a szétvívásban kikapott Tersztyánszkytól 5:2-re. Tersztyánszky Ödön ( 1890 - 1929)

...
2019-05-02 21:30:51
Labdarúgó NB I - Nyert a Pápa, ezzel kiesett a Vasas
...
A pápaiak győzelmükkel előreléptek a 13. helyre, az utolsó előtti Vasas hátránya így két fordulóval a bajnokság vége előtt behozhatatlan hétpontosra nőtt a 14. Kaposvárral szemben.
OTP Bank Liga, 28. forduló:Lombard Pápa Termál FC-Kecskeméti TE 1-0 (0-0)------------------------------- ---------------Pápa, 1000 néző, v.: Iványi
gólszerző: Lovrencsics (73.)
sárga ...
2012-05-12 21:02:10
Zsidómentessé vált a magyar ba
...2011-05-15. 08:56
Zsidómentessé vált a magyar bajnokság: kiesett az MTK

Bár az MTK 2-0-ra győzött Pápán, a Siófok is nyert 3-2-re Kecskeméten, így a budapesti kék-fehérek már biztosan búcsúzni kényszerülnek a magyar első osztályú labdarúgó-bajnokságból. A 29. forduló további mérkőzésein az Újpest simán nyert Kispesten, a Videoton győzelemmel ünnepelte a hét közepén ...
2011-05-15 11:11:59
Gsxr 750 történelem
... született és oda tért vissza".
Modellévről modellévre versenyzőről versenyzőre az egyetlen állandó a történetben az eredeti koncepció megvalósítása azáltal, hogy versenyeket és bajnokságokat nyer évről évre. A Suzuki GSX-R 750-es egyre inkább kiszorítja a versenytársakat a 750-es kategóriából mind a pályán, mind a piacra szánt modelleknél, megvalósítva ezzel a szlogent...
2008-02-09 14:35:21
2007.08.19.
... begyötörtek. Főleg a 4. góljuk előtt hibáztunk. Többen is a ...
2007-10-02 15:02:05
1
Címkék: Amszterdemtól Londonig, Labdarúgó NB, Tersztyánszky Ödön, Bank Liga, Lombard Pápa Termál FC-Kecskeméti TE, Suzuki GSX-R, amszterdami olimpia, jobb keze, sors iróniája, csapatbajnokság során, szétvívásban kikapott, pápaiak győzelmükkel, utolsó előtti, bajnokság vége, magyar bajnokság, budapesti kék-fehérek, magyar első, egyetlen állandó, eredeti koncepció, 750-es kategóriából, piacra szánt, tersztyánszkytól, csapatbajnokság, versenytársakat, világháborúban, kényszerülnek, zsidómentessé, amszterdemtól, behozhatatlan, megvalósítása, bajnokságokat, tersztyánszky, versenyzőről, kategóriából, győzelmükkel, szétvívásban, megvalósítva, bajnokságból, történetben, kardbajnoka, előreléptek, modellévről, versenyeket, lovrencsics, győzelemmel, begyötörtek, kaposvárral, kecskeméten, modelleknél, mérkőzésein, hétpontosra, versenyzőre, amszterdami, modellévre, történelem, petschauer, hibátlanul, ezüstérmes, kiszorítja, fordulóval, kecskeméti, ünnepelte, bajnokság, megtanult, győztesek, labdarúgó, gólszerző, született, budapesti, hibáztunk,