Jégkorong Erste Liga - Először nyert a középszakaszban a Dunaújváros
...
A fővárosiak a 27. percben 2-0-ra vezettek, de még a harmadik harmadban fordítottak a házigazdák, akik csütörtökön váltottak edzőt: Corey Bricknell helyét a Borbás Gergely, Jávorics Gábor páros vette át. A DAB a középszakaszban negyedik mérkőzésén - három vereséget követően - először nyert.
Eredmény, középszakasz:
alsóház:Dunaújvárosi Acélbikák - Schiller-Vasas HC 4...
2019-02-02 21:43:08
Jégkorong Erste Liga - Simán nyert Dunaújvárosban a Csíkszereda
...
A finn vezetőedző Antti Karhulát múlt hétfőn menesztették az Acélbikáktól, helyét a pénteken munkába álló kanadai Corey Bricknell veszi át.
A találkozó előtt köszöntötték a friss európai Szuperkupa-győztes dunaújvárosi női vízilabdacsapatot.
Eredmények (a sorozat honlapjáról):Dunaújvárosi Acélbikák-Sport Club Csíkszereda (román) 2-8 (0-3, 2-1, 0-4)
korábban:EV ...
2018-11-19 22:16:11
Jégkorong Erste Liga - Corey Bricknell veszi át a Dunaújvárosi Acélbikák irányítását
...
A klub közleménye szerint a 43 éves szakember - aki pénteken áll munkába - játékosként alsóbb ligákban (OHL, ECHL, UHL) szerepelt, 2004 óta pedig a kanadai utánpótlás bajnokságokban dolgozott edzőként.
Elődjét, a finn Antti Karhulát múlt hétfőn menesztették.
A Dunaújvárosi Acélbikák az Erste Liga alapszakaszában 19 mérkőzésen 29 pontot szerzett, és jelenleg a hetedi...
2018-11-19 09:37:40
1
Címkék: Jégkorong Erste Liga, Corey Bricknell, Dunaújvárosi Acélbikák, Borbás Gergely, Jávorics Gábor, Schiller-Vasas HC, Antti Karhulát, Dunaújvárosi Acélbikák-Sport Club Csíkszereda, Erste Liga, harmadik harmadban, középszakaszban negyedik, finn vezetőedző, pénteken munkába, találkozó előtt, friss európai, sorozat honlapjáról, klub közleménye, kanadai utánpótlás, finn Antti, alapszakaszában, középszakaszban, bajnokságokban, dunaújvárosban, menesztették, dunaújvárosi, köszöntötték, acélbikáktól, középszakasz, csütörtökön, honlapjáról, dunaújváros, csíkszereda, irányítását, fordítottak, játékosként, házigazdák, utánpótlás, fővárosiak, eredmények, szuperkupa, közleménye, mérkőzésén, mérkőzésen, vezetőedző, acélbikák, jégkorong, váltottak, bricknell, harmadban, találkozó, szerepelt, dolgozott, szakember, vereséget, jelenleg, eredmény, szerzett, követően, ligákban, pénteken, korábban, edzőként, schiller, karhulát, vezettek, harmadik, jávorics, negyedik, szerint, munkába, először,