...
2020-06-14 21:53:15
Labdarúgó NB I - Bobál Gergely triplája is kevés volt a kiesési rangadón
...
Az immár hét meccs óta veretlen hazaiak mindhárom gólját Bobál Gergely szerezte. A Paks, amely az előző fordulóhoz hasonlóan ismét a ráadás perceiben mentett pontot, sorozatban hatodszor vívott meg veretlenül egy találkozót.
OTP Bank Liga, 29. forduló:ZTE FC-Paksi FC 3-3 (1-1)-------------------------Zalaeg erszeg, 2644 néző, v.: Andó-Szabó
gólszerzők: Bobál G. (33....
2020-06-13 23:23:15
Labdarúgó NB I - Hazai döntetlenjével kieső helyen maradt a Debrecen
...
A hajdúságiak először szereztek pontot a múlt vasárnap kinevezett Kondás Elemér vezetőedzővel, de veretlenségi sorozatuk így is hat mérkőzésre nőtt.
OTP Bank Liga, 29. forduló: Debreceni VSC-Puskás Akadémia FC 2-2 (1-1)------------------------------- ----------- Debrecen, 2850 néző, v.: Iványi
gólszerzők: Adeniji (6., 63.), illetve Knezevic (33.), Van Nieff (57.)...

2020-06-13 12:58:01

Kedves Évike! Csodaszép napot kívánok neked szeretettel puszillak drága barátnőm

A TÖRTÉNELEM LEGNAGYOBB SZEMÉLYISÉGE JÉZUS KRISZTUS VOLT

A történelem legnagyobb személyisége Jézus Krisztus volt.
A Biblia legelső mondata ez: Kezdetben teremtette Isten a mennyet és a földet. Mózes első könyve 1:1

NEM voltak szolgái, mégis Úrnak szólították...
2020-06-11 20:30:04
1 2 3 164 165 166 ...........3455 3456 ......5182 5183 ......6909 6910 6911
Címkék: Labdarúgó NB, Bobál Gergely, Jézus Krisztus, Bank Liga, FC-Paksi FC, Bobál, Kondás Elemér, Debreceni VSC-Puskás Akadémia FC, Kedves Évike, Szia Drága Barátnőm, Nagyon Szép Estét Kívánok Puszi, TÖRTÉNELEM LEGNAGYOBB SZEMÉLYISÉGE JÉZUS KRISZTUS VOLT, kiesési rangadón, történelem legnagyobb, előző fordulóhoz, ráadás perceiben, hajdúságiak először, múlt vasárnap, döntetlenjével, vezetőedzővel, személyisége, veretlenségi, zalaegerszeg, hajdúságiak, szólították, slideplayer, szeretettel, legnagyobb, történelem, facebookon, fordulóhoz, mérkőzésre, találkozót, kinevezett, gólszerzők, sorozatban, veretlenül, agjgrariax, teremtette, kezdetben, labdarúgó, puszillak, csodaszép, szereztek, hatodszor, hasonlóan, mindhárom, sorozatuk, perceiben, debreceni, szerezte, krisztus, triplája, veretlen, rangadón, scontent, barátnőm, debrecen, akadémia, vasárnap, knezevic, xaxumzma, adeniji, gergely, kiesési, hazaiak, forduló, szolgái, legelső, kívánok, mennyet,