NHL - Crosbyt tartják a társak a legsokoldalúbbnak
... második (14,93), és a Colorado Avalanche sztárja, Nathan MacKinnon a harmadik (6,65).
A legjobb hátvéd Victor Hedman, a Tampa Bay Lightning svéd légiósa (37,88), második a Washington Capitalst erősítő John Carlson (21,35), és a Nashville Predators svájci védője, Roman Josi lett a harmadik (9,04).
A kapusok között Carey Price úgy kapta meg a szavazatok 41,55 százalékát, h...
2020-04-01 20:43:50
Jégkorong Erste Liga - Ötödik mérkőzését is megnyerte a középszakaszban a Fehérvár
... összecsapáson két harmad után 1-1 volt az állás, a záró felvonásban hazai részről Kiss Patrik duplázott.
A játéknap másik mérkőzésén a Dunaújváros otthon 4-2-re kikapott a Vienna Capitalstől, így a harmadik mérkőzését is elveszítette a középszakaszban.
Eredmény (az Erste Liga honlapjáról):
középszakasz, alsóház:Dunaújvárosi Acélbikák-EV Vienna Capitals II (osztrák)...
2019-01-30 20:53:11
Jégkorong Erste Liga - Szétlövéses csíkszerdai siker az erdélyi mérkőzésen
...
A másik vasárnapi találkozón a Ferencváros simán legyőzte a vendég EV Vienna Capitalst.
Eredmények:SC Csíkszereda (román)-ASC Corona Brasov (román) 3-2 (1-0, 0-1, 1-1, 0-0, 1-0) - szétlövésselFerencvárosi Torna Club-EV Vienna Capitals (osztrák) 8-3 (3-2, 1-0, 4-1)
A tabella: 1.DVTK Jegesmedvék

14 11 1 1 157-2536 pont 2.MAC Budapest

...
2017-11-19 20:23:05
Kilenc csapattal rajtol a hokiliga
... reményben, hogy a hajdúsági klubnak sikerül rendeznie pénzügyi nehézségeit.
Az élvonalban való indulástól már korábban visszalépett a szerb HK Beograd és felvették az osztrák Vienna Capitalst. A liga csapatai ugyanakkor jelezték, hogy nem támogatják a Galac indulását, így két romániai együttes, a Brassó és a Csíkszereda játszik majd a magyar elitosztályban.
A következő c...
2017-07-01 12:09:37
Osztrák jégkorongliga - Vereséget szenvedett Bécsben a Fehérvár
... rendezett bécsi mérkőzésen a magyar együttes - amely október közepén az osztrák fővárosban nyerni tudott, azután viszont saját közönsége előtt kétszer is vereséget szenvedett a Vienna Capitalstől - a második harmad közepén szűk két perc alatt kapott két gólt a listavezetőtől, majd bő hét perccel a találkozó vége előtt még egyet.

Eredmény:Vienna Capitals (osztrák)-Fehér...
2017-01-01 19:54:38
NHL - Price 250. győzelme
...
A hálóőr 22 védéssel járult hozzá ahhoz, hogy csapata 2-1-re legyőzze a Washington Capitalst, ezzel megszakítsa a fővárosaik hat mérkőzésből álló győzelmi sorozatát.
Eredmények:Dallas Stars-Philadelphia Flyers 3-1Minnesota Wild-Arizona Coyotes 4-1Toronto Maple Leafs-Pittsburgh Penguins 2-1 - hosszabbítás utánOttawa Senators-New Jersey Devils 3-1Detroit Red Wins-Anaheim D...
2016-12-18 07:40:57
NHL - Október elsején rajtol a szezon
...
A nyitónapon a címvédő Chicago Blackhawks fogadja a Washington Capitalst, valamint ezen a napon játszik egymással két patinás múltú kanadai gárda, a Montreal Canadiens és a Toronto Maple Leafs is - adta hírül az NHL honlapja.
A hagyományos, újévi nyitott pályás mérkőzést - az úgynevezett Winter Classicot - a Michigan Stadiumban rendezik, amikor is a Detroit vendégül látj...

Csütörtök 08:44Zsaru lesz a Maffiózók volt szereplője

Csütörtök 08:41Lépcsőházban akarták meg...

Szombat 09:09Laborc: Megjelent a politikai terrorizmus

Szombat 09:08A Ferrari elnöke a helyszínen ...
2009-04-25 15:13:03
1
Címkék: Jégkorong Erste Liga, Colorado Avalanche, Nathan MacKinnon, Victor Hedman, Tampa Bay Lightning, Washington Capitalst, John Carlson, Nashville Predators, Roman Josi, Carey Price, Kiss Patrik, Vienna Capitalstől, Erste Liga, Dunaújvárosi Acélbikák-EV Vienna Capitals II, Vienna Capitalst, Corona Brasov, Torna Club-EV Vienna Capitals, DVTK Jegesmedvék, Vienna Capitals, Dallas Stars-Philadelphia Flyers, Wild-Arizona Coyotes, Maple Leafs-Pittsburgh Penguins, Senators-New Jersey Devils, Wins-Anaheim, Chicago Blackhawks, Montreal Canadiens, Toronto Maple Leafs, Winter Classicot, Michigan Stadiumban, erdélyi mérkőzésen, legjobb hátvéd, kapusok között, záró felvonásban, játéknap másik, harmadik mérkőzését, másik vasárnapi, hajdúsági klubnak, élvonalban való, osztrák Vienna, liga csapatai, magyar elitosztályban, magyar együttes, osztrák fővárosban, második harmad, találkozó vége, címvédő Chicago, napon játszik, úgynevezett Winter, kínai mítoszokat, romák támadóit, csepeli panelház, politikai terrorizmus,