Férfi vízilabda VOLVO kupa 2017
... vele, mint ahogy Decker Attilával sem, aki szenzációsan védett!
A negyedik játékrészben Manhercz Krisztián találatával egyenlítettünk, két perccel a vége előtt pedig egy nagyszerű centerezés után a vezetést is átvettük (8-7)! A 9-7-es végeredmény Vámos ötméterese után alakult ki. Igazából 10:7 lenne az eredmény, csak egy szabályos magyar gólt nem adott meg a já...
2017-02-12 17:08:33
Zsinórban 3x olimpiai bajnokok
... préselte kapura a labdát, hogy az szinte blokkal együtt vonult a kapuba, 2-2. Azevedo büntetőből újra vezetéshez juttatta az Államokat, mikor az első negyed fele még hátra volt. Kiss Gergely centerezése után előnybe kerül a fehérsapkás együttes, Varga Dénes éles szögben lóbált, befele nézett, majd hihetetlen mozdulattal becsűrte a kapuba a labdát. Az amik a lécet találták el, Kis ...
2008-08-24 11:19:06
1
Címkék: Decker Attilával, Manhercz Krisztián, Kiss Gergely, Varga Dénes, negyedik játékrészben, vége előtt, nagyszerű centerezés, szabályos magyar, szinte blokkal, első negyed, fehérsapkás együttes, lécet találták, egyenlítettünk, játékrészben, szenzációsan, végeredmény, mozdulattal, találatával, fehérsapkás, centerezése, ötméterese, büntetőből, centerezés, hihetetlen, vezetéshez, államokat, attilával, krisztián, zsinórban, vízilabda, szabályos, nagyszerű, átvettük, olimpiai, eredmény, bajnokok, igazából, találták, préselte, vezetést, juttatta, becsűrte, negyedik, manhercz, együttes, perccel, blokkal, szögben, előnybe, gergely, azevedo, alakult, lóbált, kapuba, nézett, befele, szinte, negyed, labdát, vonult, együtt, kapura, magyar, decker, védett, vámos, ahogy, kerül, dénes, férfi, mikor,