Bajnokok Ligája, csoportkör, 6. (utolsó) forduló 12.09

- 12.08 mérkőzések után tovább jutottak
"H" csoport Leipzig 16 pont, PSG...
2020-12-09 16:31:01
férfi labdarúrás B.L. díjátadó 2020.10.01
Elnöki kitüntetett- Didier Drogba, aki Le Mans, a Guingamp, a Marseille, a Chelsea, a Sanghaj Szenhua, a Galatasaray, a Montreal Impact, végül a Phoenix Rising játékosa volt. Pályafutása során 497 meccsen 210 gólt szerzett.
Elefántcsontpart válogatottjában 105 találkozón 65-ször talált be.
..................
2020-10-01 23:02:19
Fradi, hogy 25 év után bejutott a Bajnokok Ligája csoportkör
... (portugál)
2. kalap:
FC Barcelona (spanyol), Atlético Madrid (spanyol), Manchester City (angol), Manchester United (angol), Sahtar Donyeck (ukrán), Borussia Dortmund (német), Chelsea (angol), Ajax Amsterdam (holland)
3. kalap:
Dinamo Kijev (ukrán), RB Leipzig (német), Internazionale (olasz), Olympiakosz Pireusz (görög), Lazio (olasz), Atalanta (olasz)
4. k...
2020-09-30 18:30:06
Bayern München –Sevilla Szuperkupa mérkőzés 09.24
... végén megszerezte a vezetést a Bayern, a csereként beállt világ- és Európa-bajnok spanyol Javi Martínez révén. Érdekesség, hogy a veterán futballista szerezte a Bayern második gólját a Chelsea elleni 2013-as Szuperkupa-mérkőzésen is, amivel csapata a 121. percben egyenlített és végül büntetőkkel diadalmaskodott.
A Sevilla ugyan az utolsó negyedórában hajtott az egyenlítésért,...
2020-09-24 23:50:31
Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap
... Szuperkupa20.20: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Roma
Digisport 320.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Cagliari
Spíler1 TV17.45: Labdarúgás, FA Kupa, döntő, Arsenal-Chelsea
ARENA413.30: Labdarúgás, skót bajnokság, Aberdeen-Rangers18.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, 1. forduló, Carolina Hurricanes-New York Rangers
FA Kupa - Az Arsenal az első döntős
... nyerte, ráadásul ezeken a találkozókon összességében 20-2 volt javára gólkülönbség.
...
2020-07-18 22:52:43
Premier League - Magabiztosan nyert a Wolverhampton Wanderes
... 15.15Tottenham-Arsenal 17.30Bournemouth-Leicester City 21.00
hétfőn játsszák:Manchester United-Southampton ...
2020-07-12 15:11:53
Premier League - Simán nyert a Manchester City
...
Premier League, 35. forduló:Brighton-Manchester City 0-5 (0-2)
korábban:Sheffield United-Chelsea 3-0 (2-0)FC Liverpool-Burnley 1-1 (1-0)Norwich City-West Ham United 0-4 (0-2)Watford-Newcastle United 2-1 (0-1)
vasárnap játsszák:Wolverhampton Wanderes-Everton 13.00Aston Villa-Crystal Palace 15.15Tottenham-Arsenal 17.30Bournemouth-Leicester City 21.00
hétfőn játss...
2020-07-11 23:13:53
1 2 3 ....................66 67 ..........100 101 ..........132 133 134
Címkék: Bajnokok Ligája, Bayern München, Sevilla Szuperkupa, Premier League, Wolverhampton Wanderes, Manchester City, Didier Drogba, Sanghaj Szenhua, Montreal Impact, Phoenix Rising, Atlético Madrid, Manchester United, Sahtar Donyeck, Borussia Dortmund, Ajax Amsterdam, Dinamo Kijev, Olympiakosz Pireusz, Javi Martínez, Spíler1 TV17, Carolina Hurricanes-New York Rangers, Real Madrid, Paris Saint-Germain, SPAL-AS Roma, Manchester United-Southampton, Brighton-Manchester City, Sheffield United-Chelsea, Norwich City-West Ham United, Watford-Newcastle United, Wolverhampton Wanderes-Everton, Villa-Crystal Palace, első döntős, csereként beállt, veterán futballista, utolsó negyedórában, találkozókon összességében, elefántcsontpart, mönchengladbach, válogatottjában, diadalmaskodott, internazionale, spanyolország, wolverhampton, összességében, franciaország, egyenlítésért, magabiztosan, negyedórában, találkozókon, gólkülönbség, csoportkörös, németország, futballista, megszerezte, southampton, olympiakosz, kitüntetett,