..."Bár senki nem kezdhet újra semmit, hogy tiszta lappal induljon, mindenki belekezdhet abba, hogy tiszta lappal végezze. " Chico Xavier
...
2010-05-16 15:48:26
Pedralbes Circuit
... volt előzés- és balesetmentes. A 26 indulóból mindössze 9 ért célba, köztük ismeretlenebb versenyzők is akadtak. Ilyen volt a negyediknek célbaérő Roberto Meires, a mögötte érkező Karl King, Chico Godia-Sales, Louis Rossier, Ken Wharton és Prince Bira. A dobogó sem egyezett az időmérő első 3 helyezettjével: a futamot Hawthorn nyerte, második Luigi Musso, harmadik Fangio lett. Ezze...
2010-05-04 08:23:18
Karok nélküli pilóta
JESSICA COX

...
2010-03-31 10:17:03
1 2 3 6 7 9 10 11 12 13
Címkék: Pedralbes Circuit, Buster Keaton, Caetano Veloso, Chico Buarque, Anos Dourados, Mimar Voc^e, Lulu Santos, Caetano Vel, Gustav Klimt, Ante Pavelić, Független Horvát Állam, Chico Landi, Glancz Sándor, William Hanna, Fjodor Vasziljevics Tokarjev, Ronald Norrish, Jimmy Bonthrone, Sette Giugno, Chico Xavier, Roberto Meires, Karl King, Chico Godia-Sales, Louis Rossier, Prince Bira, Luigi Musso, JESSICA COX, tizenötödik helyről, hetedik körb, horvát usztasa, negyediknek célbaérő, mögötte érkező, időmérő első, futamot Hawthorn, asztaliteniszező, fegyvertervező, helyezettjével, ismeretlenebb, autóversenyző, balesetmentes, vasziljevics, belekezdhet, világbajnok, könnyűzenei, festőművész, negyediknek, tizenötödik, világnapok, emléknapok, évfordulók, sorozatban, négyszeres, versenyzői, flinterman, versenyzők, alapítója, esclavina, bonthrone, labdarúgó, scarecrow, független, primavera, hollandia, indulóból, pedralbes, mindössze, amerikai, tokarjev, completo, dourados, mozgalom, vezetője,