...
2018-12-16 10:48:29
Labdarúgó NB I - Vereségével egyre nagyobb bajban a Haladás
...
A hajdúságiak sorozatban harmadik győzelmüket aratták, s feljöttek a harmadik helyre, míg a hazaiak négy mérkőzés óta nyeretlenek az NB I-ben, így hátrányuk nyolc pontra nőtt a bennmaradást jelentő helyen álló, tizedik Diósgyőrrel szemben.
OTP Bank Liga, 18. forduló:Szombathelyi Haladás-Debreceni VSC 0-2 (0-1)------------------------------- -------------Szombathely, 1220 ...

1.
,,Nem kívánok ragyogást, pénzt, dicsőséget. Csak egy tűzhelyet kívánok. Hívó lámpa fényt, meleget azoknak, akiket szeretek. Egy darab kenyeret, csendet, pár halk szót, jó könyvet, és kevés embert. De az aztán Ember legyen!"

Fekete István: Őszi számadás - Fekete István füvesköny...
2018-12-12 15:45:12
45 lecke az életben /Norvég/ - 25 képben

45 LECKE AZ ÉLETBEN - 25 KÉPBEN /Norvég/

1 45 lecke az életben

2
1. Az élet méltánytalan, de azért jó.
2. Ha kétségeid vannak, tedd meg a kö...
2018-12-11 12:30:45
1 2 3 ..........1057 1058 .....1585 1586 ......2113 2114 2115
Címkék: Labdarúgó NB, Dsida Jenő, Cavalier King Charles, Three Tenors, Bank Liga, Szombathelyi Haladás-Debreceni VSC, Köszönöm Istenem, Fekete István, LECKE AZ ÉLETBEN, hajdúságiak sorozatban, harmadik helyre, hazaiak négy, bennmaradást jelentő, tűzhelyet kívánok, darab kenyeret, aztán Ember, élet méltánytalan, mkhmitagnkurhn, wpyppoebekavw, maxresdefault, yhynjccislpw, méltánytalan, bennmaradást, szombathelyi, vereségével, szeretettel, slideplayer, lbrujjpkjkx, hajdúságiak, édesanyámat, győzelmüket, diósgyőrrel, szombathely, nyeretlenek, zöldségarc, dicsőséget, sorozatban, füvesköny, norvegija, pavarotti, debreceni, christmas, feljöttek, labdarúgó, körülvesz, virrasztó, ragyogást, hátrányuk, tűzhelyet, snowdream, kétségeid, köszönöm, jqissgxw, idézetek, dreamies, qfbkrmhp, mérkőzés, harmadik, idézezek, számadás, szeretek, kenyeret, hálaadás, dolgozni, ulfjjjcu, december, cavalier, carreras, meleget, jelentő, haladás,