Férfi kézilabda Eb - Az újabb továbbjutás olimpiai selejtezőt érhet a magyaroknak
... helyezett jut az elődöntőbe, a harmadik helyezettek pedig az ötödik helyért játszhatnak. A 7-12. helyezéseket a középdöntős szereplés alapján osztják ki. Így amennyiben a magyaroknak a csoportkör után sikerülne a középdöntőből is továbbjutniuk, jelentősen megnőnének az esélyei az olimpiai kvalifikációs tornán való részvételre.
A magyarok két győzelemmel és egy döntetlennel zá...
2020-01-16 12:01:44
Férfi kézilabda Eb - Győzelemmel búcsúztak az olimpiai bajnok dánok
... négy góllal járult hozzá a győzelemhez. A dánok 2000 óta nem végeztek a tizediknél rosszabb helyen az Európa-bajnokságon, most azonban nem jutottak a legjobb 12 közé.
Eredmények, csoportkör, 3. (utolsó) forduló, E csoport:Dánia-Oroszország 31-28 (12-15)
korábban:Magyarország-Izland 24-18 (9-12)
A végeredmény: 1. (és továbbjutott) Magyarország 5 pont, 2. (és továbbju...
2020-01-15 22:22:58
Férfi kézilabda Eb - Hazai siker és továbbjutás Göteborgban
... ugyancsak egyszer talált be.
A trondheimi D csoportból a norvégok - a portugálok legyőzésének köszönhetően - százszázalékos teljesítménnyel léptek tovább a középdöntőbe.
Eredmények, csoportkör, 3. (utolsó) forduló:
B csoport (Bécs):
----------------Csehország-Ukrajna 23-19 (9-10)
korábban:Ausztria - Észak-Macedónia 32-28 (18-12)
A végeredmény: 1. Ausz...
2020-01-14 22:30:42
Férfi kézilabda Eb - Harmadszor is nyertek a szlovénok
... talált be.
A bécsi B csoportban a társházigazda osztrákok is a harmadik sikerüket ünnepelhették, vagyis nagy meglepetésre ők is hibátlan teljesítménnyel léptek tovább.
----------------Ausztria - Észak-Macedónia 32-28 (18-12)
később:Csehország-Ukrajna 20.30
D csoport (Trondheim):
-----...
2020-01-14 20:10:45
Férfi kézilabda Eb - Másodszor is kikaptak a franciák
... Mackovsek háromszor, a beálló Blaz Blagotinsek pedig kétszer volt eredményes.
A svéd TV6 csatornán a Szeged csapatkapitánya, Jonas Källman volt a meccs szakértője.
Eredmények, csoportkör, 2. forduló:
-----------------Ausztria-Ukrajna 34-30 (18-17)
korábban:Csehország - Észak-Macedónia 27-25 (9-11)
Az állás: 1. Ausztria 4 pont, 2. Cse...
2020-01-12 20:22:06
Férfi kézilabda Eb - Cseh, portugál és svájci siker
... balátlövője, Mirsad Terzic pedig egyszer talált be.
A göteborgi F csoportban a svájciak - remek második félidei teljesítményüknek köszönhetően - simán verték a lengyeleket.
-----------------Csehország - Észak-Macedónia 27-25 (9-11)
később:Ausztria-Ukrajna 18.15
---------...
2020-01-12 17:51:41
Férfi kézilabda Eb - Sima svéd és norvég siker
... eredményes.
A bécsi B csoportban Észak-Macedónia nagy küzdelemben, egy góllal győzte le az ukránokat. A Veszprém balszélsője, Dejan Manaszkov öt góllal járult hozzá a sikerhez.
Eredmények, csoportkör, 1. forduló:
----------------Észak-Macedónia - Ukrajna 26-25 (13-10)
korábban:Ausztria-Csehország 32-29 (13-14)
D csoport (Trondheim):|...
2020-01-10 22:23:13
Férfi kézilabda Eb - A portugálok legyőzték a franciákat
... lövését gólra váltotta. Klub- és honfitársa, a balátlövő Borut Mackovsek hét kísérletből ötször volt eredményes. A MOL-Pick Szeged irányítója, Dean Bombac egy gólt dobott.
----------------Ausztria-Csehország 32-29 (13-14)
később:Észak-Macedónia - Ukrajna 20.30
D csoport (Trondheim):Portugália-Franciaors...
2020-01-10 20:13:10
Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap
...
január 10., péntek:
-------------------
M4 Sport18.15: Kosárlabda, férfi NB I, Debrecen-Oroszlány
Sport 118.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, csoportkör, Csehország-Ausztria20.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Aves22.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, Moreirense-FC Porto
Sport 214.00 és 20.00: Darts, BDO-világbajnokság
Eurosport 1 9.50...
2020-01-10 08:01:04
Élő tv-sportközvetítések - Hétfő, kedd
... 19., kedd:
------------------
M4 Sport17.45: Futsal, NB I, Haladás-Berettyóújfalu20.00: Labdarúgás, Eb-selejtező, Cardiff, Wales-Magyarország
Sport 118.00: Jégkorong, BL, csoportkör, Frölunda-Farjestad20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Frankfurt, Németország - Észak-Írország
Sport 2 2.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Los Angeles Chargers-Kansas City Chiefs1...
2019-11-18 08:01:42
1 2 3 4 5 6 7
Címkék: Blaz Blagotinsek, Jonas Källman, Mirsad Terzic, Dejan Manaszkov, Borut Mackovsek, MOL-Pick Szeged, Dean Bombac, Moreirense-FC Porto, Angeles Chargers-Kansas City Chiefs1, újabb továbbjutás, olimpiai bajnok, portugálok legyőzték, harmadik helyezettek, ötödik helyért, középdöntős szereplés, csoportkör után, olimpiai kvalifikációs, dánok 2000, tizediknél rosszabb, portugálok legyőzésének, társházigazda osztrákok, harmadik sikerüket, beálló Blaz, meccs szakértője, góllal győzte, balátlövő Borut, gólt dobott, teljesítménnyel, csapatkapitánya, amerikaifutball, százszázalékos, berettyóújfalu, világbajnokság, középdöntőből, továbbjutniuk, ünnepelhették, társházigazda, kvalifikációs, köszönhetően, legyőzésének, helyezéseket, döntetlennel, magyarország, továbbjutott, középdöntőbe, meglepetésre, továbbjutás, végeredmény, lengyeleket, göteborgban, németország, oroszország, blagotinsek, alapszakasz, balátlövője, balszélsője, helyezettek, részvételre, játszhatnak, középdöntős, magyaroknak, győzelemmel, bajnokságon, győzelemhez,