Eb-selejtező - Szoboszlai: hat ponttal lennék elégedett
... debütált a nemzeti csapatban, majd a horvátok elleni diadal alkalmával a kezdőcsapatba jelölte őt Marco Rossi.
"Ezen a szinten minden mérkőzés nehéz, láttuk mi történt Andorrában. Esélyesebbnek tartanak minket az azerieknél, de ugyanúgy kell kimenni szombaton is a pályára, ahogy azt a horvátok ellen tettük" - jelentette ki Szoboszlai, aki a jövőjével kapcsolatban egyértelművé...
2019-06-04 13:51:22
Osztrák jégkorongliga - A Fehérvár AV19 továbbjutna az esélyesebb Salzburg ellen
... a küzdelmet. Megjegyezte, hogy az osztrák együttes az esélyes, de nem feltartott kézzel lépnek jégre szerdától.
Hári János csapatkapitány is megerősítette, hogy a Salzburg tűnik esélyesebbnek, ugyanakkor a Fehérvár sem esélytelen. Jelezte: 6-7 találkozóra számít az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharcban.
Mészáros Attila alpolgármester kiemelte: a pénzügyi lehetőség...
2019-03-12 10:02:38
Osztrák jégkorongliga - Kiütéses Fehérvár-vereség hazai jégen
... (11.), DiBenedetto (20.), Pöck (35.), Kinasewich (41.), Regier (43.), Glenn (51.), Lupaschuk (52.), Duncan (53.), Keller (59.)
Az első harmadban két védelmi hibát használt ki az esélyesebb Salzburg, ugyanakkor Banham - akinek volt már 32 NHL-meccse - emberelőnyből betalált. A Red Bull a szezonban először kapott gólt, amikor emberhátrányban volt.
Banham a folytatásban is ...
2012-09-16 20:14:55
1
Címkék: Fehérvár AV19, Kiütéses Fehérvár-vereség, Marco Rossi, Hári János, Mészáros Attila, esélyesebb Salzburg, nemzeti csapatban, horvátok elleni, kezdőcsapatba jelölte, szinten minden, horvátok ellen, jövőjével kapcsolatban, osztrák együttes, pénzügyi lehetőség, első harmadban, szezonban először, emberhátrányban, alpolgármester, csapatkapitány, esélyesebbnek, jégkorongliga, kezdőcsapatba, emberelőnyből, megerősítette, egyértelművé, kapcsolatban, folytatásban, találkozóra, megjegyezte, továbbjutna, dibenedetto, azerieknél, alkalmával, jelentette, szoboszlai, feltartott, esélyesebb, esélytelen, ugyanakkor, kinasewich, andorrában, párharcban, szombaton, szezonban, harmadban, szerdától, jövőjével, lupaschuk, lehetőség, küzdelmet, elégedett, selejtező, csapatban, negyedik, fehérvár, együttes, debütált, horvátok, sikeréig, salzburg, mészáros, használt, betalált, kiütéses, kiemelte, pénzügyi, tartanak, ugyanúgy, mérkőzés, osztrák, védelmi,