|
|
|
... Trabzonspor-Ankaragücü
Sport 215.00: Lósport, Kincsem+15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Hertha BSC17.30: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce-Yeni Malatyaspor
Eurosport 117.15: Tenisz, Ultimate Tennis Showdown20.25: Labdarúgás, norvég bajnokság, Valerenga-Viking
Digisport 113.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Wolverhampton17.... |
2020-06-26 07:51:05 |
|
|
|
|
|
|
...
június 25., csütörtök:
----------------------
Sport 213.45: Lósport, Kincsem+
Eurosport 117.55: Labdarúgás, norvég bajnokság, Sarpsborg 08-Strömsgodset20.25: Labdarúgás, norvég bajnokság, Rosenborg-Bodo/Glimt
Digisport 118.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Arsenal
Spíler1 TV18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Watford21.00: Labdarúg... |
|
2020-06-25 08:00:53 |
|
|
|
|
|
|
... elődöntő, Napoli-Internazionale
Sport 215.00: Lóverseny, Kincsem+ Tuti15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Freiburg20.00: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Antalyaspor
Eurosport 114.30: Motorsport, FIM endurance világbajnokság, Le Mans17.15: Tenisz, Ultimate Tennis Showdown, 1. nap19.30: Motorsport, FIM endurance világbajnokság, Le Mans
Eurosport 214.00... |
2020-06-12 08:01:27 |
|
|
|
|
|
|
... München-Eintracht Frankfurt
Sport 213.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti20.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, Portimonense-Benfica22.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, FC Porto-Marítimo
Eurosport 116.00: Sznúker
június 11., csütörtök:
----------------------19.45: Labdarúgás, női Simple Liga, a BL-indulásért, 2. mérkőzés, MTK Hungária - FTC-Telekom
Sport 213.45... |
|
2020-06-10 08:01:04 |
|
|
|
|
|
|
... FC
Sport 120.30: Labdarúgás, Német Kupa, elődöntő, Saarbrücken-Bayer Leverkusen
Sport 213.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti18.30: Labdarúgás, német másodosztály, Dynamo Dresden-Fürth
Eurosport 116.00: Sznúker
június 10., szerda:
-------------------
M4 Sport16.20: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK-ZTE18.50: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Kaposvári... |
|
2020-06-09 08:01:01 |
|
|
|
|
|
|
...
június 8., hétfő:
-----------------
Sport 120.30: Labdarúgás, német másodosztály, Hamburg-Kiel
Sport 213.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
Eurosport 116.00: Sznúker
június 9., kedd:
----------------
M4 Sport16.20: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda Master Good-Mezőkövesd Zsóry FC18.50: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-DVSC
Sport 120.30:... |
2020-06-08 07:50:53 |
|
|
|
|
|
|
... 118.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, Bochum-St. Pauli20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Freiburg-Mönchengladbach
Sport 213.45: Lósport, Kincsem+ Tuti20.30: Darts, PDC Home Tour, döntő
Eurosport 117.10: Sznúker, Championship League
június 6., szombat:
------------------
M4 Sport16.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd Zsóry FC-Paksi FC19.00: Labdarúgás, OTP Ba... |
2020-06-05 08:01:08 |
|
|
|
|
|
|
... Darts, PDC Home Tour, elődöntő
Sport 213.45: Lósport, Kincsem+ Tuti20.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Tondela22.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, Guimaraes-Sporting
Eurosport 116.00: Sznúker, Championship League
június 5., péntek:
------------------
M4 Sport19.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Debreceni VSC-Kaposvári Rákóczi FC
Sport 118.30... |
2020-06-04 08:00:58 |
|
|
|
|
|
|
... nemzeti csatornán pedig közvetítsék élőben - már ezt megelőzően is teljesítette a Tour de Hongrie: tavaly minden nap élő közvetítéssel jelentkezett az M4 Sport, az utolsó két szakaszt az Eurosport is élőben közvetítette, a tévénézők a világ 195 országában láthattak napi összefoglalókat a magyar körversenyről. A legnehezebben megugorható kritérium alapján pedig összesen legalább 14... |
2020-05-29 12:41:21 |
|
|
|
|