|
|
|
... Real Madrid
Sport 217.45: Kosárlabda, Eurochallenge Kupa, Szolnoki Olaj - Rilszki Szportiszt
SportKlub19:45: Kézilabda, Női NB1, IPress Center-Vác - Győri Audi ETO KC
Eurosport13.30 és 16.00: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Egyesült Arab Emírségek, elődöntő
Eurosport 217.45: Labdarúgás, Ifjúsági Liga, csoportmérkőzés, Barcelona-AC Milan20.30: Kosárlabda, E... |
2013-11-05 08:00:59 |
|
|
|
|
|
|
...
november 4., hétfő:
--------------------
Eurosport 218.00: Labdarúgás, Lengyel bajnokság, Piast Gliwice - Wisla Krakow20.15: Labdarúgás, Bundesliga 2, 1. FC Köln - FC Union Berlin
Digisport 115.00: Tenisz, ATP-világbajnokság, London
Sport Klub20.40: Labdarúgás, Serie A, Bologna - Chievo
november 5., kedd:
------------------
Sport 12.30: Am... |
|
2013-11-04 08:31:41 |
|
|
|
|
|
|
... 216.00: Tenisz, WTA Bajnokok Tornája, Szófia
SportKlub18.00: Kosárlabda, Férfi NB I, Falco-Alba Fehérvár20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Lorient
Eurosport8.30 és 12.00: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína, negyeddöntő15.00 és 16.45: Labdarúgás, FIFA U-17 Világkupa, Egyesült Arab Emirátusok, negyeddöntő21.00: Boksz
Eurosport 29.00, 1... |
2013-11-01 07:51:07 |
|
|
|
|
|
|
... forduló, Granada-Atlético Madrid22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, 11. forduló, Athletic Bilbao-Elche
SportKlub20.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, 10. forduló, AS Roma-Chievo
Eurosport8.30 és 12.00: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína, negyeddöntő
Eurosport 27.30 és 12.00: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína, negyeddöntő
Digisport 110.30: Tenisz, ATP Masters... |
|
2013-10-31 08:01:15 |
|
|
|
|
|
|
... Labdarúgás, Spanyol bajnokság, 11. forduló, Real Madrid-Sevilla
Sport 216.00: Tenisz, WTA Bajnokok Tornája, Szófia, 2. nap
Sportklub20.15: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-SS Lazio
Eurosport8.45 és 12.00: Sznúker, Nemzetközi bajnokság, Kína, 4. nap
Eurosport 27.30 és 12.00: Sznúker, Nemzetközi bajnokság, Kína, 4. nap18.00: Labdarúgás, Ekstraklasa, Lengyelország, 1... |
|
2013-10-30 08:23:30 |
|
|
|
|
|
|
... WTA Bajnokok Tornája, Szófia, 1. nap18.45: Kosárlabda, Eurokupa, 2. forduló, Alba Fehérvár-Himik Juzsnij
Sportklub20.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Internazionale
Eurosport8.30 és 12.00: Sznúker, Nemzetközi bajnokság, Kína, 3. nap17.00: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Egyesült Arab Emírségek, nyolcaddönő
Eurosport 27.30 és 12.00: Sznúker, Nemzetközi b... |
2013-10-29 08:01:10 |
|
|
|
|
|
|
... hétfő:
--------------------
Sport 122.00: Labdarúgás, Spanyol bajnokság, 10. forduló, Getafe-Athletic Bilbao
Sport 220.30: Kosárlabda, Adria-liga, 5. forduló, Crvena zvezda - Szolnoki Olaj
Eurosport8.30 és 12.30: Sznúker, Nemzetközi bajnokság, Kína, 2. nap16.45: Labdarúgás, FIFA U17-es világbajnokság, Egyesült Arab Emírségek, nyolcaddöntő
Eurosport 213.00... |
2013-10-28 08:41:26 |
|
|
|
|
|
|
... elismerték a sikeres rendezés érdekében tett erőfeszítéseinket".
Az UEFA-delegációt Pierpascal Larotonda projektigazgató vezette. A bejáráson részt vettek az Európa-bajnokságot közvetítő Eurosport televíziós csatorna szakemberei, valamint Tero Auvinen, az UEFA stadionszakértője és Andrew Scott, az UEFA televíziós szakembere.
Az UEFA tavaly ítélte Magyarországnak a 2014-e... |
2013-10-08 13:40:59 |
|
|
|
|
|
|
... Kerékpár, vb, Firenze, férfi U23 mezőnyverseny
Sport212.30: Tenisz, ATP-verseny, Kuala Lumpur, negyeddöntő
SportKlub19.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Bastia
Eurosport111.45: Műkorcsolya, Oberstdorf, férfi rövidprogram15.45: Műkorcsolya, Oberstdorf, páros kűr21.00: Ökölvívás, profi gála, Aydin-Mendoza, Franciaország
Eurosport218.30: Labdarúgás, német ... |
2013-09-27 08:01:15 |
|
|
|
|
|
|
... csütörtök:
--------------------------
Sport222.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Espanyol
SportKlub20.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Fiorentina
Eurosport18.30: Strandfoci, Vk, negyeddöntő, Oroszország-Irán, Franciaország14.30: Műkorcsolya, Oberstdorf, női rövidprogram18.00: Műkorcsolya, Oberstdorf, páros rövidprogram21.30: Műkorcsol... |
2013-09-26 07:04:45 |
|
|
|
|