Enneagram - Hetes Archetípus Szintjei

1. szint: Az elragadtatott életigenlő

A legegészségesebb Heteseknek van elég bizalmuk a valósághoz, ezért úgy tudnak érintkezni a környezettel, hogy nem próbálnak mindig valamiféle ellátást szerezni maguknak b...
2019-01-15 12:48:51
Tejfölös csodabogár
Hozzávalók:

20 dkg liszt
1 tasak sütőpor
1 csipet só
2 közepes tojás
30 dkg cukor
1 nagydoboz tejföl (375g)
10 dkg ét tortadara

Elkészítése:

A sütőt előmelegítjük. Egy közepes tepsit (20*34 cm) kikenünk egy
kevés margarinnal és meghintjük liszttel (vagy sütőpapírral kibéleljük).
A lisztet egy tálba szitál...
2018-12-24 05:54:32
A legszebb Szív

A LEGSZEBB SZÍV

Egy napon, egy fiatal megállt egy nagy város központjában és mondogatni kezdte a járókelőknek, hogy neki van a legszebb szíve a világon. Nemsokára nagy töm...
2018-12-21 14:45:37
Női kosárlabda EK - Hazai vereséggel búcsúzott a Győr
...
Novemberben a két csapat gironai találkozóján 78-58-as spanyol siker született, a hatodik, utolsó fordulós szerdai mérkőzést a győriek 2 győzelemmel és 3 vereséggel, a vendégek százszázalékos mérleggel várták.
A találkozón a nagyszünetben még döntetlen volt az állás (34-34), ám a harmadik negyedben összeomlott a Cargo, amely csoportharmadikként zárt.
Az EK-mezőny tí...
2018-12-12 20:52:31
Női kosárlabda EK - Nagy csatában nyert a DVTK
...
A miskolci gárda négy győzelemmel és egy vereséggel, biztos továbbjutóként várta az összecsapást, míg a vendégek három siker mellett kétszer kaptak ki. A két csapat velencei összecsapásán 92-75-ös olasz siker született.
A szerdai mérkőzés legeredményesebbje a DVTK szerb játékosa, Maja Skoric lett 17 ponttal.

1 Adventtől karácsonyig - avagy a karácsonyi ünnep története

2 Advent: Jézus eljövetelére való felkészülés...

2018-11-30 13:00:36
1 2 3 ............................180 181 ..............270 271 ..............359 360 361
Címkék: Hetes Archetípus Szintjei, Dsida Jenő, LEGSZEBB SZÍV, Maja Skoric, Európa Kupa, Köszönöm Istenem, TISZTELET AZ ÉVEKNEK, ADVENTTŐL KARÁCSONYIG, SÓHAJOK VERSEKBEN, legszebb Szív, elragadtatott életigenlő, legegészségesebb Heteseknek, sütőt előmelegítjük, közepes tepsit, tálba szitál, fiatal megállt, nagy város, legszebb szíve, vendégek százszázalékos, harmadik negyedben, miskolci gárda, vendégek három, szerdai mérkőzés, karácsonyi ünnep, kicsiny házikó, hulló falevél, legegészségesebb, százszázalékos, továbbjutóként, elragadtatott, előmelegítjük, összecsapásán, nagyszünetben, találkozóján, központjában, összecsapást, eljövetelére, sütőpapírral, járókelőknek, környezettel, slideplayer, margarinnal, karácsonyig, édesanyámat, győzelemmel, összeomlott, novemberben, tűzhelyének, szeretettel, elkészítése, felkészülés, valósághoz, heteseknek, vereséggel, találkozón, kosárlabda, naphosszat, életigenlő, aaaaaaaadr, csodabogár, kibéleljük, meghintjük, archetípus, mondogatni, hozzávalók, karácsonyi, valamiféle, érintkezni, árnyékában,