- Ó, persze, minden évben.
- És mindig meztelenül fut?
- Hogyne, így nagyobb a szabadságérzetem és ez erőt ad nekem.
- Ruhával a kézben?
- Igen, mert a futam végén egyszerűen felöltözöm, beszállok a kocsiba és hazamegyek.
- És mindig óvszerben fut?
- Nem, csak ha esik...

Egy székely atyafit megszólít egy utazó:
- Mondja...
2023-08-30 22:15:57
Kezdődjön jól ez a hónap is - A nyár humora

KEZDŐDJÖN JÓL EZ A HÓNAP IS - A NYÁR HUMO...

Kiss Norbert nyerte a kamionosok második futamát
Kiss Norbert, a Révész Truck Racing Team kétszeres Európa-bajnok versenyzője nyerte a gyorsasági kamion Eb magyarországi állomásának második futamát a Hungaroringen zárt kapuk mögött zajló Super Racing Festival szombati napján.
A 35 éves szombathelyi pilóta a hetedik helyről rajtolva diadalmaskodott a kétszer is félbeszakított és újraindított viadalon. Kiss mögött a cseh Adam ...
2020-10-18 13:47:04
Fogaskerék futam

...
2020-09-25 06:11:15
Süsü keselyűk - Teszt
... lényeg hogy, ne kerüljek veszélybe

d. mindig is érdekeltek más bolygók , egyszer ha lenne lehetőségem , elutaznék valamelyikre

7) Ha elhívnának a Flúgos futam autóversenyre , Te mit tartanál a legfontosabbnak?

a. különféle tervek , ötletek , ezekkel hátráltassam a többi versenyzőt

b. nem igazán érdekel , hogy nyerjek
|...
2020-09-17 09:39:17
Süsü keselyűk - Karakterek
... galambot. Így egymást kezdték akadályozni. A galambnak meg könnyű volt elmenekülni. HAHA

Gézengúz Guszti már többször is bátor férfit akart belőle faragni.
Rátérve A Flúgos futam (Wacky Races) című rajzfilmsorozatra.

A története amúgy elég egyértelmű , ha nem ismerné valaki ,

ugyanis már a címe is elárulja. Gézengúz Guszti és kutyája Mardel m...
2020-09-15 09:57:22
Tóth Árpád - Régi dallamok
... szemmel, halkan
Lefogom ábrán...
2020-09-05 15:09:56
Spanyol Nagydíj - Hamilton volt a leggyorsabb a harmadik szabadedzésen, változatlan a Mercedes fölénye
... 1.17:7...
2020-08-15 13:41:45
1 2 3 .......................143 144 ............214 215 ............285 286 287
Címkék: Duna Arénában, Nemzetközi Úszóliga, Kiss Norbert, Tóth Árpád, Spanyol Nagydíj, KEZDŐDJÖN JÓL EZ HÓNAP IS, NYÁR HUMO, Hosszú Katinka, Lovanovszky Maxim, Révész Truck Racing Team, Super Racing Festival, Gézengúz Guszti, Wacky Races, nyár humora, kamionosok második, harmadik szabadedzésen, futam végén, székely atyafit, gyorsasági kamion, hetedik helyről, cseh Adam, többi versenyzőt, története amúgy, szabadságérzetem, legfontosabbnak, diadalmaskodott, félbeszakított, szabadedzésen, hungaroringen, magyarországi, autóversenyre, szombathelyi, hátráltassam, valamelyikre, újraindított, versenyzője, leggyorsabb, változatlan, lovanovszky, elmenekülni, lehetőségem, akadályozni, állomásának, karakterek, egyszerűen, meztelenül, érdekeltek, elhívnának, versenyzőt, hazamegyek, gyorsúszás, kamionosok, gyorsasági, fogaskerék, eredményei, nemzetközi, felöltözöm, egyértelmű, fordulója, versenyen, veszélybe, wixstatic, originals, kezdődjön, elutaznék, óvszerben, különféle, beszállok, története, kétszeres, megszólít,