Férfi vízilabda BL - Simán nyert az FTC, súlyos egri vereség
... pont nélküli belgrádi együttes vendégeként diadalmaskodott, addig a hevesi gárda a százszázalékos, nyolcszoros bajnok Pro Recco vendégeként maradt alul.
Sikerével a Ferencváros hatpontosra növelte előnyét az ötödik Egerrel szemben, azaz jelentős fórhoz jutott a sorozat nyolcas döntőjébe jutásért folyó versenyfutásban.
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 6. forduló:
A...
2019-01-09 21:53:11
Jégkorong Erste Liga - Az FTC kikapott Csíkszeredán
...
A listavezető hatpontosra növelte előnyét a zöld-fehérekkel szemben.
Eredmény (a sorozat honlapjáról):Sport Club Csíkszereda (román) - FTC-Telekom 3-2 (0-0, 1-1, 2-1)EV Vienna Capitals II (osztrák)-Dunaújvárosi Acélbikák 11-4 (4-2, 6-1, 1-1)Fehérvári Titánok-Gyergyói HK (román) 4-1 (0-0, 1-0, 3-1)Schiller-Vasas HC - UTE 1-4 (0-1, 1-1, 0-2)DEAC-Hokiklub Budapest 10-1 (3-0...
2018-11-30 21:31:48
Női kosárlabda Euroliga - Szekszárdi győzelem a selejtezőben
... vendégek nagyon elbizonytalanodtak. Tizenhárom pontos hátrányt ledolgozva a második negyed hetedik percében egyenlített a Szekszárd, amely a vezetést is átvette és a nagyszünet előtt hatpontosra növelte előnyét.
A pihenőt követően 34-28-ról indult a játék. A bajnoki ezüstérmes tolnaiak továbbra is jól játszottak, és a harmadik szakaszt is megnyerték. A negyedik negyed elején ...
2018-10-10 20:52:12
1
Címkék: Jégkorong Erste Liga, Férfi Bajnokok Ligája, Sport Club Csíkszereda, Vienna Capitals II, Fehérvári Titánok-Gyergyói HK, Schiller-Vasas HC, DEAC-Hokiklub Budapest, hevesi gárda, ötödik Egerrel, sorozat nyolcas, listavezető hatpontosra, zöld-fehérekkel szemben, sorozat honlapjáról, második negyed, nagyszünet előtt, pihenőt követően, bajnoki ezüstérmes, harmadik szakaszt, negyedik negyed, diadalmaskodott, versenyfutásban, százszázalékos, dunaújvárosi, csíkszeredán, selejtezőben, honlapjáról, csíkszereda, hatpontosra, egyenlített, ferencváros, listavezető, vendégeként, nyolcszoros, szekszárdi, ledolgozva, kosárlabda, tizenhárom, nagyszünet, ezüstérmes, csoportkör, játszottak, megnyerték, fehérekkel, sikerével, vízilabda, szekszárd, jégkorong, acélbikák, döntőjébe, fehérvári, jelentős, hokiklub, capitals, schiller, gyergyói, jutásért, bajnokok, eredmény, kikapott, követően, euroliga, budapest, tolnaiak, továbbra, negyedik, szakaszt, harmadik, vezetést, győzelem, belgrádi, hátrányt,