Kovács Katalin ismétlés
... magam, eltekintve a hatalmas súlytól a tüdőmon és a testemen körben, cigiztem is, már ahogyan tudtam tölteni, de sajnos, nekem ez nem megy. Meglepődve tapasztaltam, már a magyar nóta versenyen is, hogy ismét a hatvanas évek elejére éltek a miskolci-kiliániak nemi gyalázó tetteivel, Kovács Erzsihez, Kovács nevekhez, melyek varrónősége idejét Kovács Katalin főszereplőik helyett az ...
2023-12-30 23:59:11
Légy hű mindhalálig
... az, hogy jól éljük az életet. Éljétek jól; ez a lényeg! Ha ez sikerül, meglátjátok, hogy meghalni nem más, mint lezárni az élet történetét. Ha a fő gondod az, hogy becsülettel fuss a versenyen, akkor örömmel fogod befejezni a pályát. A haldoklást hagyhatod, amíg eljön az ideje, ha addig gondoskodsz az élőkről, amíg az élni való idő tart.
Van egy kegyelem, amire ma nincs szüks...
2023-12-29 22:09:56
Erdélyi lány nyert a Miss Universe Hungaryszépségversenyen

ERDÉLYI LÁNY NYERT A MISS UN...
2023-10-03 20:45:37
Most élsz, most örülj, hogy szép a nyár...
... ellentmondást nem tűrve kituszkolja a férfit a hátsó ablakon, aki egy utcai maratoni futóverseny kellős közepébe csöppen.
A mellette futó férfi megkérdi:
- Máskor is futott már ezen a versenyen?
- Ó, persze, minden évben.
- És mindig meztelenül fut?
- Hogyne, így nagyobb a szabadságérzetem és ez erőt ad nekem.
- Ruhával a kézben?
- Igen, mert a f...
2023-08-30 22:15:57
Kezdődjön jól ez a hónap is - A nyár humora

KEZDŐDJÖN JÓL EZ A HÓNAP IS - A NYÁR HUMO...

102 éve született Radnai György
... énektanár mellett Nádasdy Kálmán és Pless László növendéke lett. Huszonnyolc évesen, nem sokkal a vasfüggöny lehullása előtt még egyszer kijutott Nyugatra, 1947-ben a Genfi Nemzetközi Zenei Versenyen második díjat nyert. Tóth Aladár ezután szerződtette az Operaházhoz a Zeneakadémiát nem végzett fiatalembert.

Neményi Lili és Radnay György a Háry Jánosban (1962)...
2022-08-07 20:30:22
516 hajó vesz részt a versenyen, fedélzetükön 2520 vitorláz
...516 hajó vesz részt a versenyen, fedélzetükön 2520 vitorlázóval. 11 külföldi egység is rajthoz állt, a leggyorsabb hajók, a végső győzelemre legesélyesebb katamaránok (belőlük 16 van a mezőnyben) várhatóan már csütörtök este befuthatnak a célba.
...
2022-07-14 20:49:24
Ötvenegy éves korában elhunyt Csollány Szilveszter olimpiai

ÖTVENEGY ESZTENDŐS KORÁBAN ELHUNYT CSOLLÁNY SZILVESZTER OLIMPIAI BAJNOK TORNÁSZ

51 éves korában elhunyt Csollány Szilveszter. Az olimp...
2022-01-25 19:00:53
1 2 3 .............326 327 .......490 491 .......652 653 654
Címkék: Kovács Katalin, Miss Universe Hungaryszépségversenyen, Reményik Sándor, Lackfi János, Radnai György, Csollány Szilveszter, Kovács Erzsihez, ERDÉLYI LÁNY NYERT MISS UN, KEZDŐDJÖN JÓL EZ HÓNAP IS, NYÁR HUMO, LACKFI JÁNOS VERSEI, Nádasdy Kálmán, Pless László, Genfi Nemzetközi Zenei Versenyen, Tóth Aladár, Neményi Lili, Radnay György, Háry Jánosban, ÖTVENEGY ESZTENDŐS KORÁBAN ELHUNYT CSOLLÁNY SZILVESZTER OLIMPIAI BAJNOK TORNÁSZ, nyár humora, hatalmas súlytól, testemen körben, magyar nóta, hatvanas évek, élet történetét, haldoklást hagyhatod, élni való, hátsó ablakon, utcai maratoni, mellette futó, versenyen kívül, novemberi ibolyát, sértő zajtól, vasfüggöny lehullása, leggyorsabb hajók, végső győzelemre, szabadságérzetem, legesélyesebb, zeneakadémiát, ellentmondást, szerződtette, fedélzetükön, főszereplőik, debreceninap, vitorlázóval, fiatalembert, tapasztaltam, leggyorsabb, huszonnyolc, kituszkolja, szilveszter, operaházhoz, futóverseny, katamaránok, dicsőségtől, mindhalálig, gondoskodsz, varrónősége,