Jégkorong Erste Liga - Hosszabbításban nyert kilencgólos meccset az Újpest

Jégkorong Erste Liga - Könnyedén nyert Brassóban a Csíkszereda
... DEAC

9...
2019-10-07 20:52:22
Jégkorong Erste Liga - Első vereségét szenvedte el a Csíkszereda
... debreceniek a 41. percben két gólt szereztek, a 46. percben pedig már hárommal vezettek. A csíki együttes nyolc győzelem után kapott ki.
A címvédő FTC kiütéses győzelmet aratott a Hokiklub Budapest felett, a Fehérvári Titánok hosszabbítás utánkerekedett vendéglátója, a Vasas fölé.
Eredmények:Sport Club Csíkszereda (román)-DEAC 0-3 (0-0, 0-0, 0-3)Schiller-Vasas HC - Fehér...
2019-10-06 20:42:09
Jégkorong Erste Liga - Nem bírt a Gyergyóval a Hokiklub
...

Eredmények (a liga honlapjáról):Hokiklub Budapest-Gyergyói HK (román) 1-2 (0-0, 1-1, 0-1)
korábban:Corona Brasov (román)-Dunaújvárosi Acélbikák 9-2 (3-0, 5-1, 1-1)
A tabella: 1. FTC-Telekom

106 2 1 147-2023 pont 2. Sport Club Csíkszereda
85 3 - -41-2121 3. Corona Brasov

96 - 1 241-2519 4. Dunaújvárosi Acélbi...
2019-10-05 20:22:51
Jégkorong Erste Liga - Kiütötték a Dunaújvárost Brassóban
...
A brassói együttes egymás után ötödik találkozóját nyerte a sorozatban.
Eredmények (a liga honlapjáról):Corona Brasov (román)-Dunaújvárosi Acélbikák 9-2 (3-0, 5-1, 1-1)
később:Hokiklub Budapest-Gyergyói HK (román) 18.00...
2019-10-05 19:51:57
Jégkorong Erste Liga - Simán nyert otthon az Újpest
...
A találkozó a jégcsarnok hanghibája miatt 45 perc csúszással kezdődött.

Eredmények (a liga honlapjáról):UTE-Hokiklub Budapest 5-1 (1-1, 3-0, 1-0) Fehérvári Titánok-Gyergyói HK (román) 4-3 (2-1, 1-1, 1-1)
korábban: SC Csíkszereda (román)-Dunaújvárosi Acélbikák 5-3 (1-0, 3-2, 1-1) Corona Brasov (román)-DEAC 3-1 (1-0, 2-0, 0-1) Schiller-Vasas HC - FTC-Telek...
2019-10-04 21:03:12
Jégkorong Erste Liga - Hátrányból fordítva nyert idegenben a Ferencváros
... Csíkszereda (román)-Dunaújvárosi Acélbikák 5-3 (1-0, 3-2, 1...

... eddig éllovas FTC-t.
Eredmények (a magyar szövetség honlapjáról):FTC-Telekom - Dunaújvárosi Acélbikák 1-3 (0-0, 0-1, 0-2)Gyergyói HK (román)-Corona Brasov (román) 4-9 (1-4, 1-1, 2-4)Hokiklub Budapest-SC Csíkszereda (román) 1-4 (1-0, 0-0, 0-4)Újpesti TE - Schiller-Vasas HC 4-3 (1-0, 1-2, 1-1, 0-0, 1-0) - szétlövéssel
A tabella: 1. Dunaújvárosi Acélbikák 66 - - -32-1018 po...
2019-09-29 21:12:41
1 2 3 ..9 10 11 12 ..17 18 .22 23 24
Címkék: Jégkorong Erste Liga, Dunaújvárost Brassóban, Hokiklub Budapest, Fehérvári Titánok, Sport Club Csíkszereda, Schiller-Vasas HC, Hokiklub Budapest-Gyergyói HK, Corona Brasov, Dunaújvárosi Acélbi, UTE-Hokiklub Budapest, Fehérvári Titánok-Gyergyói HK, Gyergyói HK, Dunaújvárosi Acélbikák, Hokiklub Budapest-SC Csíkszereda, Újpesti TE, csíki együttes, liga honlapjáról, brassói együttes, jégcsarnok hanghibája, magyar szövetség, hosszabbításban, utánkerekedett, dunaújvárosi, dunaújvárost, találkozóját, szétlövéssel, hosszabbítás, vendéglátója, ferencváros, csíkszereda, debrecenben, honlapjáról, kilencgólos, debreceniek, eredmények, sorozatban, hátrányból, csúszással, jégcsarnok, gyergyóval, hanghibája, jégkorong, győzelmet, fehérvári, szereztek, acélbikák, kiütötték, vereségét, szenvedte, könnyedén, brassóban, kezdődött, idegenben, szövetség, találkozó, budapest, schiller, hokiklub, gyergyói, győzelem, kiütéses, kikapott, korábban, fordítva, együttes, hárommal, vezettek, címvédő, győzött, telekom, meccset,