A magyar csapat bevonulása - az addigi legnagyobb számú versenyzővel

Olimpiai bajnokunk Ezen az olimpián is aranyérmes Fuchs Jenő kardvívásban

9 Ferenc József

10 Ferenc Ferdinánd és felesé...
2020-05-07 21:30:51
OLIMPIÁK: Amszterdemtól Londonig
... utódom... Akár ezt a címet is adhatnánk a képnek. Az 5000 méteren győztes Ritola fut elöl, mögötte a 9. aranyérmét méteren megnyerő Nurmi. Nurmi nyert még egy ezüstöt 3000 méteres akadályfutásban.

4 Győztesek - érdekességek
A világot ,,agyonver...
2019-05-02 21:30:51
In-Kal helyett ugyanaz?

2011. január 02. 12:48
Hunhír.info

Szolgálatba léptek az első önkéntes tartalékos katonák vasárnap a fővárosban. A katonák az ezidáig komoly nemzetbiztonsági kockázatot jelentő, a jeruzsálemi rendőrfőnök magyarországi köreihez köthető magánhadsereg embereit váltották fel.
hunhír.info

Ennek ellenére vannak olyan hang...
2011-01-02 20:39:31
1
Címkék: Amszterdemtól Londonig, Fuchs Jenő, Ferenc József, Ferenc Ferdinánd, magyar csapat, addigi legnagyobb, 5000 méteren, ezüstöt 3000, világot &#8222, első önkéntes, ezidáig komoly, jeruzsálemi rendőrfőnök, nemzetbiztonsági, akadályfutásban, világháborúban, magánhadsereg, amszterdemtól, magyarországi, versenyzővel, kardvívásban, magyarország, érdekességek, jeruzsálemi, szolgálatba, slideplayer, rendőrfőnök, aranyérmét, fővárosban, tartalékos, aranyérmes, megnyitják, legnagyobb, stockholmi, kockázatot, főbejárata, bevonulása, győztesek, ferdinánd, bajnokunk, széchenyi, váltották, adhatnánk, vasárnap, embereit, londonig, olimpiák, ellenére, megnyerő, agyonver, köreihez, olimpián, önkéntes, olimpiai, ezüstöt, jelentő, méteren, katonák, győztes, mögötte, méteres, ezidáig, világot, helyett, köthető, ugyanaz, rdekess, játékok, komoly, csapat, magyar, ztesek,