Férfi kosárlabda NB I - A vasi rangadó után is veretlen hazai pályán a Körmend
... 22 pontig jutott.
A körmendiek a bajnokságban február elseje óta veretlenek, hazai pályán pedig tavaly június közepén, a bronzcsata során kaptak ki legutóbb.
Eredmények, középszakasz:
felsőház:Egis Körmend - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 95-88 (24-20, 26-19, 22-25, 23-24)
A tabella: 1.Egis Körmend

33 -271-242
52 pont 2.Falco KC Szo...
2019-04-21 22:06:38
Férfi kosárlabda NB I - A Szolnok kikapott Jászberényben
... vendégcsapat hiába zárkózott fel a 12 ponttal megnyert harmadik negyedben, majd vezetett a záró felvonás előtt, a házigazdák ismét ponterősen játszottak, és végül győztek. Az Olaj a középszakaszban harmadik mérkőzésén a második vereségét szenvedte el.
felsőház:
---------JP Auto-JKSE - Szolnoki Olaj KK 90-82 (25-22, 25-19, 14-26, 26-15)...
2019-04-21 21:44:37
Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap, hétfő
... La Liga, Rayo Vallecano-Huesca20.30: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Real Sociedad
április 21., vasárnap:
----------------------
M4 Sport15.45: Kosárlabda, férfi NB I, középszakasz, Körmend-Szombathely17.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Gyirmót FC Győr-Vasas
Sport 115.15: Labdarúgás, Bundesliga, Freiburg-Dortmund17.45: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha-Hannover...
2019-04-19 08:01:11
Férfi kosárlabda NB I - Körmendi siker a felsőházban
...
Eredmény:
középszakasz, felsőház:Egis Körmend - Pécsi VSK-Veolia 84-70 (26-22, 25-18, 16-16, 17-14)

A tabella:1. Egis Körmend

22 -176-15450 pont2. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely33 -282-222493. Szolnoki Olaj KK

21 1142-162494. JP Auto-Jászberényi KSE

2- 2144-183455. Pécsi VS...
2019-04-18 19:41:53
Férfi kosárlabda NB I - Legyőzte a címvédőt a Falco
...
A tavaly ezüstérmes szombathelyieknél az egyaránt válogatott Váradi Benedek 21 pontot, Govens Darrin 17 pontot szerzett.
Eredmények, férfi NB I, középszakasz:
felsőház:Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Szolnoki Olaj KK 96-71 (20-18, 28-19, 31-19, 17-15)
A tabella: 1.Falco KC Szombathely
33 -282-22249 pont 2.Szolnoki Olaj KK

21 1142-16249 3....
2019-04-17 21:42:01
Férfi vízilabda ob I - Magabiztosan nyerte a rangadót a Ferencváros
...
A mérkőzés legjobbja Vámos Márton, a vendégek válogatott balkezese volt három góllal.
E.ON férfi ob I, középszakasz, a 6. fordulóból elhalasztott mérkőzés:
A csoport (felsőház):Szolnoki Dózsa - FTC-Telekom Waterpolo 7-9 (0-1, 3-3, 1-3, 2-2)
később:
középszakasz, 7. forduló:
A csoport (felsőház):A-Híd OSC Újbuda - BVSC-Zugló 19.30Debreceni VSE - ZF-Eg...
2019-04-17 21:38:26
Férfi vízilabda ob I - Rasovic vezérletével győzött az Eger
... hevesiek szerb légiósa, Strahinja Rasovic volt hat góllal.
Továbbra is százszázalékos a felsőházban az OSC, amely ezúttal a BVSC-t győzte le fölényesen.
E.ON férfi ob I,
A csoport (felsőház):A-Híd OSC Újbuda - BVSC-Zugló 17-10 (5-1, 4-3, 4-2, 4-4)Debreceni VSE - ZF-Eger 11-12 (3-0, 4-5, 1-4, 3-3)
korábban:
a 6. fordulóból el...
2019-04-17 21:26:44
Férfi vízilabda ob I - Nem bírt egymással a Miskolc és az Eger
...
Eredmények, E.ON férfi vízilabda ob I, középszakasz, 5. forduló:
A csoport (felsőház):PannErgy-Miskolci VLC - ZF-Eger 6-6 (0-2, 1-1, 2-1, 3-2)
korábban:Debreceni VSE - FTC-Telekom Waterpolo 9-16 (1-5, 3-5, 3-4, 2-2)RacioNet-Honvéd - A-Híd OSC Újbuda 2-11 (1-1, 0-2, 0-3, 1-5)BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa 14-15 (2-5, 3-5, 4-2, 5-3)
A tabella: 1.A-Híd OSC Újbuda...
2019-03-23 21:52:46
Férfi vízilabda ob I - Hengerelt az éllovas OSC
...
Az újbudai együttes ezzel továbbra is százszázalékos a bajnoki idényben.

A csoport (felsőház):Debreceni VSE - FTC-Telekom Waterpolo 9-16 (1-5, 3-5, 3-4, 2-2)RacioNet-Honvéd - A-Híd OSC Újbuda 2-11 (1-1, 0-2, 0-3, 1-5)
korábban:BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa 14-15 (2-5, 3-5, 4-2, 5-3)
későb...
2019-03-23 20:32:47
Férfi vízilabda ob I - Otthon kapott ki a Vasas
...

Eredmény, E.ON férfi vízilabda ob I, középszakasz, 5. forduló:
B csoport (alsóház):VasasPlaket-Metalcom Szentes 5-10 (1-2, 2-4, 1-1, 1-3)
korábban:Kaposvári VK - PVSK-Mecsek Füszért 11-11 (2-3, 3-3, 3-5, 3-0)AVUS Szombathely-UVSE Hunguest Hotels 11-11 (1-2, 3-4, 6-3, 1-2)KSI-Tatabánya 10-8 (0-3, 3-2, 4-1, 3-2)
A tabella: 1.PVSK-Mecsek Füszért

5...
2019-03-23 19:42:33
1 2 3 ......25 26 ...37 38 ...49 50 51
Címkék: Egis Körmend, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely, Falco KC Szo, Szolnoki Olaj KK, Rayo Vallecano-Huesca20, Barcelona-Real Sociedad, Merkantil Bank Liga, Gyirmót FC Győr-Vasas, Pécsi VSK-Veolia, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely33, Auto-Jászberényi KSE, Pécsi VS, Váradi Benedek, Govens Darrin, Falco KC Szombathely, Vámos Márton, Szolnoki Dózsa, FTC-Telekom Waterpolo, A-Híd OSC Újbuda, Strahinja Rasovic, Debreceni VSE, PannErgy-Miskolci VLC, VasasPlaket-Metalcom Szentes, Kaposvári VK, PVSK-Mecsek Füszért, AVUS Szombathely-UVSE Hunguest Hotels, vasi rangadó, bajnokságban február, bronzcsata során, záró felvonás, házigazdák ismét, középszakaszban harmadik, második vereségét, tavaly ezüstérmes, egyaránt válogatott, mérkőzés legjobbja, vendégek válogatott, újbudai együttes, bajnoki idényben, középszakaszban, százszázalékos, jászberényben, középszakasz, elhalasztott, magabiztosan, vezérletével, vendégcsapat, bajnokságban, ferencváros, felsőházban, vasasplaket, szombathely, jászberényi, eredmények,