Férfi kosárlabda NB I - Kaposváron minden játékos szerződését felbontják
... Johnson pedig egyértelműen kijelentette, hogy a magyarországinál erősebb bajnokságba vágyik.
Az alapszakaszban a Kaposvár 11 győze...
2019-06-18 10:41:10
Férfi kosárlabda NB I - A Körmend lesz a Falco ellenfele a döntőben
... győzelméig tartó párharc végeredménye: 3-2 a Körmend javára.
A mezőny legeredményesebb játékosa a házigazdák amerikai légiósa, Leyton Hammonds volt 29 ponttal.
Az alap- és középszakasz-győztes körmendiek már 2-0-ra vezettek a párharcban, de a PVSK egyenlíteni tudott. Az utolsó mérkőzés a vártnál simábban alakult, szinte végig a vasiak akarata érvényesült, mind a négy neg...
2019-06-12 20:29:39
Férfi kosárlabda NB I - Vendéggyőzelem Sopronban
... 100-100-as eredménnyel zárult, majd az első ráadásban sem dőlt el az összecsapás. A második hosszabbítás 107-107-ről indult, végül a paksi csapat hét ponttal győzött.
Eredmény, középszakasz, középház (6-10. hely):Sopron KC-Atomerőmű SE 112-119 (26-12, 27-34, 22-26, 25-28, 7-7, 5-12), kétszeri hosszabbítás után
A tabella: 1.Atomerőmű SE

64 2604-537...
2019-05-04 20:51:49
Férfi kosárlabda NB I - Győzött a Kecskemét és a Szeged
... öt ponttal nyert a Kaposvár ellen. A mezőny legeredményesebb játékosa a szegedi Juhos Levente volt húsz ponttal, csapata sorozatban negyedszer győzött hazai pályán.
Eredmények, középszakasz:
középház (6-10. hely):KTE-Duna Aszfalt - Zalakerámia ZTE KK 98-95 (33-18, 24-23, 21-34, 20-20)
...
Eredmények, középszakasz, felsőház:JP Auto-JKSE - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 57-78 (19-19, 17-13, 8-25, 13-21)
korábban:Pécsi VSK-Veolia - Szolnoki Olaj KK 108-87 (30-16, 33-22, 23-24, 22-25)

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap
... bajnokság, Alavés-Real Sociedad20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Barcelona
május 5., vasárnap:
-------------------
M4 Sport16.00: Kosárlabda, férfi NB I, középszakasz, Falco-PVSK17.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Vasas-Budaörs
Sport 1 2.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Ottawa 8.30: Jégkorong, divízió 1/A vb, Nurszultan, Szlovénia-Litvánia12....
2019-05-02 20:23:37
Férfi kosárlabda NB I - Súlyos szolnoki vereség Pécsett
...
A Szolnok sorozatban hetedik idegenbeli bajnoki meccsét veszítette el.
Eredmény, középszakasz, felsőház:Pécsi VSK-Veolia - Szolnoki Olaj KK 108-87 (30-16, 33-22, 23-24, 22-25)
később:JP Auto-JKSE - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 19.00...
2019-05-02 19:53:38
Férfi kosárlabda NB I - Sopronban győzött a DEAC
...
Férfi NB I, középszakasz, középház (6-10. helyért):Sopron KC-DEAC 82-99 (27-12, 16-25, 19-32, 20-30)

...
A KTE a Debrecen otthonában tudott győzni szoros meccsen, öt ponttal.
felsőház:Pécsi VSK-Veolia - JP Auto-JKSE 77-56 (23-9, 18-14, 22-17, 14-16)
korábban:Szolnoki Olaj KK-Egis Körmend 88-84 (19-20, 31-23, 18-15, 20-26)

43 1355-330

42 2312-336...
2019-04-24 21:07:43
Férfi kosárlabda NB I - Szolnokon szakadt meg a Körmend remek sorozata
...
A mezőny legjobbja a szolnoki Vojvoda Dávid volt 35 ponttal.
A Körmend legutóbb február elsején veszített bajnoki meccset.
felsőház:Szolnoki Olaj KK-Egis Körmend 88-84 (19-20, 31-23, 18-15, 20-26)
később:
felsőház:Pécsi VSK-Veolia - JP Auto-JKSE
középház:Sopron KC-Zalakerámia ZTE KKDebreceni EAC - KTE-Duna Aszfalt
a...
2019-04-24 21:03:39
1 2 3 ......25 26 ....38 39 ....50 51 52
Címkék: Vendéggyőzelem Sopronban, Leyton Hammonds, Sopron KC-Atomerőmű SE, Atomerőmű SE, Juhos Levente, KTE-Duna Aszfalt, Zalakerámia ZTE KK, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely, Pécsi VSK-Veolia, Szolnoki Olaj KK, Egis Körmend, Falco KC Szombathely, Alavés-Real Sociedad20, Celta Vigo-Barcelona, Merkantil Bank Liga, Fight Night, Férfi NB, Sopron KC-DEAC, Sopron KC, Szolnoki Olaj KK-Egis Körmend, Vojvoda Dávid, Sopron KC-Zalakerámia ZTE KKDebreceni EAC, magyarországinál erősebb, mezőny legeredményesebb, házigazdák amerikai, utolsó mérkőzés, vártnál simábban, vasiak akarata, első ráadásban, második hosszabbítás, paksi csapat, szegedi Juhos, mezőny legjobbja, szolnoki Vojvoda, magyarországinál, legeredményesebb, alapszakaszban, vendéggyőzelem, jászberényben, végeredménye, középszakasz, egyértelműen, kijelentette, hosszabbítás, szombathely, érvényesült, zalakerámia, összecsapás, kkdebreceni, szerződését, eredménnyel, egyenlíteni, bajnokságba, kosárlabda, eredmények, nurszultan, felbontják, sorozatban, kaposváron,