Férfi vízilabda ob I - Megvan a KSI első győzelme
...
A KSI 19. bajnoki fellépése hozta meg a sikert, sorozatban 18 elveszített meccs után.
Eredmény, E.ON férfi vízilabda ob I, középszakasz, 5. forduló:
B csoport (alsóház):KSI-Tatabánya 10-8 (0-3, 3-2, 4-1, 3-2)
később:Kaposvári VK - PVSK-Mecsek Füszért 16.00AVUS Szombathely-UVSE Hunguest Hotels 16.00VasasPlaket-Metalcom Szentes 18.00
A csoport (felsőház):BV...
2019-03-23 16:22:27
Férfi vízilabda ob I - Az OSC legyőzte a címvédő Ferencvárost
... nagyszünetben két góllal vezetett. Az OSC azonban ezt követően egy 4-0-s rohammal a maga javára fordította az összecsapást, s a hajrában megőrizte előnyét.
E.ON férfi vízilabda ob I, középszakasz, a 4. fordulóból elhalasztott mérkőzés:
A csoport (felsőház): FTC-Telekom - A-Híd OSC Újbuda 7-9 (2-1, 3-2, 0-3, 2-3)
korábban:ZF-Eger - Szolnoki Dózsa 6-10 (1-3, 1-2, 3-4...
2019-03-20 20:52:47
Osztrák jégkorongliga - Hajrágólokkal nyert a Fehérvár
... győzött.
A vendég bolzanóiak - akikkel szemben a magyarok 3-3-ra javították idénybeli mérlegüket - sorozatban harmadszor hagyták el vesztesen a jeget.
A Fehérvár AV19 két fordulóval a középszakasz zárása előtt hat ponttal a hatodik a felsőházban, de sikerével egy pontra megközelítette keddi ellenfelét.
Eredmény (a sorozat honlapjáról):Fehérvár AV19-HCB Südtirol Alpe...
2019-03-05 20:26:48
Jégkorong Erste Liga - Előnyben a Csíkszereda a romániai együttesek negyeddöntős párharcában
...
A csíkszeredai együttes a középszakasz zárófordulójában előzte meg erdélyi riválisát, ezzel szerezte meg a pályaelőnyt.
Az egyik fél harmadik sikeréig tartó ütközet pénteken ugyanezen a helyszínen folytatódik.
Erste Liga, negyeddöntő, első mérkőzés:Sport Club Csíkszereda (román)-Corona Brasov (román) 3-0 (0-0, 1-0, 2-0)
később:FTC-Telekom - EV Vienna Capitals I...
2019-02-28 18:32:53
Jégkorong Erste Liga - Nyert és középszakaszgyőztes a Ferencváros
...

Eredmény, középszakasz (a sorozat honlapja szerint):
felsőház:FTC-Telekom - DEAC 3-2 (0-2, 1-0, 2-0)

...
A hazaiak már biztosan lemaradnak a negyeddöntőbe jutásról, amelyért a vendégek még versenyben vannak.
alsóház:Schiller-Vasas HC - Hokiklub Budapest 3-2 (1-0, 0-0, 2-2)

61 - - 5 9-22 5
Az alapszakasz eredményei alapján a felsőház öt együttese 6, 3, 2, 1, illetve 0 ponttal kezdte meg a középszakaszt.
alsóház:Fehérvári Titánok - Schiller-Vasas HC 3-1 (2-0, 0-1, 1-0)
korábban:Gyergyói HK (román)-Hokiklub Budapest 2-5 (0-1, 1-1, 1-3)EV Vienna Capitals II (osztrák)-Dunaú...
2019-02-14 21:42:29
Osztrák jégkorongliga - Vereséggel kezdte a középszakaszt a Fehérvár
...
Ez volt a középszakasz első fordulója.
Eredmény (a sorozat honlapjáról):Moser Medical Graz99ers (osztrák)-Fehérvár AV 19 5-3 (1-1, 3-1, 1-1)-------------------------------- ------------------------------------ a Fehérvár gólszerzői: Stipsicz (17.), Tikkanen (27., 49.)...
2019-02-12 21:33:05
Jégkorong Erste Liga - Fehérváron nyert a Vienna Capitals
...
A székesfehérvári együttesnek ez volt az első veresége a középszakaszban.
Eredmény, Erste Liga, középszakasz, alsóház:Fehérvári Titánok-EV Vienna Capitals II (osztrák) 3-4 (0-0, 2-4, 1-0)

62 3 - 114- 918 pont 2.Gyergyói HK

63 1 - 220-1115 3.Dunaújvárosi Acélbikák
63 - - 317-1811 4.EV Vienna...
2019-02-12 20:53:05
Jégkorong Erste Liga - Továbbra sem bír a Dunaújvárossal a Hokiklub
...
Ez volt a két fél idénybeli ötödik összecsapása a sorozatban, mindannyiszor az Acélbikák ünnepelhettek.
Eredmény, középszakasz, alsóház:Hokiklub Budapest-Dunaújvárosi Acélbikák 3-6 (1-2, 1-3, 1-1)
korábban:Gyergyói HK (román) - Schiller-Vasas HC 3-2 (1-0, 1-1, 0-1, 1-0) - hosszabbítás után
A tabella:1. Fehérvári Titánok

52 3 - -11- 518 pont2. G...
2019-02-11 22:32:41
1 2 3 .5 6 7 8 9 10 11
Címkék: Jégkorong Erste Liga, Kikapott Debrecenben, Vienna Capitals, Kaposvári VK, PVSK-Mecsek Füszért, Szombathely-UVSE Hunguest Hotels, A-Híd OSC Újbuda, Szolnoki Dózsa, Fehérvár AV19, Fehérvár AV19-HCB Südtirol Alpe, Erste Liga, Sport Club Csíkszereda, Corona Brasov, Schiller-Vasas HC, Hokiklub Budapest, Fehérvári Titánok, Gyergyói HK, Vienna Capital, Vienna Capitals II, Moser Medical Graz99ers, Fehérvári Titánok-EV Vienna Capitals II, Dunaújvárosi Acélbikák, Hokiklub Budapest-Dunaújvárosi Acélbikák, címvédő Ferencvárost, romániai együttesek, 4-0-s rohammal, maga javára, hajrában megőrizte, vendég bolzanóiak, magyarok 3-3-ra, középszakasz zárása, pontra megközelítette, sorozat honlapjáról, csíkszeredai együttes, középszakasz zárófordulójában, helyszínen folytatódik, sorozat honlapja, negyeddöntőbe jutásról, alapszakasz eredményei, középszakasz első, székesfehérvári együttesnek, első veresége, zárófordulójában, székesfehérvári, középszakaszban, megközelítette, dunaújvárossal, középszakaszt,