...
2018-03-31 21:44:06
Labdarúgó NB I - Döntetlen Szombathelyen
...
A szombathelyieknek ez volt a negyedik meccsük az ősszel átadott új stadionban, amelyben továbbra is veretlenek (3 győzelem/1 döntetlen). A Debrecen ugyanakkor hat találkozó óta nyeretlen, legutóbb december elején tudott győzni a bajnokságban.
OTP Bank Liga, 24. forduló:Swietelsky-Haladás - Debreceni VSC 1-1 (0-1)------------------------------- -------------Szombathely, ...

11 gólos:
---------Böde (Ferencváros), Eppel (Honvéd), Lanzafame (Honvéd)

10 gólos:
---------Knezevic (Puskás Akadémia)
9 gólos:
--------Koszta (Mezőkövesd), M. Scepovic (Videoton), Ugrai...

FRISS ÜD REGGELT SZÉP TAVASZI NAPOT.
ÁLDOTT NAGY SZOMBATOT KIVÁNOK. ÖSSZE VISSZA IDŐ VAN DE NINCSEN HIDEG. . Puszi.

1 2 3 .1182 1183 1184 ......7897 7898 ....11845 11846 ....15793 15794 15795
Címkék: Labdarúgó NB, Döntetlen Szombathelyen, Bank Liga, Debreceni VSC, Puskás Akadémia, OLYAN NAPOT KIVÁNOK NEKED, MINDEN MÁRA EL KÉPZELTÉL MAGADNAK, FRISS ÜD REGGELT, SZÉP TAVASZI NAPOT, ÁLDOTT NAGY SZOMBATOT KIVÁNOK, ÖSSZE VISSZA IDŐ, NINCSEN HIDEG, BÉKÉS KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK, negyedik meccsük, ősszel átadott, húsvét napfényt, háborgó világban, elvetemült rablót, gonosz ellenség, fwjzjuuxebmzqlxv, ukxokrordutiznq, bcpbnquztpertrw, szombathelyen, maxresdefault, gyűlölködőket, góllövőlista, dezpikjxjmty, bajnokságban, mindenkinek, ferencváros, szeretetben, szombathely, annamarytól, egészségben, jhffdjgnmao, swietelsky, igvzsjzznz, elhurcolta, mezőkövesd, egészséget, elvetemült, kepeslapok, nzripfpwtn, ugyanakkor, stadionban, veretlenek, koldusnak, labdarúgó, keresztje, döntetlen, debreceni, nyeretlen, hazájában, képzeltél, keresztút, szombatot, hqdefault, találkozó, emberfiát, ünnepeket, lanzafame, teremtsen, realattid, szívekbe, mindenki, betegnek, kárhozat, jókedvet, elárulta, rvwsztgf, videoton,