...
2018-12-09 18:06:07
Női kézilabda Eb - Óriási küzdelemben magyar siker a németek ellen
...
A magyar csapat a csoportkörben a C jelű négyes második helyén végzett, majd a középdöntő II. csoportjában pénteken 38-25-re kikapott a címvédő Norvégiától. A válogatott szerdán 18 órától a románokkal találkozik, és továbbra is van esélye a továbbjutásra. Az első két helyezett jut az elődöntőbe, a harmadik pedig az ötödik helyért játszhat.

...
A fővárosiak egymást követő két bajnoki vereség után tudtak ismét győzni, míg a szombathelyiek kilencedik idegenbeli NB I-es találkozójuk után is mindössze egy szerzett ponttal állnak vendégként.
OTP Bank Liga, 17. forduló:MTK Budapest-Szombathelyi Haladás 4-0 (1-0)------------------------------- -------------Új Hidegkuti Nándor Stadion, v.: Karakó

1 2 3 ......10402 10403 ....15604 15605 ...20804 20805 20806
Címkék: Aranyosi Ervin, Labdarúgó NB, Könnyed MTK-siker, Bank Liga, Budapest-Szombathelyi Haladás, Hidegkuti Nándor Stadion, SZÉP ÁLMOKAT, németek ellen, magyar csapat, címvédő Norvégiától, válogatott szerdán, románokkal találkozik, harmadik pedig, ötödik helyért, kontinenstorna győztese, szárnyak tesznek, angyalok szívből, dalnak szólnia, fővárosiak egymást, szombathelyiek kilencedik, szerzett ponttal, szombathelyiek, kontinenstorna, csoportkörben, továbbjutásra, csoportjában, szombathelyi, találkozójuk, zpsulzegsmm, photobucket, elhatározás, küzdelemben, norvégiától, hátralépni, fővárosiak, centerblog, középdöntő, válogatott, románokkal, találkozik, elődöntőbe, kilencedik, vendégként, idegenbeli, decorated, hidegkuti, ítélkezik, hozzátesz, szeretnek, kézilabda, mindössze, gólszerző, helyezett, nagyobbat, labdarúgó, szívéből, tettével, dreamies, kérkedik, hétvégét, életéhez, angyalok, angyallá, aranyosi, győztese, játszhat, továbbra, harmadik, kikapott, szárnyak, pénteken,