Davis Kupa-selejtező - Balázs egyenlített, Fucsovics meccse dönt a továbbjutásról
...
A magyarok előzőleg győzelmi kényszerben voltak, hiszen mindkét hátralévő mérkőzést meg kellett nyerniük a továbbjutáshoz. A világranglistán karriercsúccsal 76. Balázsra tehát nagy nyomás nehezedett, ráadásul ő a pénteki egyesről sem őrizhetett kellemes emlékeket, mivel kikapott Ruben Bemelmanstól.
A magyarok eddig háromszor tudtak fordítani a DK-ban 1-2-es állásról: 199...
2020-03-07 16:32:36
Australian Open - Fucsovics szettelőnyről kikapott Federertől
... Rod Laver Arena zsúfolt lelátói előtt a magyar Davis Kupa-válogatott vezére álomszerűen kezdett, fantasztikus ütésekkel lepte meg 38 éves ellenfelét, frissen mozgott, és a hosszabb labdamenetekben is alig rontott. Az MTK játékosa 3:3-nál elvette Federer adogatását, majd a sajátjait magabiztosan hozva 36 perc alatt szettelőnybe került - harmadik találkozójukon első játszmáját nyert...
2020-01-26 13:48:35
Asztalitenisz-vb - Teljes magyar siker a női egyes selejtezőjében
... meccslabdát még hárított, az ötödiket azonban már nem tudta, így Hartbrich jutott a 128-as elitmezőnybe.
"Igyekeztem minél gyorsabban befejezni a meccset, nem akartam hosszú labdamenetekbe bonyolódni, az egyszerű megoldásokat választottam. Örülök, hogy mindkét mérkőzésemet 4-0-ra sikerült megnyernem" - értékelt Bálint.
"Nagyon örülök, hogy sikerült győznöm, hiszen ellenf...
2019-04-22 16:01:36
Bécsi tenisztorna - Fucsovics kikapott Kukuskintól a negyeddöntőben
... műsorközlő "Jó napot kívánok!"-kal köszöntötte a magyar játékost, aki kicsit ráijesztett szurkolóira azzal, hogy elvesztette az első hat pontot. Később aztán egyre jobban jött ki a hosszú labdamenetekből, 2:2-nél elvette riválisa adogatását, majd következő két szergagémjében hat bréklabdát hárított. Észrevehető volt, hogy a nehéz pillanatokban sem ellenfele hibáira várt, hanem bát...
2018-10-26 16:51:49
Budapesti férfi tenisztorna - Pouille az első bajnok
... Pouille 3:0-ra elhúzott a csaknem 3000 néző között meghúzódó, rendkívül lelkes francia szurkolók örömére, a 2015-ig szlovén színekben indult Bedene pedig gyakran rontott a hosszú labdamenetekben. A francia 5:1-nél a szettért adogatott, ám ellenfele visszabrékelt, feljött 5:3-ra, ahonnan Pouille már kiszerválta a játszmát.
A folytatásban az első kiemelt 1:1-nél "robbantott" -...
2017-04-30 17:12:52
Budapesti férfi tenisztorna - Fucsovics nem bírt Verdascóval
... inkább arra kell játszania, a második szettben tenyeresből már csak oda kaptam a labdát. Edzőmmel, Sávolt Attilával arról a pozitívumról is beszéltünk a meccs után, hogy a 3-4 ütéses labdamenetekből többször én jöttem ki jobban" - mondta Fucsovics az MTI-nek, hozzátéve, évente nagyon kevés ilyen nehéz mérkőzése van, mivel a challenger-tornák alacsonyabb szinten zajlanak.
"El ...
2017-04-26 19:04:33
Bammernak meccslabdája is volt
... többet kockáztatni?
- Bammer az egyik legjobb védekező játékos a mezőnyben, úgyhogy tudtam, ha én nem nyerem meg magamnak a pontokat, ő nem fog segíteni rajtam. Ha hosszú labdamenetekbe bonyolódtunk, azokból ő jött ki győztesen, ezért igyekeztem sokat fellépni a hálóhoz, gyorsítani a pontokat, és az alapvonalról is bátran céloztam az ő szerváinál is.
- Ez so...
2009-05-29 08:12:19
I love Nadal! :)
... szépítést.

Az esőszünet szemmel láthatóan sokat segített a világelsőnek, parádésan kezdett szerválni, de úgy általában is sokkal bátrabb lett a játéka, irányításra törekedett a labdamenetekben, mellyel picit megzavarta Nadalt. A spanyolnak váltania kellett, mert Federer sokkal labdabiztosabbá vált, a szervái neki is feljavultak, de nehezebben hozta adogatásait.
...
2008-07-07 12:15:18
1
Címkék: Davis Kupa-selejtező, Australian Open, Ruben Bemelmanstól, Laver Arena, Davis Kupa-válogatott, Sávolt Attilával, első bajnok, magyarok előzőleg, világranglistán karriercsúccsal, pénteki egyesről, magyarok eddig, magyar Davis, hosszabb labdamenetekben, sajátjait magabiztosan, ötödiket azonban, 128-as elitmezőnybe, egyszerű megoldásokat, magyar játékost, hosszú labdamenetekből, nehéz pillanatokban, csaknem 3000, 2015-ig szlovén, hosszú labdamenetekben, szettért adogatott, első kiemelt, második szettben, meccs után, challenger-tornák alacsonyabb, egyik legjobb, esőszünet szemmel, spanyolnak váltania, szervái neki, labdamenetekben, labdamenetekből, labdabiztosabbá, karriercsúccsal, világranglistán, labdamenetekbe, selejtezőjében, negyeddöntőben, találkozójukon, továbbjutásról, továbbjutáshoz, szergagémjében, asztalitenisz, szettelőnyről, visszabrékelt, pillanatokban, fantasztikus, világelsőnek, meccslabdája, elitmezőnybe, magabiztosan, folytatásban, szettelőnybe, pozitívumról, bemelmanstól, megoldásokat,