USA- Hollandia 2:0
.............
2019-07-07 19:40:13
Százszázalékos teljesítménnyel Eb-negyeddöntős az U17-es ...
Labdarúgás: Százszázalékos teljesítménnyel Eb-negyeddöntős az U17-es válogatott.
Harmadik csoportmérkőzését is megnyerte a magyar válogatott az írországi U17-es labdarúgó Európa-bajnokságon. Preisinger Sándor szövetségi edző együttese egygólos hátrányból verte 3-2-re az oroszokat, így százszázalékos teljesítménnyel jutott a negyeddöntőbe.
A magyar válogatott ...
2019-05-11 08:10:48
Vasárnap a foci V.B. kieső szakaszában büntető párbajok
... passzoltak a 120 perc alatt egymáshoz, amellyel világrekordot állítottak fel.

- Horvátország - Dánia 1:1 Büntetők rúgása után 3:2 lett. Horvátország jutott tovább.

- 2018 Labdarúgás V.B. Teljes eredmények, csoport állások

- M4 sport TV érdekes videók ...
2018-07-02 10:12:20
Gera Zoltán Isten gyermeke
... bizonysággal értem el a négy 7-es a teljesség számértékéhez.

Összes: 7777 db bejegyzés DICSŐSÉG ISTENNEK

2018-07-01 09:47:53
1 2 3 4 5 6 7
Címkék: Bodó János, Gera Zoltán Isten, Férfi Labdarúgó-világbajnokságok, Férfi Labdarúgó, BODÓ JÁNOS VERSEI, USA- Hollandia, Preisinger Sándor, Labdarúgás, DICSŐSÉG ISTENNEK, magyar válogatott, írországi U17-es, négy 7-es, teljesség számértékéhez, világbajnokságok, teljesítménnyel, százszázalékos, negyeddöntőbe, világrekordot, számértékéhez, virágcsokrok, bizonysággal, negyeddöntős, horvátország, szakaszában, bajnokságok, ismertetése, bajnokságon, állítottak, eredményei, válogatott, labdarúgás, eredmények, mérkőzések, passzoltak, hátrányból, preisinger, szövetségi, labdarúgó, oroszokat, megnyerte, wikipédia, együttese, írországi, bejegyzés, egymáshoz, hollandia, teljesség, párbajok, harmadik, dicsőség, gyermeke, vasárnap, egygólos, büntetők, istennek, amellyel, büntető, állások, csoport, érdekes, olimpia, labdar, csapat, tavasz, versei, jutott, zoltán, magyar, sándor, európa, összes,