Belépés
M4 Sport-Az Év sportolója gála - A listák
... csapata (hagyományos csapatsportágak): 1. Győri Audi ETO KC (női kézilabda) 770 2. Junior női kézilabda-válogatott 521 3. FTC-Telekom Waterpolo (férfi vízilabda) 410 4. MOL Vidi FC (férfi labdarúgás) 257 5. MOL-Pick Szeged (férfi kézilabda) 187 6. Sopron Basket (női kosárlabda) 174 7. Férfi vízilabda-válogatott 126 8. Női kosárlabda-válogatott 93 9. Békéscsabai RSE (női röplabda) ...
2019-02-15 18:41:59
A műfüves pályák betiltását követelik a skót labdarúgók
... készített, amelyből kiderült: a labdarúgók véleménye szerint a Hamilton és a Kilmarnock pályája a legrosszabb. Liam Craig elmondta, a játékosok szerint pozitív hatással lenne a skót labdarúgásra, ha az élvonalban betiltanák a mesterséges pályaborításokat.
"A labda másképp gurul és másképp pattan, ez befolyásolja a játékosok pillanatnyi döntéshozatalát is. A műfüvön rossz hatá...
2019-02-14 14:42:03
Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda
...
február 12., kedd:
------------------
M4 Sport18.15: Vízilabda, női világliga, Magyarország-Hollandia20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Manchester United - Paris Saint-Germain
Sport 211.00, 13.00, 15.00, 19.30 és 21.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam
Eurosport 111.00 és 19.45: Sznúker, Welsh Open, Cardiff15.45: Alpesi sí, vb, cs...
2019-02-12 08:01:27
Élő tv-sportközvetítések - Hétfő, kedd
...
február 11., hétfő:
------------------
M4 Sport19.45: Jégkorong, Erste Liga, középszakasz, alsóház, Hokiklub Budapest-Dunaújvárosi Acélbikák
Sport 120.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, Hamburg-Dynamo Dresden
Sport 212.30, 14.30, 19.30 és 21.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam
Eurosport 110.45 és 14.15: Alpesi sí, vb, Are, férfi kombináció15.30 és 19.45: Sznú...
2019-02-11 08:00:54
Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat és vasárnap
... péntek:
-------------------
M4 Sport18.00: Kosárlabda, férfi NB I, Falco-DEAC
Sport 118.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Grundfos Tatabánya-Nexe Nasice21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Moreirense-FC Porto
Sport 220.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Leverkusen
Eurosport 110.45 és 16.00: Alpesi sí, vb, női kombináció, Are12.30: Alpesi sí,...
2019-02-08 08:00:55
Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek
... verseny, 1. nap, Melbourne13.55 és 19.55: Sznúker, World Grand Prix, 4. nap, Cheltenham
Digisport 117.30: Röplabda, női CEV Kupa, negyeddöntő, Swietelsky Békéscsaba-Saint Raphael20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Empoli
Digisport 218.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Buducnost-Himki Moszkva20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Zalgiris Kaunas
Digisport 3...
2019-02-07 08:00:56
Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök
...
február 6., szerda:
-------------------
M4 Sport17.15: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, ZTE FC-ETO FC Győr (az 52. percben félbeszakadt vasárnapi meccs folytatása)18.15: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, ZF-Eger - Crvena zvezda
Sport 118.15: Labdarúgás, Német Kupa, nyolcaddöntő, RB Leipzig-VfL Wolfsburg20.30: Labdarúgás, Német Kupa, nyolcaddöntő, He...
2019-02-06 07:50:58
Élő tv-sportközvetítések - Hétfő, kedd
...
február 4., hétfő:
------------------
M4 Sport19.45: Röplabda, női Extraliga, Nyíregyháza-Békéscsaba
Sport 120.30: Labdarúgás, német másodosztály, St. Pauli-Union Berlin
Sport 219.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Köbenhavn-Odense
Eurosport 112.15: Alpesi sí, világbajnokság, Are, női lesiklás, edzés19.55: Sznúker, World Grand Prix, Prest...
2019-02-04 08:11:04
Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek
... Kosárlabda, női Euroliga, csoportmeccs, Sopron Basket-CB Avenida Salamanca19.45: Röplabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, visszavágó, Kecskeméti RC-Fino Kaposvár SE
Sport 120.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, negyeddöntő, Internazionale-Lazio
Sport 220.30: Labdarúgás, német másodosztály, Union Berlin-1. FC Köln
Eurosport 110.00, 14.45 és 19.45: Sznúker, Német Masters, Berli...
2019-01-31 08:01:00
Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök
...
január 30., szerda:
-------------------
Sport 118.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, negyeddöntő, Fiorentina-AS Roma20.30: Labdarúgás, Olasz Kupa, negyeddöntő, Atalanta-Juventus
Sport 220.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Setubal-Sporting22.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, FC Porto-Belenenses
Eurosport 113.45 és 19.45: Sznúker, Német Masters, Berlin, 1. nap|...
2019-01-30 07:50:56
1 2 3 ..................115 116 .........173 174 ..........230 231 232 
Címkék: Sport-Az Év, Győri Audi ETO KC, FTC-Telekom Waterpolo, Vidi FC, MOL-Pick Szeged, Sopron Basket, Békéscsabai RSE, Liam Craig, Bajnokok Ligája, Manchester United, Paris Saint-Germain, Welsh Open, Erste Liga, Hokiklub Budapest-Dunaújvárosi Acélbikák, Hamburg-Dynamo Dresden, Grundfos Tatabánya-Nexe Nasice21, Moreirense-FC Porto, World Grand Prix, Swietelsky Békéscsaba-Saint Raphael20, Buducnost-Himki Moszkva20, Barcelona-Zalgiris Kaunas, Merkantil Bank Liga, FC-ETO FC Győr, Német Kupa, Leipzig-VfL Wolfsburg20, Pauli-Union Berlin, Sopron Basket-CB Avenida Salamanca19, Magyar Kupa, Kecskeméti RC-Fino Kaposvár SE, Olasz Kupa, Union Berlin-1, Német Masters, Fiorentina-AS Roma20, műfüves pályák, skót labdarúgók, labdarúgók véleménye, játékosok szerint, skót labdarúgásra, élvonalban betiltanák, mesterséges pályaborításokat, labda másképp, játékosok pillanatnyi, műfüvön rossz, pályaborításokat, csapatsportágak, döntéshozatalát, világbajnokság, internazionale, félbeszakadt, dunaújvárosi, csoportmeccs,
© 2013 TVN.HU Kft.